CHORDIAChordia Food Products Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,25 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹178,42 Mn | ₹168,12 Mn | ₹165,04 Mn | ₹163,18 Mn | ₹167,78 Mn | ₹543,66 Mn | ₹472,49 Mn | ₹477,13 Mn | ₹509,44 Mn | ₹487,36 Mn | ₹511,88 Mn | ₹482,01 Mn | ₹447,26 Mn | ₹377,90 Mn | ₹378,24 Mn | ₹331,74 Mn | ₹296,60 Mn | ₹322,55 Mn | ₹270,99 Mn | ₹238,37 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹26,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹19,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹158,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹4,12 Mn | ₹2,20 Mn | ₹4,25 Mn | ₹8,80 Mn | ₹15,42 Mn | ₹79,50 Mn | ₹50,71 Mn | ₹70,00 Mn | ₹104,56 Mn | ₹82,34 Mn | ₹89,44 Mn | ₹67,27 Mn | ₹85,14 Mn | ₹34,90 Mn | ₹54,03 Mn | ₹35,29 Mn | ₹20,49 Mn | ₹60,58 Mn | ₹37,57 Mn | ₹34,23 Mn |
| Net Borç† | -₹32,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹47,67 Mn | ₹31,47 Mn | ₹32,27 Mn | ₹28,58 Mn | ₹26,14 Mn | ₹777,99 Mn | ₹654,32 Mn | ₹605,80 Mn | ₹591,55 Mn | ₹513,88 Mn | ₹409,33 Mn | ₹395,71 Mn | ₹349,35 Mn | ₹312,82 Mn | ₹285,03 Mn | ₹295,06 Mn | ₹344,63 Mn | ₹326,85 Mn | ₹297,88 Mn | ₹246,78 Mn |
| Brüt Kâr | ₹16,97 Mn | ₹14,18 Mn | ₹16,07 Mn | ₹11,99 Mn | ₹8,16 Mn | ₹129,75 Mn | ₹140,05 Mn | ₹132,56 Mn | ₹140,36 Mn | ₹112,70 Mn | ₹102,89 Mn | ₹98,68 Mn | ₹83,48 Mn | ₹69,97 Mn | ₹73,84 Mn | ₹75,81 Mn | ₹76,53 Mn | ₹63,78 Mn | ₹61,69 Mn | ₹156,69 Mn |
| FAVÖK | ₹19,20 Mn | ₹16,64 Mn | ₹19,30 Mn | ₹13,36 Mn | ₹10,68 Mn | ₹31,41 Mn | ₹36,52 Mn | ₹60,22 Mn | ₹73,36 Mn | ₹19,29 Mn | ₹25,91 Mn | ₹33,80 Mn | ₹39,08 Mn | ₹36,72 Mn | ₹40,73 Mn | ₹29,77 Mn | ₹33,41 Mn | ₹32,77 Mn | ₹29,91 Mn | ₹26,58 Mn |
| Net Kâr | ₹7,75 Mn | ₹5,44 Mn | ₹7,97 Mn | ₹1,91 Mn | -₹395.000 | ₹7,70 Mn | ₹6,62 Mn | ₹20,75 Mn | ₹30,10 Mn | -₹7,22 Mn | ₹5,18 Mn | ₹32,91 Mn | ₹16,60 Mn | ₹24,32 Mn | ₹20,52 Mn | ₹25,82 Mn | ₹17,98 Mn | ₹16,22 Mn | ₹19,70 Mn | ₹13,73 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,92 | 1,35 | 1,98 | 0,47 | -0,10 | 1,91 | 1,64 | 5,15 | 7,47 | -2,42 | 1,74 | 11,04 | 5,57 | 8,16 | 6,89 | 8,66 | 6,03 | 5,44 | 6,61 | 4,61 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹257.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹21,18 Mn | ₹3,79 Mn | ₹5,99 Mn | ₹20,28 Mn | ₹12,37 Mn | -₹5,39 Mn | ₹27,85 Mn | ₹43,27 Mn | ₹4,77 Mn | ₹621.600 | -₹25,22 Mn | ₹20,53 Mn | -₹107,11 Mn | ₹25,55 Mn | -₹16,78 Mn | ₹9,13 Mn | ₹33,33 Mn | ₹6,68 Mn | -₹12,89 Mn | ₹22,00 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,3% | 1,3% | 2,6% | 5,4% | 9,2% | 14,6% | 10,7% | 14,7% | 20,5% | 16,9% | 17,5% | 14,0% | 19,0% | 9,2% | 14,3% | 10,6% | 6,9% | 18,8% | 13,9% | 14,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,27 | 0,19 | 0,20 | 0,18 | 0,16 | 1,43 | 1,38 | 1,27 | 1,16 | 1,05 | 0,80 | 0,82 | 0,78 | 0,83 | 0,75 | 0,89 | 1,16 | 1,01 | 1,10 | 1,04 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,30 | 0,20 | 0,20 | 0,18 | 0,16 | 4,91 | 4,13 | 3,82 | 3,73 | 3,24 | 2,58 | 2,50 | 2,20 | 1,97 | 1,80 | 1,86 | 2,17 | 2,06 | 1,88 | 1,56 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 35,6% | 45,0% | 49,8% | 42,0% | 31,2% | 16,7% | 21,4% | 21,9% | 23,7% | 21,9% | 25,1% | 24,9% | 23,9% | 22,4% | 25,9% | 25,7% | 22,2% | 19,5% | 20,7% | 63,5% |
| FAVÖK Marjı | 40,3% | 52,9% | 59,8% | 46,7% | 40,8% | 4,0% | 5,6% | 9,9% | 12,4% | 3,8% | 6,3% | 8,5% | 11,2% | 11,7% | 14,3% | 10,1% | 9,7% | 10,0% | 10,0% | 10,8% |
| Net Kâr Marjı | 16,3% | 17,3% | 24,7% | 6,7% | -1,5% | 1,0% | 1,0% | 3,4% | 5,1% | -1,4% | 1,3% | 8,3% | 4,8% | 7,8% | 7,2% | 8,8% | 5,2% | 5,0% | 6,6% | 5,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 44,4% | 12,1% | 18,6% | 71,0% | 47,3% | -0,7% | 4,3% | 7,1% | 0,8% | 0,1% | -6,2% | 5,2% | -30,7% | 8,2% | -5,9% | 3,1% | 9,7% | 2,0% | -4,3% | 8,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |