CHOKSILAChoksi Laboratories Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $14,26 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹719,21 Mn | ₹653,32 Mn | ₹619,52 Mn | ₹603,65 Mn | ₹644,17 Mn | ₹669,61 Mn | ₹650,07 Mn | ₹553,45 Mn | ₹450,17 Mn | ₹410,48 Mn | ₹428,09 Mn | ₹379,73 Mn | ₹392,14 Mn | ₹345,31 Mn | ₹314,16 Mn | ₹303,69 Mn | ₹214,78 Mn | ₹197,89 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹463,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹255,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹341,70 Mn | ₹291,56 Mn | ₹308,73 Mn | ₹324,16 Mn | ₹372,89 Mn | ₹391,48 Mn | ₹335,50 Mn | ₹198,07 Mn | ₹124,26 Mn | ₹111,92 Mn | ₹136,77 Mn | ₹116,51 Mn | ₹114,49 Mn | ₹92,67 Mn | ₹78,47 Mn | ₹87,84 Mn | ₹38,50 Mn | ₹45,09 Mn |
| Net Borç† | ₹338,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹460,06 Mn | ₹417,82 Mn | ₹366,95 Mn | ₹344,38 Mn | ₹300,39 Mn | ₹256,88 Mn | ₹281,59 Mn | ₹337,39 Mn | ₹303,97 Mn | ₹250,72 Mn | ₹222,63 Mn | ₹219,01 Mn | ₹197,72 Mn | ₹170,01 Mn | ₹151,63 Mn | ₹129,53 Mn | ₹108,99 Mn | ₹95,62 Mn |
| Brüt Kâr | ₹134,54 Mn | ₹119,86 Mn | ₹110,74 Mn | ₹108,08 Mn | ₹83,63 Mn | ₹43,54 Mn | ₹53,55 Mn | ₹127,55 Mn | ₹87,65 Mn | ₹66,52 Mn | ₹60,53 Mn | ₹59,37 Mn | ₹60,64 Mn | ₹55,61 Mn | ₹50,81 Mn | ₹49,86 Mn | ₹41,21 Mn | ₹48,07 Mn |
| FAVÖK | ₹122,23 Mn | ₹113,41 Mn | ₹102,85 Mn | ₹103,00 Mn | ₹89,81 Mn | ₹41,83 Mn | ₹35,51 Mn | ₹72,75 Mn | ₹63,37 Mn | ₹48,12 Mn | ₹52,00 Mn | ₹51,13 Mn | ₹42,59 Mn | ₹39,30 Mn | ₹37,74 Mn | ₹35,49 Mn | ₹29,76 Mn | ₹28,89 Mn |
| Net Kâr | ₹19,64 Mn | ₹15,23 Mn | ₹11,10 Mn | ₹32,10 Mn | ₹2,07 Mn | -₹26,08 Mn | -₹38,85 Mn | ₹16,00 Mn | ₹13,47 Mn | ₹8,93 Mn | ₹7,22 Mn | ₹8,81 Mn | ₹11,65 Mn | ₹10,22 Mn | ₹10,13 Mn | ₹11,80 Mn | ₹9,53 Mn | ₹13,69 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,82 | 2,19 | 1,59 | 4,61 | 0,30 | -3,74 | -5,58 | 2,30 | 1,93 | 1,28 | 1,04 | 1,27 | 1,67 | 1,53 | 1,67 | 2,13 | 1,93 | 2,82 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹27,54 Mn | ₹17,49 Mn | ₹17,06 Mn | ₹10,06 Mn | ₹21,05 Mn | -₹45,04 Mn | -₹127,31 Mn | -₹41,45 Mn | -₹1,33 Mn | ₹24,75 Mn | -₹19,37 Mn | -₹11,47 Mn | -₹35,70 Mn | -₹11,91 Mn | ₹4,84 Mn | -₹71,11 Mn | ₹307.000 | -₹188.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹81,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 47,5% | 44,6% | 49,8% | 53,7% | 57,9% | 58,5% | 51,6% | 35,8% | 27,6% | 27,3% | 31,9% | 30,7% | 29,2% | 26,8% | 25,0% | 28,9% | 17,9% | 22,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,64 | 0,64 | 0,59 | 0,57 | 0,47 | 0,38 | 0,43 | 0,61 | 0,68 | 0,61 | 0,52 | 0,58 | 0,50 | 0,49 | 0,48 | 0,43 | 0,51 | 0,48 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,80 | 1,63 | 1,43 | 1,35 | 1,17 | 1,00 | 1,10 | 1,32 | 1,19 | 0,98 | 0,87 | 0,86 | 0,77 | 0,66 | 0,59 | 0,51 | 0,43 | 0,37 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 29,2% | 28,7% | 30,2% | 31,4% | 27,8% | 16,9% | 19,0% | 37,8% | 28,8% | 26,5% | 27,2% | 27,1% | 30,7% | 32,7% | 33,5% | 38,5% | 37,8% | 50,3% |
| FAVÖK Marjı | 26,6% | 27,1% | 28,0% | 29,9% | 29,9% | 16,3% | 12,6% | 21,6% | 20,8% | 19,2% | 23,4% | 23,3% | 21,5% | 23,1% | 24,9% | 27,4% | 27,3% | 30,2% |
| Net Kâr Marjı | 4,3% | 3,6% | 3,0% | 9,3% | 0,7% | -10,2% | -13,8% | 4,7% | 4,4% | 3,6% | 3,2% | 4,0% | 5,9% | 6,0% | 6,7% | 9,1% | 8,7% | 14,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -6,0% | 4,2% | 4,6% | 2,9% | 7,0% | -17,5% | -45,2% | -12,3% | -0,4% | 9,9% | -8,7% | -5,2% | -18,1% | -7,0% | 3,2% | -54,9% | 0,3% | -0,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |