COMCLComfort Commotrade Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,44 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹535,72 Mn | ₹721,91 Mn | ₹631,50 Mn | ₹433,56 Mn | ₹503,69 Mn | ₹413,69 Mn | ₹222,78 Mn | ₹187,81 Mn | ₹201,14 Mn | ₹175,97 Mn | ₹152,05 Mn | ₹132,43 Mn | ₹115,34 Mn | ₹112,40 Mn | ₹52,05 Mn | ₹12,63 Mn | ₹11,15 Mn | ₹9,82 Mn | ₹2,78 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹53,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹155,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹380,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹134,57 Mn | ₹126,15 Mn | ₹72,34 Mn | ₹125,12 Mn | ₹142,43 Mn | ₹37,29 Mn | ₹1,79 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹6,42 Mn | ₹363.898 | ₹1,82 Mn | ₹0,00 | ₹365.306 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹360,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | -₹122,11 Mn | ₹122,03 Mn | ₹322,65 Mn | ₹680,16 Mn | ₹1,52 Mr | ₹804,94 Mn | ₹363,45 Mn | ₹603,96 Mn | ₹933,46 Mn | ₹96,92 Mn | ₹48,80 Mn | ₹21,56 Mn | ₹10,71 Mn | ₹9,41 Mn | ₹6,15 Mn | ₹1,66 Mn | ₹2,32 Mn | ₹1,02 Mn | ₹0,00 |
| Brüt Kâr | -₹142,78 Mn | ₹84,98 Mn | ₹253,83 Mn | ₹5,45 Mn | ₹81,37 Mn | ₹226,39 Mn | ₹62,86 Mn | ₹18,70 Mn | ₹28,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | -₹167,33 Mn | ₹60,99 Mn | ₹226,83 Mn | -₹19,20 Mn | ₹42,25 Mn | ₹139,62 Mn | ₹25,74 Mn | ₹1,71 Mn | ₹17,26 Mn | ₹11,21 Mn | ₹20,69 Mn | ₹14,30 Mn | ₹6,86 Mn | ₹2,74 Mn | ₹3,12 Mn | ₹109.000 | ₹636.000 | ₹483.000 | — |
| Net Kâr | -₹122,01 Mn | ₹43,02 Mn | ₹167,11 Mn | -₹23,18 Mn | ₹15,84 Mn | ₹118,24 Mn | ₹16,08 Mn | -₹310.397 | ₹14,87 Mn | ₹8,31 Mn | ₹18,46 Mn | ₹11,07 Mn | ₹4,71 Mn | ₹1,11 Mn | ₹2,03 Mn | ₹78.000 | ₹413.000 | ₹295.000 | -₹22.000 |
| Hisse Başı Kâr | -12,18 | 4,29 | 16,68 | -2,31 | 1,58 | 11,80 | 1,61 | -0,03 | 1,48 | 0,83 | 1,84 | 1,10 | 0,47 | 0,15 | 0,67 | 0,03 | 0,14 | 0,10 | -0,01 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹41,72 Mn | -₹83,70 Mn | — | — | — | -₹11,62 Mn | ₹13,50 Mn | -₹96,55 Mn | ₹80,09 Mn | -₹4,49 Mn | ₹34,43 Mn | -₹5,21 Mn | ₹6,39 Mn | -₹87,70 Mn | ₹5,96 Mn | -₹1,75 Mn | ₹969.000 | -₹2,63 Mn | -₹806.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,1% | 17,5% | 11,5% | 28,9% | 28,3% | 9,0% | 0,8% | 0,0% | 0,0% | 3,6% | 0,2% | 1,4% | 0,0% | 0,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | -0,23 | 0,17 | 0,51 | 1,57 | 3,02 | 1,95 | 1,63 | 3,22 | 4,64 | 0,55 | 0,32 | 0,16 | 0,09 | 0,08 | 0,12 | 0,13 | 0,21 | 0,10 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -0,32 | 0,32 | 0,85 | 1,79 | 3,99 | 2,11 | 0,95 | 1,59 | 2,45 | 0,25 | 0,13 | 0,06 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 116,9% | 69,6% | 78,7% | 0,8% | 5,4% | 28,1% | 17,3% | 3,1% | 3,1% | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 137,0% | 50,0% | 70,3% | -2,8% | 2,8% | 17,3% | 7,1% | 0,3% | 1,8% | 11,6% | 42,4% | 66,3% | 64,1% | 29,1% | 50,7% | 6,6% | 27,4% | 47,3% | — |
| Net Kâr Marjı | 99,9% | 35,3% | 51,8% | -3,4% | 1,0% | 14,7% | 4,4% | -0,1% | 1,6% | 8,6% | 37,8% | 51,4% | 43,9% | 11,8% | 32,9% | 4,7% | 17,8% | 28,9% | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 34,2% | -68,6% | — | — | — | -1,4% | 3,7% | -16,0% | 8,6% | -4,6% | 70,5% | -24,2% | 59,7% | -931,8% | 96,9% | -105,5% | 41,7% | -257,5% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 745,65 | +%1,56 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6820,25 | +%1,55 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3368,05 | +%5,33 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,50 | +%0,72 |