CANDOURCandour Techtex Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $15,73 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,64 Mr | ₹822,78 Mn | ₹752,72 Mn | ₹589,97 Mn | ₹394,69 Mn | ₹595,87 Mn | ₹343,28 Mn | ₹250,98 Mn | ₹530,26 Mn | ₹274,11 Mn | ₹566,34 Mn | ₹280,11 Mn | ₹285,11 Mn | ₹276,29 Mn | ₹321,09 Mn | ₹229,58 Mn | ₹220,27 Mn | ₹95,46 Mn | ₹189,73 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹31,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹360,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹230,27 Mn | ₹287,07 Mn | ₹384,11 Mn | ₹214,73 Mn | ₹81,51 Mn | ₹85,67 Mn | ₹85,03 Mn | ₹23,87 Mn | ₹2,70 Mn | ₹3,37 Mn | ₹0,00 | ₹119.511 | ₹2,05 Mn | ₹4,68 Mn | ₹7,10 Mn | ₹4,26 Mn | ₹12,10 Mn | ₹19,10 Mn | ₹55,12 Mn |
| Net Borç† | -₹301,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹581,29 Mn | ₹1,88 Mr | ₹1,85 Mr | ₹596,33 Mn | ₹1,74 Mr | ₹695,21 Mn | ₹122,69 Mn | ₹108,62 Mn | ₹489,81 Mn | ₹488,67 Mn | ₹120,14 Mn | ₹263,32 Mn | ₹132,36 Mn | ₹184,69 Mn | ₹732,34 Mn | ₹711,65 Mn | ₹413,76 Mn | ₹98,86 Mn | ₹78,69 Mn |
| Brüt Kâr | -₹3,90 Mn | ₹46,90 Mn | -₹1,19 Mn | ₹2,63 Mn | ₹29,00 Mn | ₹8,81 Mn | ₹12,40 Mn | ₹10,70 Mn | ₹22,91 Mn | ₹14,27 Mn | -₹320.055 | -₹10,63 Mn | ₹9,61 Mn | ₹7,97 Mn | ₹12,26 Mn | ₹63,95 Mn | ₹26,93 Mn | -₹31,71 Mn | -₹628.955 |
| FAVÖK | ₹15,30 Mn | ₹64,72 Mn | ₹21,34 Mn | ₹10,42 Mn | ₹29,71 Mn | ₹16,56 Mn | ₹19,04 Mn | ₹4,28 Mn | ₹16,10 Mn | ₹3,86 Mn | -₹6,09 Mn | -₹20,38 Mn | -₹2,85 Mn | -₹2,31 Mn | -₹3,85 Mn | ₹53,28 Mn | ₹18,24 Mn | -₹50,23 Mn | ₹5,40 Mn |
| Net Kâr | -₹14,69 Mn | ₹6,73 Mn | -₹10,57 Mn | ₹23,04 Mn | ₹17,50 Mn | ₹11,04 Mn | ₹844.404 | ₹1,75 Mn | ₹14,18 Mn | ₹4,41 Mn | ₹249.522 | ₹583.059 | ₹1,22 Mn | ₹377.500 | ₹3,65 Mn | ₹39,78 Mn | ₹11,16 Mn | -₹25,74 Mn | ₹11,96 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,76 | 0,04 | -0,62 | 1,36 | 1,08 | 0,68 | 0,05 | 0,11 | 0,88 | 0,27 | 0,02 | 0,04 | 0,08 | 0,02 | 0,20 | 2,47 | 0,90 | -2,60 | 1,21 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹205,79 Mn | ₹30,16 Mn | -₹202,93 Mn | -₹186,06 Mn | ₹28,51 Mn | -₹19,92 Mn | ₹11,77 Mn | -₹19,10 Mn | ₹28,33 Mn | -₹3,98 Mn | -₹2,50 Mn | ₹8,21 Mn | ₹3,37 Mn | -₹20,64 Mn | -₹11,20 Mn | ₹154.000 | -₹21,38 Mn | -₹68,23 Mn | ₹24,97 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹229,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,0% | 34,9% | 51,0% | 36,4% | 20,7% | 14,4% | 24,8% | 9,5% | 0,5% | 1,2% | 0,0% | 0,0% | 0,7% | 1,7% | 2,2% | 1,9% | 5,5% | 20,0% | 29,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,35 | 2,29 | 2,45 | 1,01 | 4,41 | 1,17 | 0,36 | 0,43 | 0,92 | 1,78 | 0,21 | 0,94 | 0,46 | 0,67 | 2,28 | 3,10 | 1,88 | 1,04 | 0,41 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,45 | 1,47 | 1,44 | 0,46 | 1,36 | 0,54 | 0,10 | 0,08 | 0,38 | 0,38 | 0,09 | 0,21 | 0,10 | 0,14 | 0,57 | 0,55 | 0,32 | 0,08 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -0,7% | 2,5% | -0,1% | 0,4% | 1,7% | 1,3% | 10,1% | 9,9% | 4,7% | 2,9% | -0,3% | -4,0% | 7,3% | 4,3% | 1,7% | 9,0% | 6,5% | -32,1% | -0,8% |
| FAVÖK Marjı | 2,6% | 3,4% | 1,2% | 1,7% | 1,7% | 2,4% | 15,5% | 3,9% | 3,3% | 0,8% | -5,1% | -7,7% | -2,2% | -1,3% | -0,5% | 7,5% | 4,4% | -50,8% | 6,9% |
| Net Kâr Marjı | -2,5% | 0,4% | -0,6% | 3,9% | 1,0% | 1,6% | 0,7% | 1,6% | 2,9% | 0,9% | 0,2% | 0,2% | 0,9% | 0,2% | 0,5% | 5,6% | 2,7% | -26,0% | 15,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -35,4% | 1,6% | -11,0% | -31,2% | 1,6% | -2,9% | 9,6% | -17,6% | 5,8% | -0,8% | -2,1% | 3,1% | 2,5% | -11,2% | -1,5% | 0,0% | -5,2% | -69,0% | 31,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |