BYLDBYLD Capital Finance Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,22 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹113,28 Mn | ₹24,82 Mn | ₹30,59 Mn | ₹24,41 Mn | ₹23,59 Mn | ₹26,37 Mn | ₹24,82 Mn | ₹22,55 Mn | ₹22,21 Mn | ₹26,56 Mn | ₹26,52 Mn | ₹27,00 Mn | ₹25,00 Mn | ₹30,90 Mn | ₹24,89 Mn | ₹23,66 Mn | ₹23,00 Mn | ₹23,79 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹14,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹15,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹98,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹12,70 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹5,65 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹1,01 Mn |
| Net Borç† | -₹1,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹565.000 | ₹0,00 | ₹13,30 Mn | ₹3,22 Mn | ₹2,20 Mn | ₹5,72 Mn | ₹10,50 Mn | ₹6,26 Mn | ₹43.000 | ₹940.575 | ₹961.488 | ₹3,45 Mn | ₹479.011 | ₹1,79 Mn | ₹1,63 Mn | ₹1,28 Mn | ₹1,31 Mn | ₹1,70 Mn |
| Brüt Kâr | ₹543.000 | -₹5.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ₹3,33 Mn | ₹425.861 | ₹1,70 Mn | ₹1,57 Mn | — | — | — |
| FAVÖK | -₹14,62 Mn | -₹3,83 Mn | ₹2,17 Mn | ₹294.000 | -₹3,52 Mn | ₹2,73 Mn | ₹1,78 Mn | — | -₹1,00 Mn | ₹26.970 | ₹143.640 | ₹2,15 Mn | ₹68.610 | ₹543.680 | ₹1,20 Mn | ₹670.490 | ₹467.240 | ₹586.250 |
| Net Kâr | -₹22,06 Mn | -₹4,46 Mn | ₹2,17 Mn | ₹285.000 | -₹3,64 Mn | ₹2,66 Mn | ₹1,77 Mn | -₹760.000 | -₹1,76 Mn | ₹18.905 | ₹128.801 | ₹1,73 Mn | -₹346.565 | ₹436.068 | ₹1,01 Mn | ₹611.297 | ₹289.340 | ₹339.235 |
| Hisse Başı Kâr | -1,47 | -0,50 | 0,24 | 0,03 | -0,41 | 0,30 | 0,20 | -0,09 | -0,20 | 0,00 | 0,02 | 0,20 | -0,04 | 0,05 | 0,11 | 0,07 | 0,03 | 0,04 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹15,44 Mn | -₹149.000 | ₹178.000 | -₹800.000 | -₹313.000 | ₹355.000 | -₹884.000 | -₹1,82 Mn | ₹5,98 Mn | ₹191.600 | ₹227.310 | ₹12,79 Mn | -₹10,53 Mn | -₹548.820 | ₹3,04 Mn | ₹420.000 | ₹152.000 | ₹822.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹287.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 18,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 4,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,00 | 0,43 | 0,13 | 0,09 | 0,22 | 0,42 | 0,28 | 0,00 | 0,04 | 0,04 | 0,13 | 0,02 | 0,06 | 0,07 | 0,05 | 0,06 | 0,07 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,01 | 0,00 | 0,14 | 0,03 | 0,02 | 0,06 | 0,11 | 0,06 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,04 | 0,00 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 96,1% | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 96,3% | 88,9% | 95,2% | 96,8% | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | -2.587,8% | — | 16,3% | 9,1% | -160,3% | 47,7% | 16,9% | — | -2.328,5% | 2,9% | 14,9% | 62,2% | 14,3% | 30,4% | 73,6% | 52,6% | 35,6% | 34,4% |
| Net Kâr Marjı | -3.904,6% | — | 16,3% | 8,8% | -165,6% | 46,5% | 16,8% | -12,1% | -4.086,0% | 2,0% | 13,4% | 50,2% | -72,4% | 24,4% | 62,0% | 47,9% | 22,0% | 19,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2.732,0% | — | 1,3% | -24,8% | -14,2% | 6,2% | -8,4% | -29,1% | 13.900,0% | 20,4% | 23,6% | 370,4% | -2.199,0% | -30,7% | 187,0% | 32,9% | 11,6% | 48,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |