CHLOGISTChartered Logistics Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $12,38 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹913,80 Mn | ₹897,13 Mn | ₹728,18 Mn | ₹870,75 Mn | ₹940,39 Mn | ₹1,04 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,18 Mr | ₹951,97 Mn | ₹955,07 Mn | ₹1,00 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,10 Mr | ₹562,16 Mn | ₹452,77 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹73,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹254,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹659,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹214,16 Mn | ₹213,88 Mn | ₹207,14 Mn | ₹389,46 Mn | ₹454,24 Mn | ₹558,34 Mn | ₹660,19 Mn | ₹677,87 Mn | ₹622,62 Mn | ₹414,26 Mn | ₹565,27 Mn | ₹688,49 Mn | ₹906,33 Mn | ₹981,19 Mn | ₹1,04 Mr | ₹803,89 Mn | ₹360,96 Mn | ₹301,03 Mn |
| Net Borç† | ₹140,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹715,48 Mn | ₹766,11 Mn | ₹716,38 Mn | ₹848,74 Mn | ₹1,27 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,64 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,61 Mr | ₹2,50 Mr | ₹2,57 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,36 Mr |
| Brüt Kâr | ₹41,70 Mn | ₹67,15 Mn | ₹30,26 Mn | ₹30,17 Mn | ₹51,12 Mn | ₹51,53 Mn | ₹67,78 Mn | ₹96,38 Mn | ₹68,47 Mn | ₹197,86 Mn | ₹100,22 Mn | ₹72,52 Mn | ₹19,50 Mn | ₹165,83 Mn | ₹237,20 Mn | ₹175,46 Mn | ₹93,39 Mn | — |
| FAVÖK | ₹40,40 Mn | ₹64,58 Mn | ₹40,19 Mn | ₹39,53 Mn | ₹62,39 Mn | ₹68,92 Mn | ₹85,54 Mn | ₹108,36 Mn | ₹75,55 Mn | ₹204,28 Mn | ₹103,91 Mn | ₹127,98 Mn | ₹106,08 Mn | ₹256,91 Mn | ₹323,37 Mn | ₹234,36 Mn | ₹115,41 Mn | ₹88,43 Mn |
| Net Kâr | -₹23,23 Mn | ₹12,36 Mn | ₹6,67 Mn | ₹1,57 Mn | ₹5,47 Mn | -₹23,66 Mn | ₹5,13 Mn | ₹21,68 Mn | ₹2,49 Mn | ₹118,04 Mn | ₹62,24 Mn | ₹36,12 Mn | -₹82,36 Mn | ₹28,19 Mn | ₹57,37 Mn | ₹78,21 Mn | ₹40,00 Mn | ₹15,86 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,18 | 0,10 | 0,07 | 0,02 | 0,06 | -0,24 | 0,05 | 0,22 | 0,03 | 1,19 | 0,63 | 0,36 | -0,83 | 0,28 | 0,58 | 0,79 | 0,40 | 0,16 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹11,51 Mn | -₹49,88 Mn | — | — | ₹98,67 Mn | ₹70,36 Mn | ₹12,16 Mn | -₹14,31 Mn | -₹148,01 Mn | ₹88,58 Mn | ₹65,18 Mn | ₹59,15 Mn | ₹225,51 Mn | ₹64,53 Mn | -₹202,47 Mn | -₹397,60 Mn | -₹72,95 Mn | -₹55,06 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹25,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,4% | 23,8% | 28,4% | 44,7% | 48,3% | 53,7% | 54,3% | 53,3% | 52,8% | 43,5% | 59,2% | 68,6% | 73,4% | 70,6% | 75,0% | 72,9% | 64,2% | 66,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,78 | 0,85 | 0,98 | 0,97 | 1,36 | 1,26 | 1,18 | 1,11 | 1,19 | 1,64 | 1,72 | 1,74 | 1,30 | 1,80 | 1,85 | 1,67 | 2,19 | 3,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,08 | 1,16 | 1,09 | 1,29 | 1,93 | 1,99 | 2,17 | 2,14 | 2,13 | 2,36 | 2,49 | 2,65 | 2,44 | 3,79 | 3,89 | 2,79 | 1,87 | 2,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 5,8% | 8,8% | 4,2% | 3,6% | 4,0% | 3,9% | 4,7% | 6,8% | 4,9% | 12,7% | 6,1% | 4,2% | 1,2% | 6,6% | 9,2% | 9,5% | 7,6% | — |
| FAVÖK Marjı | 5,6% | 8,4% | 5,6% | 4,7% | 4,9% | 5,2% | 6,0% | 7,7% | 5,4% | 13,1% | 6,3% | 7,3% | 6,6% | 10,3% | 12,6% | 12,7% | 9,4% | 6,5% |
| Net Kâr Marjı | -3,2% | 1,6% | 0,9% | 0,2% | 0,4% | -1,8% | 0,4% | 1,5% | 0,2% | 7,6% | 3,8% | 2,1% | -5,1% | 1,1% | 2,2% | 4,2% | 3,2% | 1,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,6% | -6,5% | — | — | 7,7% | 5,4% | 0,8% | -1,0% | -10,5% | 5,7% | 4,0% | 3,4% | 14,0% | 2,6% | -7,9% | -21,6% | -5,9% | -4,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |