DSINVESTDalal Street Investments Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,23 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹60,20 Mn | ₹68,67 Mn | ₹86,47 Mn | ₹62,68 Mn | ₹93,59 Mn | ₹87,30 Mn | ₹61,76 Mn | ₹43,89 Mn | ₹58,93 Mn | ₹35,16 Mn | ₹35,54 Mn | ₹55,75 Mn | ₹55,83 Mn | ₹54,52 Mn | ₹59,64 Mn | ₹60,05 Mn | ₹80,91 Mn | ₹77,86 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹784.190 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹12,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹48,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹10,22 Mn | ₹18,00 Mn | ₹30,78 Mn | ₹11,67 Mn | ₹43,33 Mn | ₹40,29 Mn | ₹20,10 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹91,14 Mn | ₹90,88 Mn | ₹92,74 Mn | ₹89,11 Mn | ₹88,76 Mn | ₹97,98 Mn | ₹97,88 Mn | ₹95,67 Mn | ₹106,26 Mn |
| Net Borç† | ₹9,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹9,01 Mn | ₹11,75 Mn | ₹11,22 Mn | ₹12,90 Mn | ₹8,52 Mn | ₹13,50 Mn | ₹2,89 Mn | ₹6,25 Mn | ₹137,65 Mn | ₹7,10 Mn | ₹7,90 Mn | ₹1,96 Mn | ₹4,63 Mn | ₹10,05 Mn | ₹3,96 Mn | ₹1,13 Mn | ₹4,76 Mn | ₹4,82 Mn |
| Brüt Kâr | ₹7,66 Mn | ₹10,39 Mn | ₹10,65 Mn | ₹12,82 Mn | ₹8,39 Mn | ₹13,35 Mn | ₹2,66 Mn | ₹5,91 Mn | ₹134,22 Mn | ₹6,72 Mn | ₹7,24 Mn | ₹792.789 | ₹3,64 Mn | ₹9,43 Mn | ₹3,21 Mn | — | — | — |
| FAVÖK | ₹1,67 Mn | ₹3,36 Mn | ₹2,30 Mn | ₹2,29 Mn | ₹3,64 Mn | ₹4,29 Mn | — | — | ₹116,62 Mn | -₹530.600 | -₹20,59 Mn | -₹3,55 Mn | -₹856.670 | ₹3,79 Mn | -₹744.270 | -₹13,74 Mn | ₹699.300 | -₹376.270 |
| Net Kâr | -₹126.340 | ₹1,38 Mn | ₹1,22 Mn | ₹710.000 | ₹239.000 | ₹1,38 Mn | ₹367.388 | ₹21,55 Mn | ₹88,25 Mn | -₹599.215 | -₹20,59 Mn | -₹3,57 Mn | -₹965.681 | ₹3,28 Mn | -₹762.898 | -₹13,74 Mn | ₹8,01 Mn | -₹462.570 |
| Hisse Başı Kâr | -0,40 | 4,39 | 3,88 | 2,25 | 0,76 | 4,39 | 1,17 | 68,41 | 280,10 | -1,90 | -65,36 | -11,33 | -3,39 | 14,57 | -3,39 | -61,08 | 35,61 | -2,06 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹2,66 Mn | -₹2,80 Mn | -₹4,14 Mn | ₹1,44 Mn | ₹4,36 Mn | -₹1,26 Mn | — | -₹22,20 Mn | — | -₹6,93 Mn | -₹5,99 Mn | ₹58.840 | -₹2,27 Mn | -₹2.870 | -₹6.800 | -₹1,36 Mn | -₹1,86 Mn | ₹4,27 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹27.960 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 17,0% | 26,2% | 35,6% | 18,6% | 46,3% | 46,1% | 32,5% | 0,0% | 0,0% | 259,2% | 255,7% | 166,4% | 159,6% | 162,8% | 164,3% | 163,0% | 118,2% | 136,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,15 | 0,17 | 0,13 | 0,21 | 0,09 | 0,15 | 0,05 | 0,14 | 2,34 | 0,20 | 0,22 | 0,04 | 0,08 | 0,18 | 0,07 | 0,02 | 0,06 | 0,06 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,19 | 0,24 | 0,23 | 0,27 | 0,18 | 0,28 | 0,06 | 0,13 | 2,86 | 0,15 | 0,16 | 0,04 | 0,10 | 0,21 | 0,08 | 0,02 | 0,10 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 85,1% | 88,4% | 94,9% | 99,3% | 98,5% | 98,9% | 91,9% | 94,6% | 97,5% | 94,6% | 91,6% | 40,5% | 78,6% | 93,8% | 80,9% | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 18,5% | 28,6% | 20,5% | 17,7% | 42,7% | 31,8% | — | — | 84,7% | -7,5% | -260,5% | -181,4% | -18,5% | 37,8% | -18,8% | -1.216,1% | 14,7% | -7,8% |
| Net Kâr Marjı | -1,4% | 11,8% | 10,9% | 5,5% | 2,8% | 10,2% | 12,7% | 344,9% | 64,1% | -8,4% | -260,5% | -182,4% | -20,9% | 32,6% | -19,3% | -1.216,9% | 168,4% | -9,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -29,6% | -23,9% | -36,9% | 11,2% | 51,2% | -9,3% | — | -355,2% | — | -97,6% | -75,8% | 3,0% | -49,0% | -0,0% | -0,2% | -120,9% | -39,2% | 88,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |