CALCOMCalcom Vision Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $9,84 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,14 Mr | ₹1,89 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,30 Mr | ₹994,36 Mn | ₹772,73 Mn | ₹369,88 Mn | ₹301,52 Mn | ₹247,24 Mn | ₹206,88 Mn | ₹80,66 Mn | ₹79,29 Mn | ₹92,47 Mn | ₹120,16 Mn | ₹117,21 Mn | ₹119,58 Mn | ₹125,11 Mn | ₹137,25 Mn | ₹140,68 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹847,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹638,95 Mn | ₹624,69 Mn | ₹472,11 Mn | ₹315,52 Mn | ₹182,81 Mn | ₹192,15 Mn | ₹109,18 Mn | ₹49,55 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹218,80 Mn | ₹218,80 Mn | ₹220,48 Mn | ₹220,31 Mn | ₹220,64 Mn | ₹204,20 Mn | ₹195,21 Mn | ₹195,21 Mn | ₹199,31 Mn |
| Net Borç† | ₹551,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,18 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,00 Mr | ₹576,81 Mn | ₹473,62 Mn | ₹523,23 Mn | ₹249,85 Mn | ₹139,92 Mn | ₹100,93 Mn | ₹146,58 Mn | ₹150,73 Mn | ₹174,15 Mn | ₹190,94 Mn | ₹129,00 Mn | ₹146,83 Mn | ₹108,95 Mn | ₹69,20 Mn |
| Brüt Kâr | ₹163,18 Mn | ₹153,56 Mn | ₹119,57 Mn | ₹145,11 Mn | ₹65,07 Mn | ₹49,73 Mn | ₹50,22 Mn | ₹77,04 Mn | ₹42,08 Mn | ₹25,89 Mn | -₹26,78 Mn | ₹5,30 Mn | ₹6,08 Mn | ₹4,04 Mn | ₹7,39 Mn | ₹11,53 Mn | ₹8,29 Mn | -₹10,17 Mn | -₹13,96 Mn |
| FAVÖK | ₹129,72 Mn | ₹117,53 Mn | ₹86,36 Mn | ₹128,02 Mn | ₹52,98 Mn | ₹36,25 Mn | ₹25,30 Mn | ₹47,21 Mn | ₹19,88 Mn | ₹9,55 Mn | -₹33,58 Mn | ₹1,48 Mn | ₹5,44 Mn | ₹532.780 | ₹3,33 Mn | ₹1,11 Mn | ₹3,09 Mn | -₹3,42 Mn | -₹6,28 Mn |
| Net Kâr | ₹15,76 Mn | ₹11,15 Mn | ₹12,82 Mn | ₹56,46 Mn | ₹8,54 Mn | ₹7,58 Mn | ₹4,58 Mn | ₹30,15 Mn | ₹26,71 Mn | ₹7,23 Mn | ₹677.799 | -₹4,11 Mn | -₹607.828 | -₹3,08 Mn | -₹2,03 Mn | -₹3,55 Mn | -₹2,59 Mn | -₹8,65 Mn | -₹11,80 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,11 | 0,80 | 0,93 | 4,32 | 0,66 | 0,70 | 0,43 | 2,86 | 2,53 | 0,69 | 0,06 | -1,26 | -0,19 | -0,95 | -0,62 | -1,09 | -0,80 | -2,66 | -3,63 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹4,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹8,64 Mn | -₹177,15 Mn | -₹237,67 Mn | -₹124,77 Mn | -₹135,18 Mn | -₹63,66 Mn | -₹54,99 Mn | -₹26,27 Mn | ₹23,96 Mn | -₹45,03 Mn | -₹947.570 | -₹5,63 Mn | -₹171.460 | ₹858.530 | -₹1,09 Mn | ₹1,26 Mn | -₹2,07 Mn | ₹4,22 Mn | -₹1,24 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹155,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 29,9% | 33,0% | 30,8% | 24,3% | 18,4% | 24,9% | 29,5% | 16,4% | 0,0% | 0,0% | 271,3% | 276,0% | 238,4% | 183,3% | 188,2% | 170,8% | 156,0% | 142,2% | 141,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,02 | 0,83 | 1,04 | 1,23 | 1,01 | 0,75 | 1,28 | 1,74 | 1,01 | 0,68 | 1,25 | 1,85 | 1,63 | 1,45 | 1,63 | 1,08 | 1,17 | 0,79 | 0,49 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,58 | 1,86 | 1,89 | 1,89 | 1,18 | 0,68 | 0,56 | 0,62 | 0,29 | 0,17 | 0,12 | 0,17 | 0,18 | 0,21 | 0,23 | 0,15 | 0,17 | 0,13 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,5% | 9,8% | 7,5% | 9,1% | 6,5% | 8,6% | 10,6% | 14,7% | 16,8% | 18,5% | -26,5% | 3,6% | 4,0% | 2,3% | 3,9% | 8,9% | 5,6% | -9,3% | -20,2% |
| FAVÖK Marjı | 5,9% | 7,5% | 5,4% | 8,0% | 5,3% | 6,3% | 5,3% | 9,0% | 8,0% | 6,8% | -33,3% | 1,0% | 3,6% | 0,3% | 1,7% | 0,9% | 2,1% | -3,1% | -9,1% |
| Net Kâr Marjı | 0,7% | 0,7% | 0,8% | 3,5% | 0,9% | 1,3% | 1,0% | 5,8% | 10,7% | 5,2% | 0,7% | -2,8% | -0,4% | -1,8% | -1,1% | -2,8% | -1,8% | -7,9% | -17,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,4% | -11,3% | -14,8% | -7,8% | -13,5% | -11,0% | -11,6% | -5,0% | 9,6% | -32,2% | -0,9% | -3,8% | -0,1% | 0,5% | -0,6% | 1,0% | -1,4% | 3,9% | -1,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |