CAPPIPESCaptain Pipes Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $12,34 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹931,72 Mn | ₹676,53 Mn | ₹432,18 Mn | ₹331,11 Mn | ₹350,21 Mn | ₹267,48 Mn | ₹276,89 Mn | ₹296,65 Mn | ₹332,54 Mn | ₹358,72 Mn | ₹349,83 Mn | ₹276,43 Mn | ₹196,54 Mn | ₹152,04 Mn | ₹101,29 Mn | ₹75,45 Mn | ₹18,19 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹421,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹510,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹312,17 Mn | ₹157,65 Mn | ₹58,15 Mn | ₹25,65 Mn | ₹37,58 Mn | ₹41,08 Mn | ₹30,62 Mn | ₹50,13 Mn | ₹88,98 Mn | ₹101,28 Mn | ₹95,95 Mn | ₹95,28 Mn | ₹120,20 Mn | ₹75,15 Mn | ₹65,91 Mn | ₹39,94 Mn | ₹8,41 Mn |
| Net Borç† | ₹310,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | ₹761,37 Mn | ₹757,04 Mn | ₹758,00 Mn | ₹846,65 Mn | ₹827,24 Mn | ₹404,60 Mn | ₹454,82 Mn | ₹545,70 Mn | ₹436,05 Mn | ₹534,74 Mn | ₹537,40 Mn | ₹345,49 Mn | ₹401,04 Mn | ₹302,05 Mn | ₹105,21 Mn | ₹20,10 Mn | ₹0,00 |
| Brüt Kâr | ₹115,89 Mn | ₹107,80 Mn | ₹97,16 Mn | ₹60,77 Mn | ₹43,49 Mn | ₹33,81 Mn | ₹35,87 Mn | ₹31,55 Mn | ₹9,60 Mn | ₹43,70 Mn | ₹46,44 Mn | ₹35,19 Mn | ₹37,64 Mn | ₹28,27 Mn | ₹6,97 Mn | ₹812.645 | -₹1.268 |
| FAVÖK | ₹84,98 Mn | ₹81,42 Mn | ₹76,84 Mn | ₹39,92 Mn | ₹27,54 Mn | ₹24,28 Mn | ₹25,43 Mn | ₹22,90 Mn | ₹5,79 Mn | ₹32,53 Mn | ₹38,77 Mn | ₹34,79 Mn | ₹20,98 Mn | ₹13,13 Mn | ₹409.870 | ₹442.950 | -₹151.280 |
| Net Kâr | ₹69,85 Mn | ₹87,57 Mn | ₹39,82 Mn | ₹17,95 Mn | ₹51,32 Mn | ₹2,77 Mn | ₹3,84 Mn | ₹2,81 Mn | -₹15,01 Mn | ₹3,24 Mn | ₹5,29 Mn | ₹11,39 Mn | -₹677.073 | ₹359.519 | -₹8,51 Mn | -₹2,35 Mn | -₹171.810 |
| Hisse Başı Kâr | 0,45 | 0,59 | 0,27 | 0,13 | 0,41 | 0,02 | 0,03 | 0,02 | -0,12 | 0,03 | 0,04 | 0,09 | -0,01 | 0,00 | -0,07 | -0,02 | -0,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹99,29 Mn | -₹143,84 Mn | -₹13,10 Mn | ₹12,29 Mn | -₹71,21 Mn | -₹1,24 Mn | ₹18,27 Mn | ₹9,54 Mn | ₹22,60 Mn | ₹1,77 Mn | ₹6,02 Mn | -₹19,35 Mn | -₹35,79 Mn | -₹9,95 Mn | -₹25,63 Mn | -₹42,22 Mn | -₹18,08 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹176,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 33,5% | 23,3% | 13,5% | 7,7% | 10,7% | 15,4% | 11,1% | 16,9% | 26,8% | 28,2% | 27,4% | 34,5% | 61,2% | 49,4% | 65,1% | 52,9% | 46,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,82 | 1,12 | 1,75 | 2,56 | 2,36 | 1,51 | 1,64 | 1,84 | 1,31 | 1,49 | 1,54 | 1,25 | 2,04 | 1,99 | 1,04 | 0,27 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,49 | 1,48 | 1,48 | 1,66 | 1,62 | 0,79 | 0,89 | 1,07 | 0,85 | 1,05 | 1,05 | 0,68 | 0,79 | 0,59 | 0,21 | 0,04 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,2% | 14,2% | 12,8% | 7,2% | 5,3% | 8,4% | 7,9% | 5,8% | 2,2% | 8,2% | 8,6% | 10,2% | 9,4% | 9,4% | 6,6% | 4,0% | — |
| FAVÖK Marjı | 11,2% | 10,8% | 10,1% | 4,7% | 3,3% | 6,0% | 5,6% | 4,2% | 1,3% | 6,1% | 7,2% | 10,1% | 5,2% | 4,3% | 0,4% | 2,2% | — |
| Net Kâr Marjı | 9,2% | 11,6% | 5,3% | 2,1% | 6,2% | 0,7% | 0,8% | 0,5% | -3,4% | 0,6% | 1,0% | 3,3% | -0,2% | 0,1% | -8,1% | -11,7% | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -13,0% | -19,0% | -1,7% | 1,5% | -8,6% | -0,3% | 4,0% | 1,7% | 5,2% | 0,3% | 1,1% | -5,6% | -8,9% | -3,3% | -24,4% | -210,0% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |