DAIKAFFIDaikaffil Chemicals India Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,85 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹94,23 Mn | ₹144,25 Mn | ₹119,14 Mn | ₹128,07 Mn | ₹265,00 Mn | ₹285,61 Mn | ₹302,71 Mn | ₹281,33 Mn | ₹303,03 Mn | ₹294,12 Mn | ₹206,92 Mn | ₹207,08 Mn | ₹234,23 Mn | ₹191,77 Mn | ₹173,70 Mn | ₹172,84 Mn | ₹155,23 Mn | ₹112,17 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹12,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹26,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹67,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹3,74 Mn | ₹5,58 Mn | ₹7,11 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹7,07 Mn | ₹18,88 Mn | ₹23,70 Mn | ₹28,51 Mn | ₹22,83 Mn | ₹19,94 Mn | ₹3,30 Mn | ₹347.310 |
| Net Borç† | -₹12,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹133,47 Mn | ₹74,97 Mn | ₹0,00 | ₹6,37 Mn | ₹80,62 Mn | ₹111,42 Mn | ₹154,32 Mn | ₹164,78 Mn | ₹222,00 Mn | ₹259,08 Mn | ₹272,00 Mn | ₹337,36 Mn | ₹329,59 Mn | ₹296,65 Mn | ₹209,65 Mn | ₹191,92 Mn | ₹185,57 Mn | ₹156,48 Mn |
| Brüt Kâr | -₹11,81 Mn | -₹11,47 Mn | -₹21,64 Mn | -₹18,06 Mn | -₹23,72 Mn | -₹234.000 | ₹18,88 Mn | ₹24,37 Mn | ₹40,74 Mn | ₹50,86 Mn | ₹69,50 Mn | ₹63,14 Mn | ₹70,02 Mn | ₹55,25 Mn | ₹33,86 Mn | ₹38,51 Mn | ₹50,19 Mn | ₹34,66 Mn |
| FAVÖK | -₹17,98 Mn | -₹17,45 Mn | -₹22,47 Mn | -₹19,43 Mn | -₹21,27 Mn | -₹927.000 | ₹15,55 Mn | ₹14,31 Mn | ₹26,81 Mn | ₹41,37 Mn | ₹49,96 Mn | ₹23,80 Mn | ₹26,59 Mn | ₹16,43 Mn | ₹6,59 Mn | ₹13,64 Mn | ₹27,68 Mn | ₹14,75 Mn |
| Net Kâr | -₹22,14 Mn | -₹15,90 Mn | -₹19,02 Mn | -₹21,34 Mn | -₹25,03 Mn | -₹4,05 Mn | ₹10,82 Mn | ₹8,61 Mn | ₹23,97 Mn | ₹24,45 Mn | ₹21,05 Mn | ₹15,52 Mn | ₹14,36 Mn | ₹9,75 Mn | ₹1,09 Mn | ₹9,12 Mn | ₹16,28 Mn | ₹10,82 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -3,69 | -2,65 | -3,17 | -3,56 | -4,17 | -0,68 | 1,80 | 1,43 | 4,00 | 4,07 | 3,51 | 2,59 | 2,39 | 1,63 | 0,18 | 1,52 | 2,71 | 1,80 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹1,82 Mn | -₹71,13 Mn | — | -₹77,41 Mn | -₹6,59 Mn | ₹4,69 Mn | ₹37,58 Mn | ₹19,21 Mn | ₹22,11 Mn | ₹48,19 Mn | ₹14,75 Mn | ₹16,43 Mn | ₹13,44 Mn | -₹4,37 Mn | ₹4,22 Mn | ₹138.000 | -₹7,39 Mn | ₹11,80 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹4,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,4% | 2,0% | 2,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 3,4% | 9,1% | 10,1% | 14,9% | 13,1% | 11,5% | 2,1% | 0,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,42 | 0,52 | 0,00 | 0,05 | 0,30 | 0,39 | 0,51 | 0,59 | 0,73 | 0,88 | 1,31 | 1,63 | 1,41 | 1,55 | 1,21 | 1,11 | 1,20 | 1,40 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,97 | 1,11 | 0,00 | 0,09 | 1,19 | 1,64 | 2,28 | 2,43 | 3,28 | 3,82 | 4,01 | 4,98 | 4,86 | 4,38 | 3,09 | 2,83 | 2,74 | 2,31 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -8,8% | -15,3% | — | -283,5% | -29,4% | -0,2% | 12,2% | 14,8% | 18,3% | 19,6% | 25,6% | 18,7% | 21,2% | 18,6% | 16,2% | 20,1% | 27,0% | 22,1% |
| FAVÖK Marjı | -13,5% | -23,3% | — | -305,0% | -26,4% | -0,8% | 10,1% | 8,7% | 12,1% | 16,0% | 18,4% | 7,1% | 8,1% | 5,5% | 3,1% | 7,1% | 14,9% | 9,4% |
| Net Kâr Marjı | -16,6% | -21,2% | — | -334,9% | -31,1% | -3,6% | 7,0% | 5,2% | 10,8% | 9,4% | 7,7% | 4,6% | 4,4% | 3,3% | 0,5% | 4,8% | 8,8% | 6,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,4% | -94,9% | — | -1.215,1% | -8,2% | 4,2% | 24,3% | 11,7% | 10,0% | 18,6% | 5,4% | 4,9% | 4,1% | -1,5% | 2,0% | 0,1% | -4,0% | 7,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |