DEEPAKSPDeepak Spinners Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $10,52 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,26 Mr | ₹3,42 Mr | ₹3,59 Mr | ₹3,54 Mr | ₹3,10 Mr | ₹2,73 Mr | ₹3,02 Mr | ₹3,22 Mr | ₹3,25 Mr | ₹3,27 Mr | ₹3,13 Mr | ₹2,58 Mr | ₹2,78 Mr | ₹2,30 Mr | ₹2,43 Mr | ₹2,47 Mr | ₹2,20 Mr | ₹2,14 Mr | ₹2,19 Mr | ₹1,87 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹4,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹968,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹304,88 Mn | ₹368,09 Mn | ₹439,42 Mn | ₹495,05 Mn | ₹489,38 Mn | ₹561,75 Mn | ₹862,38 Mn | ₹1,13 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,12 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,20 Mr | ₹1,27 Mr | ₹999,33 Mn |
| Net Borç† | ₹299,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹5,34 Mr | ₹5,24 Mr | ₹4,71 Mr | ₹5,61 Mr | ₹5,28 Mr | ₹3,97 Mr | ₹4,61 Mr | ₹4,75 Mr | ₹4,40 Mr | ₹4,09 Mr | ₹3,99 Mr | ₹4,34 Mr | ₹3,90 Mr | ₹3,05 Mr | ₹2,94 Mr | ₹2,66 Mr | ₹2,16 Mr | ₹1,93 Mr | ₹1,88 Mr | ₹2,03 Mr |
| Brüt Kâr | ₹256,71 Mn | ₹133,22 Mn | ₹313,49 Mn | ₹829,17 Mn | ₹784,27 Mn | ₹426,44 Mn | ₹353,46 Mn | ₹431,09 Mn | ₹316,95 Mn | ₹363,01 Mn | ₹399,44 Mn | ₹331,05 Mn | ₹415,69 Mn | ₹305,05 Mn | ₹311,31 Mn | ₹377,75 Mn | ₹29,01 Mn | ₹188,76 Mn | ₹84,23 Mn | ₹170,54 Mn |
| FAVÖK | ₹211,72 Mn | ₹57,96 Mn | ₹230,49 Mn | ₹715,92 Mn | ₹700,75 Mn | ₹422,85 Mn | ₹347,56 Mn | ₹399,73 Mn | ₹299,08 Mn | ₹365,78 Mn | ₹427,25 Mn | ₹346,80 Mn | ₹409,59 Mn | ₹284,41 Mn | ₹330,31 Mn | ₹400,13 Mn | ₹146,99 Mn | ₹148,53 Mn | ₹64,96 Mn | ₹129,16 Mn |
| Net Kâr | ₹36,38 Mn | -₹101,90 Mn | ₹13,03 Mn | ₹400,87 Mn | ₹392,85 Mn | ₹156,90 Mn | ₹148,85 Mn | ₹137,32 Mn | ₹57,05 Mn | ₹62,62 Mn | ₹156,82 Mn | ₹89,23 Mn | ₹115,10 Mn | ₹129,92 Mn | ₹97,58 Mn | ₹75,62 Mn | -₹109,30 Mn | -₹29,60 Mn | ₹5,28 Mn | ₹41,53 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 5,06 | -14,17 | 1,81 | 55,76 | 54,64 | 21,82 | 20,70 | 19,10 | 7,93 | 8,71 | 21,81 | 12,41 | 16,01 | 18,04 | 13,57 | 10,52 | -15,20 | -4,12 | 0,73 | 5,78 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹60,66 Mn | ₹54,73 Mn | ₹54,68 Mn | ₹5,42 Mn | ₹75,08 Mn | ₹303,45 Mn | ₹309,15 Mn | ₹150,26 Mn | ₹219,63 Mn | -₹4,19 Mn | -₹272,06 Mn | ₹152,33 Mn | -₹211,51 Mn | -₹536,05 Mn | ₹136,37 Mn | -₹176,03 Mn | -₹170,49 Mn | -₹42,23 Mn | -₹270,96 Mn | -₹439,68 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹122,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,3% | 10,8% | 12,2% | 14,0% | 15,8% | 20,5% | 28,6% | 35,2% | 39,5% | 45,9% | 48,2% | 47,0% | 49,6% | 51,5% | 46,2% | 53,1% | 58,6% | 56,3% | 58,2% | 53,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,64 | 1,53 | 1,31 | 1,58 | 1,70 | 1,45 | 1,53 | 1,47 | 1,35 | 1,25 | 1,27 | 1,68 | 1,40 | 1,33 | 1,21 | 1,08 | 0,98 | 0,90 | 0,86 | 1,09 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,33 | 2,28 | 2,05 | 2,45 | 2,30 | 1,73 | 2,01 | 2,07 | 1,92 | 1,78 | 1,74 | 1,89 | 1,70 | 1,33 | 1,28 | 1,16 | 0,94 | 0,84 | 0,82 | 0,89 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,8% | 2,5% | 6,7% | 14,8% | 14,8% | 10,8% | 7,7% | 9,1% | 7,2% | 8,9% | 10,0% | 7,6% | 10,7% | 10,0% | 10,6% | 14,2% | 1,3% | 9,8% | 4,5% | 8,4% |
| FAVÖK Marjı | 4,0% | 1,1% | 4,9% | 12,8% | 13,3% | 10,7% | 7,5% | 8,4% | 6,8% | 8,9% | 10,7% | 8,0% | 10,5% | 9,3% | 11,2% | 15,1% | 6,8% | 7,7% | 3,5% | 6,3% |
| Net Kâr Marjı | 0,7% | -1,9% | 0,3% | 7,1% | 7,4% | 4,0% | 3,2% | 2,9% | 1,3% | 1,5% | 3,9% | 2,1% | 3,0% | 4,3% | 3,3% | 2,8% | -5,1% | -1,5% | 0,3% | 2,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,1% | 1,0% | 1,2% | 0,1% | 1,4% | 7,7% | 6,7% | 3,2% | 5,0% | -0,1% | -6,8% | 3,5% | -5,4% | -17,5% | 4,6% | -6,6% | -7,9% | -2,2% | -14,4% | -21,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |