DUKEOFSDuke Offshore Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $7,61 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹47,25 Mn | ₹53,63 Mn | ₹80,39 Mn | ₹78,84 Mn | ₹84,72 Mn | ₹125,10 Mn | ₹149,55 Mn | ₹265,76 Mn | ₹286,17 Mn | ₹276,00 Mn | ₹170,03 Mn | ₹123,11 Mn | ₹106,71 Mn | ₹83,33 Mn | ₹95,36 Mn | ₹93,74 Mn | ₹38,00 Mn | ₹34,77 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹5,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹41,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,50 Mn | ₹1,61 Mn | ₹1,66 Mn | ₹3,25 Mn | ₹4,71 Mn | ₹6,05 Mn | ₹7,28 Mn | ₹83,36 Mn | ₹101,85 Mn | ₹95,50 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹8,33 Mn | ₹3,64 Mn | ₹22,64 Mn | ₹21,72 Mn | ₹4,23 Mn | ₹6,20 Mn |
| Net Borç† | ₹679.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹0,00 | ₹693.000 | ₹41,35 Mn | ₹27,81 Mn | ₹14,58 Mn | ₹16,66 Mn | ₹42,56 Mn | ₹92,50 Mn | ₹91,12 Mn | ₹67,66 Mn | ₹97,85 Mn | ₹92,84 Mn | ₹65,25 Mn | ₹56,23 Mn | ₹84,81 Mn | ₹23,66 Mn | ₹24,63 Mn | ₹63,31 Mn |
| Brüt Kâr | -₹5,13 Mn | -₹14,35 Mn | ₹13,39 Mn | -₹6,91 Mn | -₹32,41 Mn | -₹17,21 Mn | -₹7,43 Mn | ₹30,53 Mn | ₹21,54 Mn | ₹25,64 Mn | ₹42,02 Mn | ₹48,00 Mn | ₹33,18 Mn | ₹22,90 Mn | ₹52,74 Mn | ₹11,57 Mn | ₹15,60 Mn | ₹32,31 Mn |
| FAVÖK | -₹16,73 Mn | -₹23,91 Mn | ₹12,03 Mn | -₹4,19 Mn | -₹20,80 Mn | -₹10,78 Mn | ₹5,09 Mn | ₹37,46 Mn | ₹34,53 Mn | ₹30,05 Mn | ₹43,10 Mn | ₹43,16 Mn | ₹35,70 Mn | ₹30,63 Mn | ₹56,79 Mn | ₹12,22 Mn | ₹3,69 Mn | ₹32,30 Mn |
| Net Kâr | -₹6,48 Mn | -₹21,98 Mn | ₹12,39 Mn | -₹4,49 Mn | -₹41,07 Mn | -₹19,68 Mn | -₹26,87 Mn | ₹5,67 Mn | -₹2,14 Mn | ₹11,30 Mn | ₹24,39 Mn | ₹25,09 Mn | ₹19,03 Mn | ₹13,13 Mn | ₹31,93 Mn | ₹5,77 Mn | ₹3,67 Mn | ₹23,76 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,66 | -2,23 | 1,26 | -0,46 | -4,17 | -2,00 | -2,73 | 0,58 | -0,22 | 1,15 | 2,48 | 2,55 | 1,93 | 1,33 | 3,23 | 0,58 | 0,37 | 2,37 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹98.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹1,65 Mn | -₹3,42 Mn | ₹5,45 Mn | -₹1,55 Mn | -₹28,27 Mn | -₹4,30 Mn | -₹13,26 Mn | ₹19,98 Mn | -₹14,77 Mn | -₹121,98 Mn | ₹45,47 Mn | -₹1,41 Mn | -₹22,12 Mn | ₹17,75 Mn | ₹8,51 Mn | -₹31,88 Mn | ₹1,13 Mn | ₹26,96 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹83.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,3% | 3,0% | 2,1% | 4,1% | 5,6% | 4,8% | 4,9% | 31,4% | 35,6% | 34,6% | 0,0% | 0,0% | 7,8% | 4,4% | 23,7% | 23,2% | 11,1% | 17,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,01 | 0,51 | 0,35 | 0,17 | 0,13 | 0,28 | 0,35 | 0,32 | 0,25 | 0,58 | 0,75 | 0,61 | 0,67 | 0,89 | 0,25 | 0,65 | 1,82 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,02 | 0,99 | 0,66 | 0,35 | 0,40 | 1,02 | 2,21 | 2,17 | 1,61 | 2,33 | 2,21 | 1,56 | 1,34 | 2,02 | 0,56 | 0,59 | 1,51 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | -2.070,7% | 32,4% | -24,9% | -222,2% | -103,3% | -17,5% | 33,0% | 23,6% | 37,9% | 42,9% | 51,7% | 50,8% | 40,7% | 62,2% | 48,9% | 63,4% | 51,0% |
| FAVÖK Marjı | — | -3.450,6% | 29,1% | -15,1% | -142,6% | -64,7% | 12,0% | 40,5% | 37,9% | 44,4% | 44,0% | 46,5% | 54,7% | 54,5% | 67,0% | 51,6% | 15,0% | 51,0% |
| Net Kâr Marjı | — | -3.171,3% | 30,0% | -16,1% | -281,7% | -118,1% | -63,1% | 6,1% | -2,4% | 16,7% | 24,9% | 27,0% | 29,2% | 23,4% | 37,7% | 24,4% | 14,9% | 37,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | -492,8% | 13,2% | -5,6% | -193,8% | -25,8% | -31,2% | 21,6% | -16,2% | -180,3% | 46,5% | -1,5% | -33,9% | 31,6% | 10,0% | -134,7% | 4,6% | 42,6% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 745,65 | +%1,56 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6820,25 | +%1,55 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3368,05 | +%5,33 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,50 | +%0,72 |