DUNCANENGDuncan Engineering Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $13,11 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹813,78 Mn | ₹755,41 Mn | ₹684,87 Mn | ₹631,71 Mn | ₹524,61 Mn | ₹434,38 Mn | ₹326,53 Mn | ₹348,22 Mn | ₹357,04 Mn | ₹405,14 Mn | ₹540,75 Mn | ₹648,21 Mn | ₹637,81 Mn | ₹841,80 Mn | ₹855,71 Mn | ₹800,03 Mn | ₹818,59 Mn | ₹586,13 Mn | ₹590,52 Mn | ₹610,36 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹206,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹607,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹47,95 Mn | ₹30,53 Mn | ₹8,74 Mn | ₹14,85 Mn | ₹11,90 Mn | ₹2,53 Mn | ₹6,99 Mn | ₹67,29 Mn | ₹92,95 Mn | ₹146,13 Mn | ₹185,88 Mn | ₹202,86 Mn | ₹162,74 Mn | ₹178,78 Mn | ₹240,95 Mn | ₹250,44 Mn | ₹232,62 Mn | ₹56,78 Mn | ₹16,22 Mn | ₹38,14 Mn |
| Net Borç† | -₹309,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹806,74 Mn | ₹847,13 Mn | ₹651,02 Mn | ₹700,95 Mn | ₹557,68 Mn | ₹414,83 Mn | ₹433,80 Mn | ₹444,56 Mn | ₹407,22 Mn | ₹342,13 Mn | ₹364,73 Mn | ₹642,80 Mn | ₹691,24 Mn | ₹619,32 Mn | ₹544,20 Mn | ₹498,89 Mn | ₹561,06 Mn | ₹514,44 Mn | ₹557,47 Mn | ₹528,12 Mn |
| Brüt Kâr | ₹156,17 Mn | ₹136,00 Mn | ₹140,37 Mn | ₹171,38 Mn | ₹119,66 Mn | ₹62,20 Mn | ₹70,88 Mn | ₹66,69 Mn | ₹48,94 Mn | ₹12,92 Mn | -₹4,44 Mn | ₹765.215 | ₹33,82 Mn | ₹32,29 Mn | -₹16,01 Mn | ₹4,00 Mn | ₹63,91 Mn | ₹16,78 Mn | ₹72,64 Mn | ₹36,60 Mn |
| FAVÖK | ₹80,51 Mn | ₹76,27 Mn | ₹90,82 Mn | ₹134,14 Mn | ₹93,86 Mn | ₹46,53 Mn | ₹65,21 Mn | ₹55,87 Mn | ₹34,59 Mn | -₹234.750 | -₹21,40 Mn | -₹30,37 Mn | ₹18,34 Mn | -₹3,40 Mn | -₹58,43 Mn | -₹27,24 Mn | ₹26,68 Mn | ₹11,62 Mn | ₹30,84 Mn | -₹14,25 Mn |
| Net Kâr | ₹48,60 Mn | ₹52,11 Mn | ₹68,74 Mn | ₹99,03 Mn | ₹62,45 Mn | ₹79,88 Mn | ₹32,63 Mn | ₹27,79 Mn | ₹1,04 Mn | -₹58,76 Mn | -₹69,29 Mn | -₹60,48 Mn | ₹973.576 | ₹5,09 Mn | ₹204,69 Mn | -₹212,07 Mn | ₹6,96 Mn | ₹12,97 Mn | ₹24,26 Mn | ₹268,35 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 13,15 | 14,10 | 18,60 | 26,80 | 16,90 | 21,61 | 8,83 | 7,52 | 0,28 | -15,90 | -18,75 | -16,36 | 0,26 | 1,38 | 55,38 | -57,38 | 1,88 | 3,51 | 6,56 | 72,61 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹16,34 Mn | ₹34,49 Mn | ₹20,90 Mn | ₹123,26 Mn | ₹83,06 Mn | ₹51,64 Mn | ₹60,85 Mn | ₹36,98 Mn | ₹50,55 Mn | ₹12,45 Mn | -₹20,80 Mn | -₹37,61 Mn | -₹28,65 Mn | -₹179,02 Mn | -₹61,73 Mn | -₹217,34 Mn | -₹271,99 Mn | -₹77,49 Mn | ₹26,42 Mn | -₹181,35 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹13,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,9% | 4,0% | 1,3% | 2,4% | 2,3% | 0,6% | 2,1% | 19,3% | 26,0% | 36,1% | 34,4% | 31,3% | 25,5% | 21,2% | 28,2% | 31,3% | 28,4% | 9,7% | 2,7% | 6,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,99 | 1,12 | 0,95 | 1,11 | 1,06 | 0,95 | 1,33 | 1,28 | 1,14 | 0,84 | 0,67 | 0,99 | 1,08 | 0,74 | 0,64 | 0,62 | 0,69 | 0,88 | 0,94 | 0,87 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,33 | 1,39 | 1,07 | 1,15 | 0,92 | 0,68 | 0,71 | 0,73 | 0,67 | 0,56 | 0,60 | 1,06 | 1,14 | 1,02 | 0,90 | 0,82 | 0,92 | 0,85 | 0,92 | 0,87 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,4% | 16,1% | 21,6% | 24,4% | 21,5% | 15,0% | 16,3% | 15,0% | 12,0% | 3,8% | -1,2% | 0,1% | 4,9% | 5,2% | -2,9% | 0,8% | 11,4% | 3,3% | 13,0% | 6,9% |
| FAVÖK Marjı | 10,0% | 9,0% | 14,0% | 19,1% | 16,8% | 11,2% | 15,0% | 12,6% | 8,5% | -0,1% | -5,9% | -4,7% | 2,7% | -0,5% | -10,7% | -5,5% | 4,8% | 2,3% | 5,5% | -2,7% |
| Net Kâr Marjı | 6,0% | 6,2% | 10,6% | 14,1% | 11,2% | 19,3% | 7,5% | 6,3% | 0,3% | -17,2% | -19,0% | -9,4% | 0,1% | 0,8% | 37,6% | -42,5% | 1,2% | 2,5% | 4,4% | 50,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,0% | 4,1% | 3,2% | 17,6% | 14,9% | 12,4% | 14,0% | 8,3% | 12,4% | 3,6% | -5,7% | -5,9% | -4,1% | -28,9% | -11,3% | -43,6% | -48,5% | -15,1% | 4,7% | -34,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |