BRIDGESEBridge Securities Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,30 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹75,34 Mn | ₹47,69 Mn | ₹24,69 Mn | ₹7,66 Mn | ₹12,84 Mn | ₹21,10 Mn | ₹8,39 Mn | ₹14,64 Mn | ₹15,28 Mn | ₹11,41 Mn | ₹6,78 Mn | ₹10,43 Mn | ₹9,13 Mn | ₹8,07 Mn | ₹6,12 Mn | ₹8,23 Mn | ₹10,03 Mn | ₹7,80 Mn | ₹11,00 Mn | ₹20,37 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹4.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹8,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹66,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹567.000 | ₹25.000 | ₹25.000 | ₹0,00 | ₹1,44 Mn | ₹1,50 Mn | ₹1,50 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹44.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹24,82 Mn | ₹19,77 Mn | ₹8,00 Mn | ₹9,66 Mn | ₹26,67 Mn | ₹21,33 Mn | ₹15,73 Mn | ₹12,69 Mn | ₹8,92 Mn | ₹5,12 Mn | ₹7,11 Mn | ₹5,45 Mn | ₹914.313 | ₹19,26 Mn | ₹821.655 | ₹905.135 | ₹11,97 Mn | ₹506.640 | ₹19,27 Mn | ₹28,42 Mn |
| Brüt Kâr | ₹24,35 Mn | ₹19,60 Mn | ₹8,00 Mn | -₹1,16 Mn | ₹10,14 Mn | ₹13,43 Mn | -₹7,13 Mn | ₹256.721 | ₹4,87 Mn | ₹4,23 Mn | -₹1,18 Mn | -₹173.037 | ₹1,46 Mn | ₹3,17 Mn | -₹1,05 Mn | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | ₹21,47 Mn | ₹17,74 Mn | ₹6,86 Mn | -₹5,86 Mn | -₹8,52 Mn | ₹12,45 Mn | -₹7,73 Mn | -₹189.920 | ₹4,43 Mn | ₹3,71 Mn | -₹1,68 Mn | -₹513.540 | ₹1,08 Mn | ₹2,78 Mn | -₹2,58 Mn | -₹1,94 Mn | ₹2,32 Mn | -₹3,12 Mn | -₹9,28 Mn | -₹7,32 Mn |
| Net Kâr | ₹15,51 Mn | ₹12,74 Mn | ₹5,17 Mn | -₹6,82 Mn | -₹9,01 Mn | ₹12,44 Mn | -₹7,74 Mn | -₹196.059 | ₹4,55 Mn | ₹3,71 Mn | -₹1,68 Mn | -₹515.305 | ₹1,06 Mn | ₹2,74 Mn | -₹2,65 Mn | -₹2,02 Mn | ₹2,24 Mn | -₹3,20 Mn | -₹9,37 Mn | -₹7,39 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,40 | 0,38 | 0,15 | -0,20 | -0,27 | 0,37 | -0,23 | -0,01 | 0,14 | 0,11 | -0,05 | -0,02 | 0,03 | 0,08 | -0,08 | -0,06 | 0,07 | -0,10 | -0,28 | -0,22 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹23,18 Mn | -₹8,47 Mn | ₹2,03 Mn | -₹1,44 Mn | -₹1,78 Mn | -₹71.500 | -₹459.880 | ₹1,42 Mn | ₹388.160 | -₹128.730 | -₹167.130 | -₹2,08 Mn | ₹473.610 | ₹1,74 Mn | -₹308.540 | -₹96.480 | -₹2,04 Mn | ₹1,63 Mn | -₹834.240 | -₹575.420 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,8% | 0,1% | 0,1% | 0,0% | 11,2% | 7,1% | 17,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,33 | 0,41 | 0,32 | 1,26 | 2,08 | 1,01 | 1,87 | 0,87 | 0,58 | 0,45 | 1,05 | 0,52 | 0,10 | 2,39 | 0,13 | 0,11 | 1,19 | 0,06 | 1,75 | 1,40 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,37 | 0,30 | 0,12 | 0,14 | 0,40 | 0,32 | 0,24 | 0,19 | 0,13 | 0,08 | 0,11 | 0,08 | 0,01 | 0,29 | 0,01 | 0,01 | 0,18 | 0,01 | 0,29 | 0,43 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 98,1% | 99,1% | 100,0% | -12,0% | 38,0% | 63,0% | -45,3% | 2,0% | 54,6% | 82,6% | -16,7% | -3,2% | 159,5% | 16,5% | -127,6% | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 86,5% | 89,7% | 85,7% | -60,7% | -31,9% | 58,4% | -49,1% | -1,5% | 49,7% | 72,4% | -23,6% | -9,4% | 118,0% | 14,4% | -314,3% | -214,8% | 19,4% | -615,0% | -48,2% | -25,7% |
| Net Kâr Marjı | 62,5% | 64,5% | 64,5% | -70,6% | -33,8% | 58,3% | -49,2% | -1,5% | 51,0% | 72,4% | -23,7% | -9,5% | 116,1% | 14,3% | -322,5% | -223,7% | 18,7% | -632,3% | -48,6% | -26,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -93,4% | -42,8% | 25,4% | -14,9% | -6,7% | -0,3% | -2,9% | 11,2% | 4,4% | -2,5% | -2,4% | -38,2% | 51,8% | 9,0% | -37,6% | -10,7% | -17,0% | 321,7% | -4,3% | -2,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |