CENLUBCenlub Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $7,92 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,03 Mr | ₹902,80 Mn | ₹776,40 Mn | ₹627,25 Mn | ₹595,44 Mn | ₹559,19 Mn | ₹539,92 Mn | ₹523,16 Mn | ₹455,47 Mn | ₹463,55 Mn | ₹432,55 Mn | ₹385,53 Mn | ₹359,84 Mn | ₹322,60 Mn | ₹308,32 Mn | ₹235,54 Mn | ₹173,95 Mn | ₹139,65 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹5,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹304,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹726,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹114,35 Mn | ₹45,64 Mn | ₹42,45 Mn | ₹48,84 Mn | ₹60,20 Mn | ₹80,34 Mn | ₹124,62 Mn | ₹101,96 Mn | ₹106,80 Mn | ₹169,08 Mn | ₹175,12 Mn | ₹153,73 Mn | ₹142,68 Mn | ₹126,15 Mn | ₹103,25 Mn | ₹72,91 Mn | ₹41,82 Mn | ₹25,73 Mn |
| Net Borç† | ₹69,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹741,29 Mn | ₹733,71 Mn | ₹715,19 Mn | ₹539,33 Mn | ₹524,19 Mn | ₹409,62 Mn | ₹390,37 Mn | ₹481,05 Mn | ₹371,08 Mn | ₹356,62 Mn | ₹313,41 Mn | ₹298,17 Mn | ₹254,85 Mn | ₹332,41 Mn | ₹353,59 Mn | ₹271,73 Mn | ₹180,38 Mn | ₹151,95 Mn |
| Brüt Kâr | ₹137,34 Mn | ₹164,27 Mn | ₹166,44 Mn | ₹129,23 Mn | ₹127,97 Mn | ₹82,14 Mn | ₹62,40 Mn | ₹94,52 Mn | ₹77,36 Mn | ₹72,49 Mn | ₹58,79 Mn | ₹54,40 Mn | ₹41,00 Mn | ₹91,77 Mn | ₹71,52 Mn | ₹63,48 Mn | ₹40,20 Mn | ₹36,29 Mn |
| FAVÖK | ₹89,26 Mn | ₹118,28 Mn | ₹123,56 Mn | ₹88,29 Mn | ₹87,77 Mn | ₹64,25 Mn | ₹39,35 Mn | ₹79,66 Mn | ₹56,80 Mn | ₹50,03 Mn | ₹38,44 Mn | ₹36,56 Mn | ₹22,18 Mn | ₹45,98 Mn | ₹43,25 Mn | ₹34,28 Mn | ₹22,43 Mn | ₹16,73 Mn |
| Net Kâr | ₹79,31 Mn | ₹89,40 Mn | ₹89,72 Mn | ₹66,65 Mn | ₹70,04 Mn | ₹40,13 Mn | ₹27,63 Mn | ₹49,41 Mn | ₹34,82 Mn | ₹21,89 Mn | ₹10,05 Mn | ₹11,85 Mn | ₹2,83 Mn | ₹22,19 Mn | ₹25,44 Mn | ₹17,81 Mn | ₹11,93 Mn | ₹9,43 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 17,01 | 19,17 | 19,24 | 14,29 | 15,02 | 8,61 | 5,93 | 10,60 | 7,47 | 4,69 | 2,44 | 2,88 | 0,69 | 5,39 | 6,18 | 4,32 | 2,89 | 2,29 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹100,13 Mn | ₹60,97 Mn | ₹153,20 Mn | ₹57,78 Mn | ₹27,82 Mn | ₹53,55 Mn | -₹3,91 Mn | ₹44,71 Mn | ₹58,81 Mn | ₹17,05 Mn | -₹35,77 Mn | ₹3,59 Mn | ₹4,19 Mn | -₹20,70 Mn | — | -₹21,16 Mn | ₹3,70 Mn | -₹14,59 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹112,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,1% | 5,1% | 5,5% | 7,8% | 10,1% | 14,4% | 23,1% | 19,5% | 23,4% | 36,5% | 40,5% | 39,9% | 39,7% | 39,1% | 33,5% | 31,0% | 24,0% | 18,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,72 | 0,81 | 0,92 | 0,86 | 0,88 | 0,73 | 0,72 | 0,92 | 0,81 | 0,77 | 0,72 | 0,77 | 0,71 | 1,03 | 1,15 | 1,15 | 1,04 | 1,09 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,02 | 1,01 | 0,98 | 0,74 | 0,72 | 0,56 | 0,54 | 0,66 | 0,51 | 0,49 | 0,43 | 0,41 | 0,35 | 0,46 | 0,49 | 0,37 | 0,25 | 0,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,5% | 22,4% | 23,3% | 24,0% | 24,4% | 20,1% | 16,0% | 19,6% | 20,8% | 20,3% | 18,8% | 18,2% | 16,1% | 27,6% | 20,2% | 23,4% | 22,3% | 23,9% |
| FAVÖK Marjı | 12,0% | 16,1% | 17,3% | 16,4% | 16,7% | 15,7% | 10,1% | 16,6% | 15,3% | 14,0% | 12,3% | 12,3% | 8,7% | 13,8% | 12,2% | 12,6% | 12,4% | 11,0% |
| Net Kâr Marjı | 10,7% | 12,2% | 12,5% | 12,4% | 13,4% | 9,8% | 7,1% | 10,3% | 9,4% | 6,1% | 3,2% | 4,0% | 1,1% | 6,7% | 7,2% | 6,6% | 6,6% | 6,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -13,5% | 8,3% | 21,4% | 10,7% | 5,3% | 13,1% | -1,0% | 9,3% | 15,8% | 4,8% | -11,4% | 1,2% | 1,6% | -6,2% | — | -7,8% | 2,1% | -9,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |