COLORCHIPSColorchips New Media Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,90 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹207,10 Mn | ₹214,00 Mn | ₹303,70 Mn | ₹306,00 Mn | ₹312,50 Mn | ₹311,82 Mn | ₹342,83 Mn | ₹342,24 Mn | ₹1,87 Mr | ₹1,52 Mr | ₹99,97 Mn | ₹110,21 Mn | ₹130,13 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹27,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹179,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹200.000 | ₹0,00 | ₹1,40 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹316,17 Mn | ₹0,00 | ₹11,54 Mn | ₹21,84 Mn | ₹42,20 Mn |
| Net Borç† | -₹1,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | ₹3,80 Mn | ₹6,80 Mn | ₹3,50 Mn | ₹10,30 Mn | ₹45,40 Mn | ₹23,59 Mn | ₹30,40 Mn | ₹48,46 Mn | ₹131,48 Mn | ₹149,15 Mn | ₹11,09 Mn | ₹10,16 Mn | ₹8,66 Mn |
| Brüt Kâr | -₹12,80 Mn | -₹8,60 Mn | -₹7,00 Mn | ₹600.000 | -₹3,10 Mn | -₹23,09 Mn | ₹4,44 Mn | ₹6,28 Mn | ₹85,43 Mn | ₹7,08 Mn | ₹371.205 | ₹183.719 | -₹185.322 |
| FAVÖK | -₹7,50 Mn | -₹91,50 Mn | ₹900.000 | ₹6,30 Mn | ₹24,50 Mn | ₹2,78 Mn | -₹151.200 | ₹311.410 | ₹30,38 Mn | ₹3,65 Mn | -₹735.920 | -₹789.520 | -₹777.860 |
| Net Kâr | -₹16,20 Mn | -₹100,20 Mn | -₹7,70 Mn | ₹200.000 | ₹3,60 Mn | -₹37,65 Mn | -₹3,80 Mn | -₹746.086 | ₹2,82 Mn | ₹2,85 Mn | ₹67.800 | ₹152.943 | ₹36.956 |
| Hisse Başı Kâr | -0,95 | -5,89 | -0,45 | 0,01 | 0,21 | -2,21 | -0,22 | -0,04 | 0,20 | 0,20 | 0,00 | 0,01 | 0,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹100.000 | -₹98,90 Mn | ₹1,40 Mn | -₹17,80 Mn | ₹14,90 Mn | -₹13,44 Mn | -₹8,83 Mn | -₹30,30 Mn | -₹374,13 Mn | -₹1,36 Mr | -₹5,89 Mn | ₹19,07 Mn | -₹2,43 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹6,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,0% | 0,4% | 0,0% | 0,0% | 16,9% | 0,0% | 11,5% | 19,8% | 32,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,02 | 0,03 | 0,01 | 0,03 | 0,15 | 0,08 | 0,09 | 0,14 | 0,07 | 0,10 | 0,11 | 0,09 | 0,07 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,02 | 0,04 | 0,02 | 0,06 | 0,25 | 0,13 | 0,17 | 0,27 | 0,73 | 0,83 | 0,06 | 0,06 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -336,8% | -126,5% | -200,0% | 5,8% | -6,8% | -97,9% | 14,6% | 13,0% | 65,0% | 4,7% | 3,3% | 1,8% | -2,1% |
| FAVÖK Marjı | -197,4% | -1.345,6% | 25,7% | 61,2% | 54,0% | 11,8% | -0,5% | 0,6% | 23,1% | 2,4% | -6,6% | -7,8% | -9,0% |
| Net Kâr Marjı | -426,3% | -1.473,5% | -220,0% | 1,9% | 7,9% | -159,6% | -12,5% | -1,5% | 2,1% | 1,9% | 0,6% | 1,5% | 0,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,6% | -1.454,4% | 40,0% | -172,8% | 32,8% | -57,0% | -29,0% | -62,5% | -284,6% | -911,1% | -53,1% | 187,8% | -28,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |