CHLLTDCHL Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $15,56 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹9,14 Mr | ₹3,55 Mr | ₹3,40 Mr | ₹3,33 Mr | ₹3,07 Mr | ₹3,16 Mr | ₹3,39 Mr | ₹3,64 Mr | ₹3,75 Mr | ₹3,85 Mr | ₹3,89 Mr | ₹4,21 Mr | ₹3,52 Mr | ₹2,54 Mr | ₹2,06 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,02 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹59,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹4,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹4,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,77 Mr | ₹2,57 Mr | ₹2,60 Mr | ₹2,68 Mr | ₹2,64 Mr | ₹2,26 Mr | ₹2,27 Mr | ₹2,37 Mr | ₹2,42 Mr | ₹2,42 Mr | ₹2,75 Mr | ₹2,60 Mr | ₹2,07 Mr | ₹1,25 Mr | ₹808,68 Mn | ₹561,87 Mn | ₹299,59 Mn | ₹304,76 Mn | ₹348,58 Mn | ₹351,42 Mn |
| Net Borç† | ₹2,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,50 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,22 Mr | ₹623,12 Mn | ₹232,97 Mn | ₹862,86 Mn | ₹921,84 Mn | ₹863,67 Mn | ₹839,81 Mn | ₹736,68 Mn | ₹567,22 Mn | ₹574,68 Mn | ₹559,04 Mn | ₹664,30 Mn | ₹680,17 Mn | ₹703,70 Mn | ₹820,93 Mn | ₹870,93 Mn | ₹762,57 Mn |
| Brüt Kâr | ₹472,97 Mn | ₹501,96 Mn | ₹413,82 Mn | ₹347,57 Mn | ₹56,46 Mn | -₹155,14 Mn | ₹42,13 Mn | ₹177,69 Mn | ₹139,30 Mn | ₹78,49 Mn | ₹18,77 Mn | ₹40,19 Mn | ₹110,80 Mn | ₹135,06 Mn | ₹184,26 Mn | ₹233,55 Mn | ₹267,97 Mn | ₹471,54 Mn | ₹537,16 Mn | ₹267,91 Mn |
| FAVÖK | ₹281,79 Mn | ₹421,82 Mn | ₹590,37 Mn | ₹345,73 Mn | ₹123,78 Mn | -₹30,35 Mn | ₹102,72 Mn | ₹206,49 Mn | ₹170,10 Mn | ₹133,68 Mn | ₹67,49 Mn | ₹18,63 Mn | ₹81,79 Mn | ₹120,13 Mn | ₹162,55 Mn | ₹189,20 Mn | ₹216,34 Mn | ₹284,47 Mn | ₹362,23 Mn | ₹298,85 Mn |
| Net Kâr | ₹66,11 Mn | ₹87,69 Mn | ₹140,64 Mn | ₹30,35 Mn | -₹82,52 Mn | -₹211,77 Mn | -₹155,66 Mn | -₹175,45 Mn | -₹207,42 Mn | -₹236,95 Mn | -₹234,68 Mn | -₹25,97 Mn | ₹11,28 Mn | ₹58,71 Mn | ₹74,96 Mn | ₹92,89 Mn | ₹114,19 Mn | ₹132,81 Mn | ₹210,51 Mn | ₹170,26 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,21 | 1,60 | 2,57 | 0,55 | -1,51 | -3,86 | -2,84 | -3,20 | -3,78 | -4,32 | -4,28 | -0,47 | 0,21 | 1,07 | 1,37 | 1,69 | 2,08 | 2,42 | 3,84 | 3,11 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹5,22 Mr | ₹259,19 Mn | -₹9,13 Mn | ₹286,21 Mn | ₹44,28 Mn | -₹10,50 Mn | ₹47,69 Mn | ₹19,15 Mn | ₹19,15 Mn | ₹236,14 Mn | -₹330,68 Mn | -₹764,14 Mn | -₹835,45 Mn | -₹529,52 Mn | -₹236,81 Mn | -₹109,57 Mn | -₹237,15 Mn | ₹143,48 Mn | ₹42,95 Mn | ₹118,40 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹5,59 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 30,3% | 72,3% | 76,4% | 80,6% | 86,1% | 71,7% | 67,1% | 65,1% | 64,5% | 63,0% | 70,8% | 61,8% | 59,0% | 49,2% | 39,3% | 32,5% | 22,1% | 25,2% | 29,6% | 34,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,16 | 0,42 | 0,40 | 0,37 | 0,20 | 0,07 | 0,25 | 0,25 | 0,23 | 0,22 | 0,19 | 0,13 | 0,16 | 0,22 | 0,32 | 0,39 | 0,52 | 0,68 | 0,74 | 0,75 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,36 | 0,35 | 0,32 | 0,29 | 0,15 | 0,06 | 0,20 | 0,22 | 0,20 | 0,20 | 0,17 | 0,13 | 0,14 | 0,13 | 0,16 | 0,16 | 0,17 | 0,19 | 0,21 | 0,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 31,5% | 33,8% | 30,7% | 28,6% | 9,1% | -66,6% | 4,9% | 19,3% | 16,1% | 9,3% | 2,5% | 7,1% | 19,3% | 24,2% | 27,7% | 34,3% | 38,1% | 57,4% | 61,7% | 35,1% |
| FAVÖK Marjı | 18,8% | 28,4% | 43,8% | 28,4% | 19,9% | -13,0% | 11,9% | 22,4% | 19,7% | 15,9% | 9,2% | 3,3% | 14,2% | 21,5% | 24,5% | 27,8% | 30,7% | 34,7% | 41,6% | 39,2% |
| Net Kâr Marjı | 4,4% | 5,9% | 10,4% | 2,5% | -13,2% | -90,9% | -18,0% | -19,0% | -24,0% | -28,2% | -31,9% | -4,6% | 2,0% | 10,5% | 11,3% | 13,7% | 16,2% | 16,2% | 24,2% | 22,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -348,0% | 17,5% | -0,7% | 23,5% | 7,1% | -4,5% | 5,5% | 2,1% | 2,2% | 28,1% | -44,9% | -134,7% | -145,4% | -94,7% | -35,6% | -16,1% | -33,7% | 17,5% | 4,9% | 15,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |