CHOWGULSTMChowgule Steamships Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,32 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹535,10 Mn | ₹542,29 Mn | ₹526,74 Mn | ₹432,62 Mn | ₹480,51 Mn | ₹1,15 Mr | ₹2,99 Mr | ₹4,17 Mr | ₹4,95 Mr | ₹4,98 Mr | ₹5,79 Mr | ₹7,51 Mr | ₹8,57 Mr | ₹8,32 Mr | ₹8,37 Mr | ₹8,41 Mr | ₹7,63 Mr | ₹6,47 Mr | ₹4,73 Mr | ₹4,13 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹91,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹443,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹141,33 Mn | ₹572,63 Mn | ₹664,32 Mn | ₹582,92 Mn | ₹3,27 Mr | ₹3,34 Mr | ₹3,49 Mr | ₹3,58 Mr | ₹4,28 Mr | ₹3,71 Mr | ₹3,15 Mr | ₹2,62 Mr | ₹1,91 Mr | ₹1,03 Mr | ₹1,16 Mr | ₹2,11 Mr |
| Net Borç† | -₹187,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹32,73 Mn | ₹38,82 Mn | ₹40,92 Mn | ₹25,73 Mn | ₹351,17 Mn | ₹325,58 Mn | ₹774,29 Mn | ₹902,34 Mn | ₹664,77 Mn | ₹437,32 Mn | ₹542,93 Mn | ₹852,05 Mn | ₹917,77 Mn | ₹854,74 Mn | ₹853,09 Mn | ₹709,86 Mn | ₹910,93 Mn | ₹2,38 Mr | ₹1,93 Mr | ₹1,01 Mr |
| Brüt Kâr | ₹19,02 Mn | ₹25,39 Mn | ₹27,77 Mn | ₹10,74 Mn | ₹195,19 Mn | ₹16,12 Mn | ₹49,44 Mn | ₹85,77 Mn | -₹103,36 Mn | -₹289,08 Mn | -₹439,23 Mn | -₹319,17 Mn | -₹295,19 Mn | -₹192,39 Mn | ₹181,93 Mn | ₹308,76 Mn | ₹482,62 Mn | ₹1,51 Mr | ₹982,80 Mn | ₹190,72 Mn |
| FAVÖK | -₹9,24 Mn | -₹4,96 Mn | ₹10,31 Mn | ₹2,89 Mn | ₹231,02 Mn | ₹5,07 Mn | ₹83,57 Mn | ₹360,89 Mn | ₹158,66 Mn | -₹24,59 Mn | -₹88,14 Mn | ₹71,44 Mn | ₹103,80 Mn | ₹133,24 Mn | ₹242,11 Mn | ₹293,45 Mn | ₹440,43 Mn | ₹1,75 Mr | ₹1,23 Mr | ₹390,92 Mn |
| Net Kâr | -₹1,40 Mn | ₹12,86 Mn | ₹74,22 Mn | ₹3,54 Mn | ₹473,42 Mn | ₹34,96 Mn | -₹673,13 Mn | -₹907,69 Mn | ₹40,68 Mn | -₹727,74 Mn | -₹1,93 Mr | -₹1,06 Mr | -₹71,69 Mn | -₹1,38 Mr | -₹1,06 Mr | ₹276,93 Mn | ₹766,64 Mn | ₹1,18 Mr | ₹1,66 Mr | ₹470,92 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,04 | 0,35 | 2,04 | 0,10 | 13,04 | 0,96 | -18,54 | -25,00 | 1,12 | -20,04 | -53,24 | -29,13 | -1,97 | -38,13 | -29,15 | 7,63 | 21,11 | 32,38 | 45,72 | 12,97 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹25,35 Mn | -₹30,59 Mn | ₹21,23 Mn | -₹12,95 Mn | ₹185,38 Mn | -₹123,24 Mn | ₹49,65 Mn | -₹3,68 Mr | ₹75,55 Mn | -₹43,10 Mn | -₹362,02 Mn | ₹15,76 Mn | ₹66,22 Mn | -₹1,72 Mr | -₹3,25 Mr | -₹1,24 Mr | -₹8,63 Mn | ₹1,17 Mr | ₹1,02 Mr | -₹1,12 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹354.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,4% | 49,8% | 22,2% | 14,0% | 66,2% | 67,1% | 60,2% | 47,7% | 50,0% | 44,6% | 37,6% | 31,2% | 25,1% | 15,9% | 24,4% | 51,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,06 | 0,07 | 0,08 | 0,06 | 0,73 | 0,28 | 0,26 | 0,22 | 0,13 | 0,09 | 0,09 | 0,11 | 0,11 | 0,10 | 0,10 | 0,08 | 0,12 | 0,37 | 0,41 | 0,24 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,07 | 0,09 | 0,09 | 0,06 | 0,79 | 0,73 | 1,75 | 2,03 | 1,50 | 0,99 | 1,22 | 1,92 | 2,07 | 1,93 | 1,92 | 1,60 | 2,05 | 5,36 | 4,35 | 2,27 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 58,1% | 65,4% | 67,9% | 41,7% | 55,6% | 5,0% | 6,4% | 9,5% | -15,5% | -66,1% | -80,9% | -37,5% | -32,2% | -22,5% | 21,3% | 43,5% | 53,0% | 63,3% | 51,0% | 18,9% |
| FAVÖK Marjı | -28,2% | -12,8% | 25,2% | 11,2% | 65,8% | 1,6% | 10,8% | 40,0% | 23,9% | -5,6% | -16,2% | 8,4% | 11,3% | 15,6% | 28,4% | 41,3% | 48,4% | 73,5% | 63,7% | 38,8% |
| Net Kâr Marjı | -4,3% | 33,1% | 181,4% | 13,8% | 134,8% | 10,7% | -86,9% | -100,6% | 6,1% | -166,4% | -356,0% | -124,1% | -7,8% | -162,0% | -124,1% | 39,0% | 84,2% | 49,5% | 86,1% | 46,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -77,5% | -78,8% | 51,9% | -50,3% | 52,8% | -37,9% | 6,4% | -407,5% | 11,4% | -9,9% | -66,7% | 1,9% | 7,2% | -200,7% | -381,3% | -174,9% | -0,9% | 49,1% | 52,8% | -111,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |