BRADYMBrady & Morris Engineering Co. Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $15,15 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹694,52 Mn | ₹771,80 Mn | ₹484,87 Mn | ₹406,75 Mn | ₹419,77 Mn | ₹334,08 Mn | ₹366,80 Mn | ₹438,75 Mn | ₹456,89 Mn | ₹533,96 Mn | ₹436,08 Mn | ₹441,19 Mn | ₹381,94 Mn | ₹462,55 Mn | ₹453,72 Mn | ₹401,48 Mn | ₹412,24 Mn | ₹352,00 Mn | ₹219,62 Mn | ₹144,60 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹35,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹165,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹529,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹48,36 Mn | ₹87,79 Mn | ₹76,79 Mn | ₹140,40 Mn | ₹177,69 Mn | ₹176,38 Mn | ₹212,12 Mn | ₹274,66 Mn | ₹309,27 Mn | ₹297,82 Mn | ₹109,93 Mn | ₹239,74 Mn | ₹77,09 Mn | ₹58,18 Mn | ₹97,36 Mn | ₹174,42 Mn | ₹117,25 Mn | ₹103,85 Mn | ₹94,17 Mn | ₹48,47 Mn |
| Net Borç† | -₹33,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹728,02 Mn | ₹888,85 Mn | ₹749,33 Mn | ₹601,11 Mn | ₹465,18 Mn | ₹374,14 Mn | ₹434,17 Mn | ₹435,87 Mn | ₹237,24 Mn | ₹359,97 Mn | ₹358,29 Mn | ₹319,81 Mn | ₹343,96 Mn | ₹310,08 Mn | ₹343,71 Mn | ₹262,23 Mn | ₹264,28 Mn | ₹251,12 Mn | ₹197,98 Mn | ₹133,67 Mn |
| Brüt Kâr | ₹131,40 Mn | ₹180,38 Mn | ₹171,30 Mn | ₹122,97 Mn | ₹86,27 Mn | ₹59,78 Mn | ₹87,07 Mn | ₹74,96 Mn | ₹271.000 | ₹46,56 Mn | ₹42,60 Mn | ₹37,20 Mn | ₹56,62 Mn | ₹42,81 Mn | ₹15,90 Mn | -₹1,41 Mn | ₹33,32 Mn | ₹35,39 Mn | ₹23,30 Mn | ₹25,39 Mn |
| FAVÖK | ₹67,11 Mn | ₹116,33 Mn | ₹123,08 Mn | ₹73,76 Mn | ₹50,13 Mn | ₹33,69 Mn | ₹52,25 Mn | ₹45,17 Mn | -₹25,44 Mn | ₹21,94 Mn | ₹23,03 Mn | ₹24,35 Mn | ₹44,53 Mn | ₹29,84 Mn | -₹2,27 Mn | -₹11,21 Mn | ₹20,05 Mn | ₹15,10 Mn | ₹16,04 Mn | ₹10,58 Mn |
| Net Kâr | ₹55,75 Mn | ₹240,14 Mn | ₹84,15 Mn | ₹50,55 Mn | ₹31,93 Mn | ₹26,29 Mn | ₹18,39 Mn | ₹20,73 Mn | -₹11,34 Mn | ₹593.000 | ₹2,04 Mn | -₹1,47 Mn | ₹9,74 Mn | ₹7,58 Mn | -₹28,37 Mn | -₹29,90 Mn | ₹3,85 Mn | ₹6,83 Mn | ₹9,43 Mn | ₹8,13 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 24,78 | 106,73 | 37,40 | 22,47 | 14,19 | 11,68 | 8,18 | 9,21 | -5,04 | 0,26 | 0,90 | -0,65 | 4,33 | 3,37 | -12,61 | -13,29 | 1,71 | 3,04 | 4,20 | 3,61 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹27,63 Mn | -₹136,29 Mn | ₹17,93 Mn | ₹31,33 Mn | -₹95.000 | ₹71,35 Mn | ₹62,86 Mn | ₹35,03 Mn | -₹88,19 Mn | ₹8,86 Mn | -₹135.000 | -₹158,39 Mn | -₹19,86 Mn | ₹41,61 Mn | -₹33,10 Mn | -₹57,60 Mn | -₹6,63 Mn | -₹5,92 Mn | -₹40,09 Mn | -₹28,02 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹11,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,0% | 11,4% | 15,8% | 34,5% | 42,3% | 52,8% | 57,8% | 62,6% | 67,7% | 55,8% | 25,2% | 54,3% | 20,2% | 12,6% | 21,5% | 43,4% | 28,4% | 29,5% | 42,9% | 33,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,05 | 1,15 | 1,55 | 1,48 | 1,11 | 1,12 | 1,18 | 0,99 | 0,52 | 0,67 | 0,82 | 0,72 | 0,90 | 0,67 | 0,76 | 0,65 | 0,64 | 0,71 | 0,90 | 0,92 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,38 | 1,68 | 1,42 | 1,14 | 0,88 | 0,71 | 0,82 | 0,82 | 0,45 | 0,68 | 0,68 | 0,60 | 0,65 | 0,59 | 0,65 | 0,50 | 0,50 | 0,47 | 0,37 | 0,25 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,0% | 20,3% | 22,9% | 20,5% | 18,5% | 16,0% | 20,1% | 17,2% | 0,1% | 12,9% | 11,9% | 11,6% | 16,5% | 13,8% | 4,6% | -0,5% | 12,6% | 14,1% | 11,8% | 19,0% |
| FAVÖK Marjı | 9,2% | 13,1% | 16,4% | 12,3% | 10,8% | 9,0% | 12,0% | 10,4% | -10,7% | 6,1% | 6,4% | 7,6% | 12,9% | 9,6% | -0,7% | -4,3% | 7,6% | 6,0% | 8,1% | 7,9% |
| Net Kâr Marjı | 7,7% | 27,0% | 11,2% | 8,4% | 6,9% | 7,0% | 4,2% | 4,8% | -4,8% | 0,2% | 0,6% | -0,5% | 2,8% | 2,4% | -8,3% | -11,4% | 1,5% | 2,7% | 4,8% | 6,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,8% | -15,3% | 2,4% | 5,2% | -0,0% | 19,1% | 14,5% | 8,0% | -37,2% | 2,5% | -0,0% | -49,5% | -5,8% | 13,4% | -9,6% | -22,0% | -2,5% | -2,4% | -20,2% | -21,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |