DHANSAFALDhanSafal Finserve Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,68 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹922,13 Mn | ₹677,84 Mn | ₹165,25 Mn | ₹150,39 Mn | ₹207,55 Mn | ₹151,71 Mn | ₹157,90 Mn | ₹145,96 Mn | ₹143,31 Mn | ₹137,40 Mn | ₹128,80 Mn | ₹129,44 Mn | ₹133,25 Mn | ₹141,84 Mn | ₹126,52 Mn | ₹153,00 Mn | ₹120,72 Mn | ₹18,07 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹33,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹257,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹664,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹239,03 Mn | ₹123,94 Mn | ₹8,81 Mn | ₹0,00 | ₹63,63 Mn | ₹13,04 Mn | ₹20,06 Mn | ₹8,70 Mn | ₹5,94 Mn | ₹5,65 Mn | ₹239.513 | ₹5,23 Mn | ₹6,52 Mn | ₹3,76 Mn | ₹685.427 | ₹29,06 Mn | ₹0,00 | ₹510.000 |
| Net Borç† | ₹139,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹124,70 Mn | ₹48,59 Mn | ₹16,28 Mn | ₹18,76 Mn | ₹14,91 Mn | ₹12,06 Mn | ₹8,83 Mn | ₹10,78 Mn | ₹19,82 Mn | ₹14,98 Mn | ₹7,97 Mn | ₹2,60 Mn | ₹2,13 Mn | ₹6,71 Mn | ₹9,59 Mn | ₹53,14 Mn | ₹6,81 Mn | ₹500.000 |
| Brüt Kâr | ₹115,61 Mn | ₹30,22 Mn | ₹13,19 Mn | ₹18,34 Mn | ₹12,43 Mn | ₹12,01 Mn | ₹8,79 Mn | ₹10,73 Mn | ₹8,42 Mn | ₹13,91 Mn | ₹5,73 Mn | ₹1,47 Mn | ₹837.545 | ₹5,43 Mn | ₹2,38 Mn | ₹5,04 Mn | ₹6,01 Mn | — |
| FAVÖK | ₹40,79 Mn | ₹6,50 Mn | ₹8,83 Mn | ₹12,26 Mn | ₹9,08 Mn | ₹4,82 Mn | ₹385.440 | ₹4,00 Mn | ₹5,76 Mn | ₹9,87 Mn | ₹4,32 Mn | -₹371.940 | -₹147.600 | ₹3,85 Mn | ₹1,60 Mn | ₹4,35 Mn | ₹3,79 Mn | -₹375.050 |
| Net Kâr | ₹7,33 Mn | ₹3,71 Mn | ₹6,06 Mn | ₹6,68 Mn | ₹5,73 Mn | ₹1,40 Mn | -₹489.420 | ₹2,70 Mn | ₹4,21 Mn | ₹6,79 Mn | ₹1,97 Mn | ₹1,44 Mn | ₹1,02 Mn | ₹3,11 Mn | ₹6,71 Mn | ₹5,18 Mn | ₹4,36 Mn | ₹235.732 |
| Hisse Başı Kâr | 0,03 | 0,02 | 0,04 | 0,05 | 0,04 | 0,01 | -0,00 | 0,02 | 0,03 | 0,05 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,05 | 0,04 | 0,09 | 0,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹10,84 Mn | -₹329,52 Mn | -₹10,20 Mn | ₹5,59 Mn | -₹55,47 Mn | ₹5,40 Mn | ₹5,10 Mn | -₹6,85 Mn | ₹631.540 | -₹15,34 Mn | ₹12,94 Mn | ₹2,21 Mn | -₹7,30 Mn | ₹4,29 Mn | -₹16,60 Mn | -₹34,18 Mn | -₹34,01 Mn | ₹372.200 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹5,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,9% | 18,3% | 5,3% | 0,0% | 30,7% | 8,6% | 12,7% | 6,0% | 4,1% | 4,1% | 0,2% | 4,0% | 4,9% | 2,7% | 0,5% | 19,0% | 0,0% | 2,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,14 | 0,07 | 0,10 | 0,12 | 0,07 | 0,08 | 0,06 | 0,07 | 0,14 | 0,11 | 0,06 | 0,02 | 0,02 | 0,05 | 0,08 | 0,35 | 0,06 | 0,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,19 | 0,07 | 0,02 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,02 | 0,03 | 0,02 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,08 | 0,01 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 92,7% | 62,2% | 81,0% | 97,7% | 83,4% | 99,6% | 99,5% | 99,5% | 42,5% | 92,9% | 71,9% | 56,7% | 39,2% | 81,0% | 24,9% | 9,5% | 88,3% | — |
| FAVÖK Marjı | 32,7% | 13,4% | 54,3% | 65,3% | 60,9% | 39,9% | 4,4% | 37,1% | 29,1% | 65,9% | 54,2% | -14,3% | -6,9% | 57,4% | 16,7% | 8,2% | 55,7% | -75,0% |
| Net Kâr Marjı | 5,9% | 7,6% | 37,2% | 35,6% | 38,5% | 11,6% | -5,5% | 25,1% | 21,3% | 45,3% | 24,7% | 55,4% | 47,8% | 46,3% | 70,0% | 9,7% | 64,1% | 47,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,7% | -678,2% | -62,7% | 29,8% | -372,2% | 44,8% | 57,8% | -63,5% | 3,2% | -102,4% | 162,5% | 84,8% | -341,8% | 64,0% | -173,1% | -64,3% | -499,6% | 74,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |