CONTICONContinental Controls Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $978.356 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹21,22 Mn | ₹22,31 Mn | ₹20,96 Mn | ₹67,36 Mn | ₹115,97 Mn | ₹113,21 Mn | ₹103,59 Mn | ₹112,45 Mn | ₹122,28 Mn | ₹98,76 Mn | ₹62,28 Mn | ₹67,70 Mn | ₹72,85 Mn | ₹76,67 Mn | ₹77,06 Mn | ₹70,08 Mn | ₹65,89 Mn | ₹65,84 Mn | ₹107,36 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹20,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹20,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹27,28 Mn | ₹48,50 Mn | ₹41,81 Mn | ₹36,29 Mn | ₹38,44 Mn | ₹40,49 Mn | ₹12,35 Mn | ₹0,00 | ₹3,53 Mn | ₹4,79 Mn | ₹7,63 Mn | ₹10,60 Mn | ₹7,09 Mn | ₹5,09 Mn | ₹7,12 Mn | ₹7,05 Mn |
| Net Borç† | -₹20,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹59,72 Mn | ₹77,89 Mn | ₹60,17 Mn | ₹62,81 Mn | ₹50,96 Mn | ₹46,37 Mn | ₹48,61 Mn | ₹48,15 Mn | ₹43,76 Mn | ₹36,08 Mn | ₹32,61 Mn | ₹31,78 Mn | ₹33,03 Mn | ₹33,36 Mn | ₹25,00 Mn | ₹20,60 Mn |
| Brüt Kâr | ₹0,00 | ₹0,00 | -₹2,10 Mn | -₹4,96 Mn | -₹3,35 Mn | ₹1,61 Mn | ₹867.460 | ₹4,35 Mn | ₹1,97 Mn | ₹6,69 Mn | ₹6,50 Mn | ₹643.645 | ₹5,61 Mn | ₹7,37 Mn | ₹6,23 Mn | ₹8,23 Mn | ₹8,83 Mn | -₹8,70 Mn | -₹10,36 Mn |
| FAVÖK | -₹3,47 Mn | -₹1,11 Mn | -₹1,93 Mn | -₹5,64 Mn | -₹2,68 Mn | ₹2,28 Mn | ₹1,84 Mn | ₹5,10 Mn | ₹1,10 Mn | ₹5,45 Mn | ₹5,94 Mn | ₹3,88 Mn | ₹5,15 Mn | ₹5,91 Mn | ₹5,07 Mn | ₹3,97 Mn | ₹5,02 Mn | -₹5,76 Mn | -₹3,04 Mn |
| Net Kâr | -₹1,27 Mn | ₹689.000 | -₹3,09 Mn | -₹17,33 Mn | -₹3,58 Mn | -₹9,15 Mn | -₹8,62 Mn | -₹7,21 Mn | -₹7,91 Mn | ₹1,00 Mn | ₹1,99 Mn | -₹3,56 Mn | ₹856.111 | ₹1,87 Mn | ₹2,16 Mn | ₹1,90 Mn | ₹1,05 Mn | -₹9,32 Mn | -₹10,70 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,21 | 0,11 | -0,50 | -2,82 | -0,58 | -1,49 | -1,40 | -1,17 | -1,29 | 0,18 | 0,45 | -0,81 | 0,19 | 0,42 | 0,49 | 0,43 | 0,24 | -4,22 | -2,42 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹20,40 Mn | ₹1,47 Mn | -₹332.630 | ₹21,11 Mn | -₹23,96 Mn | -₹4,53 Mn | ₹3,61 Mn | -₹6,90 Mn | -₹37,75 Mn | -₹4,84 Mn | ₹11,66 Mn | -₹159.420 | ₹1,07 Mn | ₹2,95 Mn | -₹3,81 Mn | -₹997.000 | ₹1,64 Mn | — | -₹788.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 40,5% | 41,8% | 36,9% | 35,0% | 34,2% | 33,1% | 12,5% | 0,0% | 5,2% | 6,6% | 10,0% | 13,8% | 10,1% | 7,7% | 10,8% | 6,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,89 | 0,67 | 0,53 | 0,61 | 0,45 | 0,38 | 0,49 | 0,77 | 0,65 | 0,50 | 0,43 | 0,41 | 0,47 | 0,51 | 0,38 | 0,19 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 2,98 | 3,89 | 3,00 | 3,14 | 2,55 | 2,32 | 2,43 | 2,40 | 2,19 | 1,80 | 1,63 | 1,59 | 1,65 | 1,67 | 1,25 | 1,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | -8,3% | -4,3% | 2,7% | 1,4% | 8,5% | 4,2% | 13,8% | 13,5% | 1,5% | 15,5% | 22,6% | 19,6% | 24,9% | 26,5% | -34,8% | -50,3% |
| FAVÖK Marjı | — | — | — | -9,4% | -3,4% | 3,8% | 2,9% | 10,0% | 2,4% | 11,2% | 12,3% | 8,9% | 14,3% | 18,1% | 16,0% | 12,0% | 15,0% | -23,0% | -14,8% |
| Net Kâr Marjı | — | — | — | -29,0% | -4,6% | -15,2% | -13,7% | -14,1% | -17,1% | 2,1% | 4,1% | -8,1% | 2,4% | 5,7% | 6,8% | 5,7% | 3,2% | -37,3% | -52,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | — | — | 35,3% | -30,8% | -7,5% | 5,8% | -13,5% | -81,4% | -10,0% | 24,2% | -0,4% | 3,0% | 9,0% | -12,0% | -3,0% | 4,9% | — | -3,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |