COSYNCOSYN Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,70 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹352,27 Mn | ₹374,45 Mn | ₹353,05 Mn | ₹345,35 Mn | ₹344,44 Mn | ₹348,47 Mn | ₹418,76 Mn | ₹425,17 Mn | ₹387,91 Mn | ₹343,93 Mn | ₹277,64 Mn | ₹262,44 Mn | ₹252,20 Mn | ₹203,88 Mn | ₹392,81 Mn | ₹372,86 Mn | ₹359,17 Mn | ₹355,74 Mn | ₹394,53 Mn | ₹189,00 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹52,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹76,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹275,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹39,86 Mn | ₹40,84 Mn | ₹17,92 Mn | ₹4,89 Mn | ₹6,59 Mn | ₹3,26 Mn | ₹13,92 Mn | ₹35,63 Mn | ₹44,23 Mn | ₹8,45 Mn | ₹23,90 Mn | ₹25,50 Mn | ₹25,84 Mn | ₹19,24 Mn | ₹20,34 Mn | ₹25,77 Mn | ₹33,41 Mn | ₹35,26 Mn | ₹37,34 Mn | ₹14,68 Mn |
| Net Borç† | -₹12,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹108,79 Mn | ₹148,06 Mn | ₹155,04 Mn | ₹150,75 Mn | ₹134,50 Mn | ₹198,99 Mn | ₹298,98 Mn | ₹395,71 Mn | ₹428,19 Mn | ₹315,03 Mn | ₹243,53 Mn | ₹196,89 Mn | ₹124,68 Mn | ₹239,24 Mn | ₹299,45 Mn | ₹141,47 Mn | ₹115,68 Mn | ₹172,64 Mn | ₹265,95 Mn | ₹131,52 Mn |
| Brüt Kâr | ₹26,74 Mn | ₹15,80 Mn | ₹39,64 Mn | ₹22,86 Mn | -₹7,91 Mn | ₹18,14 Mn | ₹42,60 Mn | ₹70,93 Mn | ₹111,10 Mn | ₹95,24 Mn | ₹49,67 Mn | ₹31,52 Mn | ₹29,73 Mn | ₹22,28 Mn | ₹47,77 Mn | ₹33,05 Mn | ₹32,43 Mn | ₹95,22 Mn | ₹186,58 Mn | ₹106,20 Mn |
| FAVÖK | ₹12,98 Mn | -₹6,23 Mn | ₹10,19 Mn | ₹13,54 Mn | -₹7,82 Mn | ₹23,35 Mn | ₹51,61 Mn | ₹53,08 Mn | ₹98,01 Mn | ₹76,00 Mn | ₹48,07 Mn | ₹31,12 Mn | ₹27,52 Mn | -₹153,09 Mn | ₹48,37 Mn | ₹34,89 Mn | ₹25,96 Mn | ₹25,64 Mn | ₹71,88 Mn | ₹37,10 Mn |
| Net Kâr | ₹1,12 Mn | ₹1,59 Mn | ₹352.000 | ₹2,47 Mn | -₹1,51 Mn | -₹4,03 Mn | ₹14,68 Mn | ₹19,72 Mn | ₹65,76 Mn | ₹62,72 Mn | ₹35,56 Mn | ₹21,42 Mn | ₹8,21 Mn | -₹158,48 Mn | ₹20,30 Mn | ₹5,89 Mn | ₹1,25 Mn | ₹1,17 Mn | ₹42,64 Mn | ₹19,53 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,15 | 0,21 | 0,05 | 0,33 | -0,20 | -0,54 | 1,96 | 2,63 | 8,77 | 8,36 | 4,74 | 2,86 | 1,09 | -21,13 | 3,21 | 1,00 | 0,22 | 0,21 | 7,79 | 3,90 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹1,68 Mn | — | -₹26,45 Mn | ₹7,56 Mn | -₹18,89 Mn | -₹8,71 Mn | ₹28,80 Mn | ₹16,36 Mn | ₹23,12 Mn | ₹35,92 Mn | -₹1,76 Mn | -₹2,57 Mn | -₹13,47 Mn | -₹11,32 Mn | -₹3,49 Mn | ₹6,12 Mn | -₹3,56 Mn | -₹1,51 Mn | -₹54,02 Mn | -₹10,66 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹13,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,3% | 10,9% | 5,1% | 1,4% | 1,9% | 0,9% | 3,3% | 8,4% | 11,4% | 2,5% | 8,6% | 9,7% | 10,2% | 9,4% | 5,2% | 6,9% | 9,3% | 9,9% | 9,5% | 7,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,31 | 0,40 | 0,44 | 0,44 | 0,39 | 0,57 | 0,71 | 0,93 | 1,10 | 0,92 | 0,88 | 0,75 | 0,49 | 1,17 | 0,76 | 0,38 | 0,32 | 0,49 | 0,67 | 0,70 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,39 | 0,54 | 0,56 | 0,55 | 0,49 | 0,72 | 1,08 | 1,43 | 1,55 | 1,14 | 0,88 | 0,71 | 0,45 | 0,87 | 1,09 | 0,51 | 0,42 | 0,63 | 0,96 | 0,48 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,6% | 10,7% | 25,6% | 15,2% | -5,9% | 9,1% | 14,2% | 17,9% | 25,9% | 30,2% | 20,4% | 16,0% | 23,8% | 9,3% | 16,0% | 23,4% | 28,0% | 55,2% | 70,2% | 80,7% |
| FAVÖK Marjı | 11,9% | -4,2% | 6,6% | 9,0% | -5,8% | 11,7% | 17,3% | 13,4% | 22,9% | 24,1% | 19,7% | 15,8% | 22,1% | -64,0% | 16,2% | 24,7% | 22,4% | 14,8% | 27,0% | 28,2% |
| Net Kâr Marjı | 1,0% | 1,1% | 0,2% | 1,6% | -1,1% | -2,0% | 4,9% | 5,0% | 15,4% | 19,9% | 14,6% | 10,9% | 6,6% | -66,2% | 6,8% | 4,2% | 1,1% | 0,7% | 16,0% | 14,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,5% | — | -17,1% | 5,0% | -14,0% | -4,4% | 9,6% | 4,1% | 5,4% | 11,4% | -0,7% | -1,3% | -10,8% | -4,7% | -1,2% | 4,3% | -3,1% | -0,9% | -20,3% | -8,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |