COSCOCosco (India) Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,18 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,30 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,10 Mr | ₹1,05 Mr | ₹986,08 Mn | ₹940,29 Mn | ₹878,01 Mn | ₹855,96 Mn | ₹814,11 Mn | ₹759,80 Mn | ₹664,87 Mn | ₹611,05 Mn | ₹602,49 Mn | ₹515,94 Mn | ₹515,87 Mn | ₹527,20 Mn | ₹530,38 Mn | ₹520,96 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹29,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹780,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹517,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹627,47 Mn | ₹625,85 Mn | ₹569,50 Mn | ₹539,59 Mn | ₹515,35 Mn | ₹482,93 Mn | ₹427,69 Mn | ₹452,44 Mn | ₹413,93 Mn | ₹416,44 Mn | ₹412,26 Mn | ₹400,06 Mn | ₹360,94 Mn | ₹259,77 Mn | ₹354,06 Mn | ₹353,04 Mn | ₹345,65 Mn | ₹379,72 Mn | ₹340,03 Mn | ₹338,25 Mn |
| Net Borç† | ₹598,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,84 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,34 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,34 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,04 Mr | ₹923,13 Mn | ₹801,58 Mn | ₹680,50 Mn | ₹568,09 Mn | ₹536,48 Mn | ₹473,02 Mn | ₹361,18 Mn |
| Brüt Kâr | ₹190,14 Mn | ₹180,88 Mn | ₹253,45 Mn | ₹243,96 Mn | ₹222,78 Mn | ₹237,44 Mn | ₹208,58 Mn | ₹195,15 Mn | ₹208,51 Mn | ₹200,35 Mn | ₹211,17 Mn | ₹187,78 Mn | ₹174,82 Mn | ₹173,11 Mn | ₹129,26 Mn | ₹75,13 Mn | ₹89,01 Mn | ₹90,62 Mn | ₹69,24 Mn | ₹52,38 Mn |
| FAVÖK | ₹74,63 Mn | ₹86,66 Mn | ₹115,42 Mn | ₹74,25 Mn | ₹82,54 Mn | ₹111,57 Mn | ₹74,97 Mn | ₹91,10 Mn | ₹106,40 Mn | ₹91,44 Mn | ₹92,25 Mn | ₹78,70 Mn | ₹77,11 Mn | ₹76,07 Mn | ₹65,06 Mn | ₹52,64 Mn | ₹33,89 Mn | ₹14,41 Mn | ₹6,65 Mn | -₹10,85 Mn |
| Net Kâr | ₹10,05 Mn | ₹7,82 Mn | ₹32,08 Mn | ₹6,80 Mn | ₹19,20 Mn | ₹45,08 Mn | ₹18,07 Mn | ₹30,18 Mn | ₹39,30 Mn | ₹55,60 Mn | ₹33,50 Mn | ₹38,06 Mn | ₹27,35 Mn | ₹1,15 Mn | ₹82,61 Mn | -₹17,41 Mn | ₹3,60 Mn | -₹51,45 Mn | -₹13,50 Mn | -₹29,23 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,42 | 1,88 | 7,71 | 1,64 | 4,61 | 10,83 | 4,34 | 7,25 | 9,45 | 13,36 | 8,05 | 9,15 | 6,57 | 0,28 | 19,85 | -4,18 | 0,87 | -12,36 | -3,24 | -7,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹55.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹29,58 Mn | -₹3,13 Mn | -₹1,36 Mn | -₹31,56 Mn | -₹2,33 Mn | -₹18,98 Mn | -₹16,02 Mn | -₹10,84 Mn | -₹80,97 Mn | ₹30,76 Mn | -₹20,93 Mn | ₹2,98 Mn | -₹35,86 Mn | -₹14,46 Mn | -₹62,64 Mn | -₹10,11 Mn | ₹19,35 Mn | -₹25,63 Mn | ₹12,62 Mn | -₹53,31 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹16,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 48,3% | 48,5% | 46,0% | 46,4% | 46,8% | 45,8% | 43,4% | 48,1% | 47,1% | 48,7% | 50,6% | 52,7% | 54,3% | 42,5% | 58,8% | 68,4% | 67,0% | 72,0% | 64,1% | 64,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,42 | 1,31 | 1,43 | 1,31 | 1,23 | 1,40 | 1,35 | 1,41 | 1,43 | 1,56 | 1,54 | 1,55 | 1,57 | 1,51 | 1,33 | 1,32 | 1,10 | 1,02 | 0,89 | 0,69 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,56 | 3,26 | 3,41 | 2,94 | 2,63 | 2,85 | 2,58 | 2,56 | 2,42 | 2,58 | 2,43 | 2,27 | 2,02 | 1,78 | 1,55 | 1,32 | 1,10 | 1,04 | 0,91 | 0,70 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,3% | 10,7% | 14,4% | 16,0% | 16,4% | 16,1% | 15,6% | 14,7% | 16,6% | 15,0% | 16,8% | 16,0% | 16,7% | 18,8% | 16,1% | 11,0% | 15,7% | 16,9% | 14,6% | 14,5% |
| FAVÖK Marjı | 4,1% | 5,1% | 6,5% | 4,9% | 6,1% | 7,6% | 5,6% | 6,9% | 8,5% | 6,8% | 7,4% | 6,7% | 7,4% | 8,2% | 8,1% | 7,7% | 6,0% | 2,7% | 1,4% | -3,0% |
| Net Kâr Marjı | 0,5% | 0,5% | 1,8% | 0,4% | 1,4% | 3,1% | 1,4% | 2,3% | 3,1% | 4,2% | 2,7% | 3,2% | 2,6% | 0,1% | 10,3% | -2,6% | 0,6% | -9,6% | -2,9% | -8,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,6% | -0,2% | -0,1% | -2,1% | -0,2% | -1,3% | -1,2% | -0,8% | -6,5% | 2,3% | -1,7% | 0,3% | -3,4% | -1,6% | -7,8% | -1,5% | 3,4% | -4,8% | 2,7% | -14,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |