DUROPLYDuroply Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $12,09 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,04 Mr | ₹2,97 Mr | ₹2,68 Mr | ₹2,33 Mr | ₹2,16 Mr | ₹2,24 Mr | ₹2,27 Mr | ₹2,20 Mr | ₹2,13 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,20 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,10 Mr | ₹963,35 Mn | ₹820,10 Mn | ₹687,86 Mn | ₹723,04 Mn | ₹647,47 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹813.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,51 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹731,21 Mn | ₹596,62 Mn | ₹476,51 Mn | ₹464,19 Mn | ₹592,07 Mn | ₹678,76 Mn | ₹579,91 Mn | ₹487,19 Mn | ₹532,56 Mn | ₹555,36 Mn | ₹524,88 Mn | ₹452,41 Mn | ₹508,02 Mn | ₹423,12 Mn | ₹294,09 Mn | ₹289,28 Mn | ₹227,09 Mn | ₹182,79 Mn | ₹171,40 Mn | ₹161,80 Mn |
| Net Borç† | ₹673,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹4,03 Mr | ₹3,72 Mr | ₹3,23 Mr | ₹3,02 Mr | ₹1,91 Mr | ₹1,81 Mr | ₹2,07 Mr | ₹2,28 Mr | ₹2,16 Mr | ₹2,06 Mr | ₹1,82 Mr | ₹2,03 Mr | ₹1,83 Mr | ₹1,87 Mr | ₹1,68 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,01 Mr | ₹885,73 Mn | ₹730,62 Mn |
| Brüt Kâr | ₹647,70 Mn | ₹622,76 Mn | ₹517,53 Mn | ₹537,97 Mn | ₹253,00 Mn | ₹216,41 Mn | ₹333,82 Mn | ₹375,26 Mn | ₹281,69 Mn | ₹282,33 Mn | ₹228,85 Mn | ₹300,82 Mn | ₹248,47 Mn | ₹266,36 Mn | ₹215,53 Mn | ₹253,64 Mn | ₹159,65 Mn | ₹161,43 Mn | ₹145,32 Mn | ₹119,47 Mn |
| FAVÖK | ₹217,69 Mn | ₹174,47 Mn | ₹114,86 Mn | ₹168,91 Mn | ₹50,45 Mn | -₹11,57 Mn | ₹66,23 Mn | ₹98,03 Mn | ₹33,73 Mn | ₹17,18 Mn | ₹14,92 Mn | ₹81,14 Mn | ₹28,44 Mn | ₹48,46 Mn | ₹3,02 Mn | ₹64,32 Mn | ₹31,88 Mn | ₹19,58 Mn | ₹18,42 Mn | ₹25,86 Mn |
| Net Kâr | ₹29,37 Mn | ₹77,70 Mn | ₹10,07 Mn | ₹52,26 Mn | -₹63,10 Mn | -₹24,51 Mn | -₹40,76 Mn | ₹9,82 Mn | -₹47,48 Mn | -₹18,25 Mn | -₹56,87 Mn | -₹4,93 Mn | -₹64,73 Mn | -₹18,69 Mn | -₹56,88 Mn | ₹26,23 Mn | ₹15,45 Mn | -₹22,34 Mn | ₹2,99 Mn | ₹6,77 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,83 | 7,16 | 1,25 | 7,39 | -9,77 | -3,79 | -6,31 | 1,52 | -7,35 | -4,04 | -12,59 | -1,09 | -14,33 | -4,14 | -12,91 | 6,42 | 3,78 | -5,27 | 0,73 | 1,86 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹185,33 Mn | -₹143,53 Mn | -₹235,16 Mn | -₹49,43 Mn | ₹150,71 Mn | -₹153,59 Mn | -₹34,22 Mn | ₹61,37 Mn | ₹1,78 Mn | -₹78,57 Mn | -₹77,83 Mn | ₹43,40 Mn | -₹86,25 Mn | -₹132,64 Mn | -₹40,95 Mn | -₹62,62 Mn | -₹78,70 Mn | -₹56,67 Mn | -₹27,83 Mn | -₹82,26 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹159,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 24,1% | 20,1% | 17,8% | 19,9% | 27,4% | 30,3% | 25,6% | 22,1% | 25,0% | 33,4% | 45,1% | 37,8% | 41,3% | 33,5% | 26,9% | 30,0% | 27,7% | 26,6% | 23,7% | 25,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,33 | 1,25 | 1,20 | 1,30 | 0,88 | 0,81 | 0,91 | 1,03 | 1,02 | 1,24 | 1,57 | 1,70 | 1,49 | 1,48 | 1,54 | 1,53 | 1,42 | 1,47 | 1,23 | 1,13 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,64 | 2,44 | 2,12 | 1,99 | 1,25 | 1,19 | 1,36 | 1,49 | 1,42 | 1,35 | 1,20 | 1,33 | 1,20 | 1,23 | 1,11 | 0,97 | 0,77 | 0,67 | 0,58 | 0,48 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,1% | 16,8% | 16,0% | 17,8% | 13,3% | 11,9% | 16,2% | 16,5% | 13,0% | 13,7% | 12,6% | 14,8% | 13,6% | 14,2% | 12,8% | 17,2% | 13,7% | 15,9% | 16,4% | 16,4% |
| FAVÖK Marjı | 5,4% | 4,7% | 3,6% | 5,6% | 2,6% | -0,6% | 3,2% | 4,3% | 1,6% | 0,8% | 0,8% | 4,0% | 1,6% | 2,6% | 0,2% | 4,4% | 2,7% | 1,9% | 2,1% | 3,5% |
| Net Kâr Marjı | 0,7% | 2,1% | 0,3% | 1,7% | -3,3% | -1,4% | -2,0% | 0,4% | -2,2% | -0,9% | -3,1% | -0,2% | -3,5% | -1,0% | -3,4% | 1,8% | 1,3% | -2,2% | 0,3% | 0,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -4,6% | -3,9% | -7,3% | -1,6% | 7,9% | -8,5% | -1,7% | 2,7% | 0,1% | -3,8% | -4,3% | 2,1% | -4,7% | -7,1% | -2,4% | -4,2% | -6,7% | -5,6% | -3,1% | -11,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |