DLTNCBLDelton Cables Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $63,23 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹8,62 Mr | ₹4,28 Mr | ₹2,67 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,44 Mr | ₹981,85 Mn | ₹1,08 Mr | ₹1,07 Mr | ₹1,06 Mr | ₹1,04 Mr | ₹941,90 Mn | ₹1,10 Mr | ₹1,05 Mr | ₹941,18 Mn | ₹1,01 Mr | ₹1,02 Mr | ₹765,51 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹4,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹5,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹3,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,84 Mr | ₹997,88 Mn | ₹1,13 Mr | ₹753,75 Mn | ₹706,02 Mn | ₹626,67 Mn | ₹476,12 Mn | ₹548,11 Mn | ₹686,10 Mn | ₹639,68 Mn | ₹607,50 Mn | ₹527,75 Mn | ₹500,20 Mn | ₹447,12 Mn | ₹508,77 Mn | ₹364,32 Mn | ₹326,93 Mn | ₹387,69 Mn | ₹339,37 Mn | ₹248,62 Mn |
| Net Borç† | ₹1,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹9,86 Mr | ₹7,09 Mr | ₹4,01 Mr | ₹2,72 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,26 Mr | ₹711,46 Mn | ₹729,51 Mn | ₹1,07 Mr | ₹895,13 Mn | ₹1,31 Mr | ₹1,07 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,17 Mr |
| Brüt Kâr | ₹872,92 Mn | ₹621,52 Mn | ₹384,98 Mn | ₹243,93 Mn | ₹165,49 Mn | ₹140,43 Mn | ₹183,85 Mn | ₹70,26 Mn | ₹41,63 Mn | ₹102,73 Mn | ₹42,43 Mn | ₹134,53 Mn | ₹92,55 Mn | ₹126,73 Mn | ₹170,98 Mn | ₹132,37 Mn | ₹172,55 Mn | ₹169,56 Mn | ₹195,23 Mn | ₹152,97 Mn |
| FAVÖK | ₹644,49 Mn | ₹470,38 Mn | ₹188,05 Mn | ₹183,08 Mn | ₹116,82 Mn | ₹99,63 Mn | ₹74,41 Mn | -₹289,70 Mn | -₹34,97 Mn | ₹21,68 Mn | -₹2,31 Mn | ₹80,42 Mn | ₹50,40 Mn | ₹66,56 Mn | ₹110,36 Mn | ₹80,61 Mn | ₹108,62 Mn | ₹102,15 Mn | ₹127,60 Mn | ₹101,17 Mn |
| Net Kâr | ₹147,20 Mn | ₹205,10 Mn | ₹146,56 Mn | ₹5,78 Mn | ₹7,66 Mn | ₹6,23 Mn | ₹58,87 Mn | ₹503,80 Mn | -₹131,02 Mn | -₹71,89 Mn | ₹9,39 Mn | -₹6,62 Mn | -₹26,00 Mn | -₹28,05 Mn | ₹18,11 Mn | ₹9,74 Mn | ₹18,37 Mn | ₹17,50 Mn | ₹30,48 Mn | ₹34,29 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 17,04 | 23,74 | 16,96 | 0,67 | 0,89 | 0,72 | 6,81 | 58,31 | -15,16 | -8,32 | 1,09 | -0,77 | -3,01 | -3,25 | 2,10 | 1,13 | 2,13 | 2,03 | 3,53 | 3,98 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹618,13 Mn | -₹618,04 Mn | -₹531,54 Mn | -₹105,63 Mn | -₹94,70 Mn | -₹188,84 Mn | -₹272,17 Mn | -₹434,86 Mn | -₹50,48 Mn | -₹52,69 Mn | -₹152,44 Mn | -₹42,21 Mn | -₹50,88 Mn | ₹1,56 Mn | -₹41,94 Mn | -₹30,00 Mn | ₹61,79 Mn | -₹67,97 Mn | -₹60,97 Mn | -₹50,58 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹200,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,4% | 23,3% | 42,3% | 40,9% | 44,0% | 43,8% | 35,1% | 38,1% | 69,9% | 59,4% | 56,6% | 49,9% | 48,2% | 47,5% | 46,2% | 34,7% | 34,7% | 38,4% | 33,4% | 32,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,14 | 1,66 | 1,50 | 1,48 | 0,99 | 0,86 | 0,93 | 0,49 | 0,74 | 0,99 | 0,83 | 1,24 | 1,04 | 1,23 | 1,28 | 1,18 | 1,50 | 1,63 | 1,43 | 1,53 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,87 | 2,07 | 1,17 | 0,79 | 0,46 | 0,36 | 0,37 | 0,21 | 0,21 | 0,31 | 0,26 | 0,38 | 0,31 | 0,34 | 0,41 | 0,36 | 0,41 | 0,48 | 0,42 | 0,34 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,8% | 8,8% | 9,6% | 9,0% | 10,4% | 11,4% | 14,6% | 9,9% | 5,7% | 9,6% | 4,7% | 10,3% | 8,6% | 11,0% | 12,1% | 10,6% | 12,2% | 10,3% | 13,5% | 13,1% |
| FAVÖK Marjı | 6,5% | 6,6% | 4,7% | 6,7% | 7,3% | 8,1% | 5,9% | -40,7% | -4,8% | 2,0% | -0,3% | 6,1% | 4,7% | 5,8% | 7,8% | 6,5% | 7,7% | 6,2% | 8,8% | 8,7% |
| Net Kâr Marjı | 1,5% | 2,9% | 3,7% | 0,2% | 0,5% | 0,5% | 4,7% | 70,8% | -18,0% | -6,7% | 1,0% | -0,5% | -2,4% | -2,4% | 1,3% | 0,8% | 1,3% | 1,1% | 2,1% | 2,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -6,3% | -8,7% | -13,3% | -3,9% | -6,0% | -15,3% | -21,6% | -61,1% | -6,9% | -4,9% | -17,0% | -3,2% | -4,7% | 0,1% | -3,0% | -2,4% | 4,4% | -4,1% | -4,2% | -4,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 746,25 | +%1,64 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6832,70 | +%1,73 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3367,05 | +%5,30 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,63 | +%0,90 |