DYNAMINDDynamic Industries Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,06 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹772,12 Mn | ₹815,72 Mn | ₹737,52 Mn | ₹579,86 Mn | ₹624,03 Mn | ₹541,34 Mn | ₹556,34 Mn | ₹562,86 Mn | ₹676,44 Mn | ₹544,97 Mn | ₹481,03 Mn | ₹500,54 Mn | ₹868,63 Mn | ₹616,71 Mn | ₹503,95 Mn | ₹404,38 Mn | ₹320,31 Mn | — | ₹366,69 Mn | ₹364,10 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹3,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹272,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹499,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹137,66 Mn | ₹165,22 Mn | ₹150,43 Mn | ₹24,42 Mn | ₹35,35 Mn | ₹25,70 Mn | ₹26,85 Mn | ₹33,17 Mn | ₹101,95 Mn | ₹45,82 Mn | ₹24,39 Mn | ₹66,15 Mn | ₹154,97 Mn | ₹149,84 Mn | ₹122,87 Mn | ₹143,66 Mn | ₹118,80 Mn | — | ₹153,82 Mn | ₹152,51 Mn |
| Net Borç† | ₹134,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹713,39 Mn | ₹722,43 Mn | ₹358,50 Mn | ₹453,64 Mn | ₹535,73 Mn | ₹349,86 Mn | ₹558,81 Mn | ₹648,98 Mn | ₹580,88 Mn | ₹458,72 Mn | ₹360,56 Mn | ₹689,66 Mn | ₹1,04 Mr | ₹425,67 Mn | ₹402,19 Mn | ₹458,21 Mn | ₹374,06 Mn | ₹419,70 Mn | ₹410,36 Mn | ₹482,74 Mn |
| Brüt Kâr | ₹55,65 Mn | ₹55,13 Mn | ₹15,35 Mn | ₹26,66 Mn | ₹42,33 Mn | ₹15,83 Mn | ₹31,80 Mn | ₹83,55 Mn | ₹72,40 Mn | ₹50,86 Mn | ₹36,14 Mn | ₹89,28 Mn | ₹126,27 Mn | ₹53,84 Mn | ₹46,27 Mn | ₹41,44 Mn | ₹50,12 Mn | ₹19,58 Mn | ₹27,69 Mn | ₹64,33 Mn |
| FAVÖK | ₹56,30 Mn | ₹51,03 Mn | ₹9,89 Mn | ₹14,24 Mn | ₹22,18 Mn | ₹11,28 Mn | ₹19,17 Mn | ₹62,66 Mn | ₹50,85 Mn | ₹34,81 Mn | ₹31,67 Mn | ₹69,61 Mn | ₹77,98 Mn | ₹23,33 Mn | ₹27,75 Mn | ₹18,38 Mn | ₹21,57 Mn | ₹22,71 Mn | ₹4,26 Mn | -₹2,17 Mn |
| Net Kâr | ₹18,22 Mn | ₹15,86 Mn | -₹3,00 Mn | ₹11,41 Mn | ₹14,13 Mn | ₹3,92 Mn | ₹10,15 Mn | ₹40,67 Mn | ₹30,51 Mn | ₹17,70 Mn | ₹12,82 Mn | ₹22,50 Mn | ₹39,93 Mn | ₹8,51 Mn | ₹13,52 Mn | ₹7,08 Mn | ₹2,09 Mn | ₹2,20 Mn | ₹1,86 Mn | ₹3,70 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 6,02 | 5,24 | -0,99 | 3,77 | 4,66 | 1,29 | 3,35 | 13,43 | 10,08 | 5,84 | 4,23 | 7,43 | 13,19 | 2,81 | 4,46 | 2,34 | 0,69 | 0,73 | 0,61 | 1,30 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹27,43 Mn | -₹24,88 Mn | -₹138,18 Mn | -₹5,77 Mn | -₹2,79 Mn | ₹21,52 Mn | ₹24,97 Mn | ₹81,16 Mn | -₹43,59 Mn | -₹31,59 Mn | ₹52,46 Mn | ₹102,65 Mn | -₹2,52 Mn | -₹36,01 Mn | ₹17,86 Mn | -₹25,76 Mn | ₹4,88 Mn | — | ₹206.250 | ₹7,24 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹24,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 17,8% | 20,3% | 20,4% | 4,2% | 5,7% | 4,7% | 4,8% | 5,9% | 15,1% | 8,4% | 5,1% | 13,2% | 17,8% | 24,3% | 24,4% | 35,5% | 37,1% | — | 41,9% | 41,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,92 | 0,89 | 0,49 | 0,78 | 0,86 | 0,65 | 1,00 | 1,15 | 0,86 | 0,84 | 0,75 | 1,38 | 1,20 | 0,69 | 0,80 | 1,13 | 1,17 | — | 1,12 | 1,33 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,43 | 1,45 | 0,72 | 0,91 | 1,07 | 0,70 | 1,12 | 1,30 | 1,16 | 0,92 | 0,72 | 1,38 | 2,09 | 0,85 | 0,81 | 0,92 | 0,75 | 0,84 | 0,82 | 0,97 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,8% | 7,6% | 4,3% | 5,9% | 7,9% | 4,5% | 5,7% | 12,9% | 12,5% | 11,1% | 10,0% | 12,9% | 12,1% | 12,6% | 11,5% | 9,0% | 13,4% | 4,7% | 6,7% | 13,3% |
| FAVÖK Marjı | 7,9% | 7,1% | 2,8% | 3,1% | 4,1% | 3,2% | 3,4% | 9,7% | 8,8% | 7,6% | 8,8% | 10,1% | 7,5% | 5,5% | 6,9% | 4,0% | 5,8% | 5,4% | 1,0% | -0,5% |
| Net Kâr Marjı | 2,6% | 2,2% | -0,8% | 2,5% | 2,6% | 1,1% | 1,8% | 6,3% | 5,3% | 3,9% | 3,6% | 3,3% | 3,8% | 2,0% | 3,4% | 1,5% | 0,6% | 0,5% | 0,5% | 0,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,8% | -3,4% | -38,5% | -1,3% | -0,5% | 6,1% | 4,5% | 12,5% | -7,5% | -6,9% | 14,5% | 14,9% | -0,2% | -8,5% | 4,4% | -5,6% | 1,3% | — | 0,1% | 1,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |