COAROCoastal Roadways Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,03 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹277,97 Mn | ₹264,75 Mn | ₹248,37 Mn | ₹219,41 Mn | ₹165,10 Mn | ₹197,57 Mn | ₹263,45 Mn | ₹302,84 Mn | ₹275,19 Mn | ₹323,53 Mn | ₹318,93 Mn | ₹296,05 Mn | ₹350,59 Mn | ₹397,50 Mn | ₹353,65 Mn | ₹398,34 Mn | ₹337,01 Mn | ₹345,72 Mn | ₹344,70 Mn | ₹304,35 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹23,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹28,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹249,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹1,40 Mn | ₹3,38 Mn | ₹5,23 Mn | ₹7,97 Mn | ₹7,98 Mn | ₹34,96 Mn | ₹61,84 Mn | ₹55,40 Mn | ₹58,08 Mn | ₹51,02 Mn | ₹41,27 Mn | ₹64,81 Mn | ₹73,30 Mn | ₹81,58 Mn | ₹114,33 Mn | ₹61,45 Mn | ₹93,05 Mn | ₹141,44 Mn | ₹84,55 Mn |
| Net Borç† | -₹45,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹413,42 Mn | ₹409,60 Mn | ₹381,94 Mn | ₹389,44 Mn | ₹403,20 Mn | ₹324,02 Mn | ₹421,70 Mn | ₹520,01 Mn | ₹546,20 Mn | ₹562,85 Mn | ₹581,09 Mn | ₹618,38 Mn | ₹587,10 Mn | ₹828,48 Mn | ₹917,45 Mn | ₹885,43 Mn | ₹783,72 Mn | ₹646,39 Mn | ₹512,83 Mn | ₹507,14 Mn |
| Brüt Kâr | ₹26,03 Mn | ₹23,43 Mn | ₹14,69 Mn | ₹14,39 Mn | ₹16,84 Mn | ₹5,91 Mn | ₹6,15 Mn | -₹788.517 | ₹18,75 Mn | ₹10,50 Mn | ₹20,20 Mn | ₹20,64 Mn | -₹25,97 Mn | ₹21,59 Mn | ₹34,40 Mn | ₹34,16 Mn | ₹26,67 Mn | — | — | — |
| FAVÖK | ₹32,59 Mn | ₹30,40 Mn | ₹20,71 Mn | ₹18,56 Mn | ₹26,00 Mn | ₹18,17 Mn | ₹18,36 Mn | ₹12,59 Mn | ₹29,89 Mn | ₹18,30 Mn | ₹30,53 Mn | ₹32,07 Mn | -₹12,79 Mn | ₹34,30 Mn | ₹53,64 Mn | ₹52,49 Mn | ₹38,65 Mn | ₹42,33 Mn | ₹34,99 Mn | ₹23,55 Mn |
| Net Kâr | ₹15,59 Mn | ₹14,66 Mn | ₹36,21 Mn | ₹49,50 Mn | ₹12,45 Mn | ₹5,46 Mn | ₹3,96 Mn | -₹11,17 Mn | ₹2,28 Mn | ₹2,31 Mn | ₹8,06 Mn | ₹3,74 Mn | -₹21,04 Mn | ₹1,69 Mn | ₹9,88 Mn | ₹8,69 Mn | ₹6,60 Mn | ₹6,12 Mn | ₹3,64 Mn | ₹2,98 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,76 | 3,54 | 8,73 | 11,94 | 3,00 | 1,32 | 0,95 | -2,69 | 0,55 | 0,56 | 1,94 | 0,90 | -5,07 | 0,41 | 2,38 | 2,10 | 1,59 | 1,48 | 0,88 | 0,72 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹8,09 Mn | ₹21,14 Mn | -₹16,36 Mn | ₹3,26 Mn | ₹12,40 Mn | ₹5,07 Mn | ₹24,69 Mn | -₹9,35 Mn | ₹28,52 Mn | -₹36,86 Mn | ₹4,00 Mn | ₹54,99 Mn | -₹25,26 Mn | -₹118,83 Mn | -₹17,07 Mn | -₹76,69 Mn | ₹42,17 Mn | ₹46,15 Mn | -₹66,66 Mn | -₹33,73 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹21,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,5% | 1,4% | 2,4% | 4,8% | 4,0% | 13,3% | 20,4% | 20,1% | 18,0% | 16,0% | 13,9% | 18,5% | 18,4% | 23,1% | 28,7% | 18,2% | 26,9% | 41,0% | 27,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,49 | 1,55 | 1,54 | 1,77 | 2,44 | 1,64 | 1,60 | 1,72 | 1,98 | 1,74 | 1,82 | 2,09 | 1,67 | 2,08 | 2,59 | 2,22 | 2,33 | 1,87 | 1,49 | 1,67 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,66 | 1,64 | 1,53 | 1,56 | 1,61 | 1,30 | 1,69 | 2,08 | 2,19 | 2,25 | 2,33 | 2,48 | 2,35 | 3,32 | 3,67 | 3,55 | 3,14 | 2,59 | 2,05 | 2,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 6,3% | 5,7% | 3,8% | 3,7% | 4,2% | 1,8% | 1,5% | -0,2% | 3,4% | 1,9% | 3,5% | 3,3% | -4,4% | 2,6% | 3,7% | 3,9% | 3,4% | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 7,9% | 7,4% | 5,4% | 4,8% | 6,4% | 5,6% | 4,4% | 2,4% | 5,5% | 3,3% | 5,3% | 5,2% | -2,2% | 4,1% | 5,8% | 5,9% | 4,9% | 6,5% | 6,8% | 4,6% |
| Net Kâr Marjı | 3,8% | 3,6% | 9,5% | 12,7% | 3,1% | 1,7% | 0,9% | -2,1% | 0,4% | 0,4% | 1,4% | 0,6% | -3,6% | 0,2% | 1,1% | 1,0% | 0,8% | 0,9% | 0,7% | 0,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,0% | 5,2% | -4,3% | 0,8% | 3,1% | 1,6% | 5,9% | -1,8% | 5,2% | -6,5% | 0,7% | 8,9% | -4,3% | -14,3% | -1,9% | -8,7% | 5,4% | 7,1% | -13,0% | -6,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |