COMFINCAPComfort Fincap Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $7,62 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,07 Mr | ₹1,11 Mr | ₹831,17 Mn | ₹789,14 Mn | ₹975,43 Mn | ₹735,34 Mn | ₹573,89 Mn | ₹575,36 Mn | ₹460,22 Mn | ₹433,81 Mn | ₹296,41 Mn | ₹264,84 Mn | ₹257,63 Mn | ₹265,61 Mn | ₹221,86 Mn | ₹171,58 Mn | ₹28,18 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹12,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹68,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹43,65 Mn | ₹218,63 Mn | ₹260,66 Mn | ₹276,14 Mn | ₹510,73 Mn | ₹306,66 Mn | ₹189,83 Mn | ₹199,21 Mn | ₹151,34 Mn | ₹140,11 Mn | ₹25,37 Mn | ₹16,02 Mn | ₹31,11 Mn | ₹35,69 Mn | ₹1,72 Mn | ₹5,68 Mn | ₹80.466 |
| Net Borç† | ₹4,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | ₹164,13 Mn | ₹130,78 Mn | ₹139,09 Mn | ₹146,83 Mn | ₹124,42 Mn | ₹111,38 Mn | ₹58,09 Mn | ₹74,26 Mn | ₹73,53 Mn | ₹54,31 Mn | ₹44,72 Mn | ₹39,83 Mn | ₹27,97 Mn | ₹89,57 Mn | ₹411,67 Mn | ₹52,84 Mn | ₹1,92 Mn |
| Brüt Kâr | ₹149,07 Mn | ₹101,96 Mn | ₹108,50 Mn | ₹91,46 Mn | ₹85,22 Mn | ₹79,08 Mn | ₹40,46 Mn | ₹58,53 Mn | ₹70,56 Mn | ₹44,58 Mn | ₹35,70 Mn | ₹34,28 Mn | ₹13,90 Mn | ₹87,08 Mn | ₹408,88 Mn | ₹52,68 Mn | ₹1,56 Mn |
| FAVÖK | ₹113,17 Mn | ₹72,46 Mn | ₹78,71 Mn | ₹69,03 Mn | ₹65,42 Mn | ₹58,19 Mn | ₹18,98 Mn | ₹39,01 Mn | ₹54,82 Mn | ₹35,84 Mn | ₹33,54 Mn | ₹30,26 Mn | ₹12,63 Mn | ₹19,27 Mn | ₹9,86 Mn | ₹456.440 | ₹1,43 Mn |
| Net Kâr | ₹74,91 Mn | ₹51,01 Mn | ₹51,46 Mn | ₹48,56 Mn | ₹44,24 Mn | ₹41,80 Mn | ₹12,39 Mn | ₹27,81 Mn | ₹24,31 Mn | ₹19,45 Mn | ₹22,49 Mn | ₹20,72 Mn | ₹6,17 Mn | ₹9,91 Mn | ₹5,85 Mn | ₹56.742 | ₹1,06 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,86 | 0,86 | 0,95 | 0,18 | 0,82 | 3,85 | 1,14 | 0,51 | 0,45 | 0,36 | 2,07 | 1,91 | 0,57 | 0,91 | 0,57 | 0,05 | 1,43 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | — | ₹57,02 Mn | ₹34,62 Mn | ₹42,65 Mn | ₹24,05 Mn | ₹33,82 Mn | ₹34,15 Mn | ₹32,65 Mn | -₹9,08 Mn | -₹120,64 Mn | -₹5,90 Mn | -₹26,51 Mn | ₹12,11 Mn | ₹16,47 Mn | -₹138,82 Mn | -₹27,15 Mn | -₹7.760 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,1% | 19,8% | 31,4% | 35,0% | 52,4% | 41,7% | 33,1% | 34,6% | 32,9% | 32,3% | 8,6% | 6,0% | 12,1% | 13,4% | 0,8% | 3,3% | 0,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,15 | 0,12 | 0,17 | 0,19 | 0,13 | 0,15 | 0,10 | 0,13 | 0,16 | 0,13 | 0,15 | 0,15 | 0,11 | 0,34 | 1,86 | 0,31 | 0,07 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,16 | 0,13 | 0,14 | 0,15 | 0,12 | 0,11 | 0,06 | 0,07 | 0,07 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,09 | 0,41 | 0,05 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 90,8% | 78,0% | 78,0% | 62,3% | 68,5% | 71,0% | 69,7% | 78,8% | 96,0% | 82,1% | 79,8% | 86,1% | 49,7% | 97,2% | 99,3% | 99,7% | 81,2% |
| FAVÖK Marjı | 68,9% | 55,4% | 56,6% | 47,0% | 52,6% | 52,2% | 32,7% | 52,5% | 74,6% | 66,0% | 75,0% | 76,0% | 45,2% | 21,5% | 2,4% | 0,9% | 74,4% |
| Net Kâr Marjı | 45,6% | 39,0% | 37,0% | 33,1% | 35,6% | 37,5% | 21,3% | 37,5% | 33,1% | 35,8% | 50,3% | 52,0% | 22,1% | 11,1% | 1,4% | 0,1% | 54,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | 43,6% | 24,9% | 29,0% | 19,3% | 30,4% | 58,8% | 44,0% | -12,3% | -222,2% | -13,2% | -66,6% | 43,3% | 18,4% | -33,7% | -51,4% | -0,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |