EDVENSWAEdvenswa Enterprises Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,47 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,53 Mr | ₹1,45 Mr | ₹641,72 Mn | ₹496,60 Mn | ₹247,06 Mn | ₹19,32 Mn | ₹19,81 Mn | ₹20,65 Mn | ₹21,20 Mn | ₹21,80 Mn | ₹22,40 Mn | ₹22,96 Mn | ₹23,56 Mn | ₹23,93 Mn | ₹24,52 Mn | ₹10,24 Mn | ₹19,11 Mn | ₹11,57 Mn | — |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹39,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹117,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,42 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹28,96 Mn | ₹18,06 Mn | ₹6,82 Mn | ₹3,10 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹15.000 | ₹4,24 Mn | ₹4,18 Mn | ₹3,32 Mn | — |
| Net Borç† | -₹97,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,33 Mr | ₹1,19 Mr | ₹842,93 Mn | ₹514,22 Mn | ₹99,79 Mn | ₹10,41 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹1,20 Mn | ₹3,50 Mn | ₹0,00 | ₹9,08 Mn | ₹2,58 Mn | ₹4,33 Mn |
| Brüt Kâr | ₹159,80 Mn | ₹210,69 Mn | ₹185,17 Mn | ₹94,44 Mn | — | ₹121.667 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | -₹125.000 | -₹120.000 | ₹407.750 | ₹2,56 Mn | -₹1,22 Mn | ₹1,78 Mn | -₹28.991 | -₹1,83 Mn |
| FAVÖK | ₹63,38 Mn | ₹158,89 Mn | ₹115,39 Mn | ₹63,80 Mn | ₹14,62 Mn | -₹781.350 | -₹1,10 Mn | -₹908.770 | -₹975.960 | -₹723.550 | -₹638.580 | -₹622.000 | -₹387.000 | -₹346.400 | -₹1,88 Mn | -₹3,50 Mn | ₹242.880 | ₹7.700 | -₹1,81 Mn |
| Net Kâr | ₹83,15 Mn | ₹112,63 Mn | ₹73,77 Mn | ₹57,61 Mn | ₹22,46 Mn | -₹681.347 | -₹896.172 | -₹708.774 | -₹795.965 | -₹723.552 | -₹638.577 | -₹622.000 | -₹387.000 | -₹346.400 | -₹1,88 Mn | -₹996.027 | ₹212.711 | -₹28.991 | ₹14.000 |
| Hisse Başı Kâr | 2,85 | 3,85 | 3,52 | 2,75 | 4,71 | -0,14 | -0,19 | -0,15 | -0,17 | -0,15 | -0,13 | -0,13 | -0,08 | -0,07 | -0,58 | -0,45 | 0,10 | -0,01 | 0,01 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹198,65 Mn | -₹13,87 Mn | -₹77,35 Mn | ₹2,38 Mn | -₹137,72 Mn | -₹554.920 | -₹849.410 | -₹540.620 | -₹605.530 | -₹603.530 | -₹556.800 | -₹599.090 | -₹108.310 | — | -₹5,76 Mn | -₹175.870 | -₹11.230 | -₹20.490 | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹61,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,9% | 1,2% | 1,1% | 0,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 41,4% | 21,9% | 28,7% | — |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,87 | 0,83 | 1,31 | 1,04 | 0,40 | 0,54 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,05 | 0,14 | 0,00 | 0,48 | 0,22 | — |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,94 | 0,84 | 0,60 | 0,36 | 0,07 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,0% | 17,6% | 22,0% | 18,4% | — | 1,2% | — | — | — | — | — | — | — | 34,0% | 73,2% | — | 19,6% | -1,1% | -42,2% |
| FAVÖK Marjı | 4,8% | 13,3% | 13,7% | 12,4% | 14,6% | -7,5% | — | — | — | — | — | — | — | -28,9% | -53,7% | — | 2,7% | 0,3% | -41,7% |
| Net Kâr Marjı | 6,2% | 9,4% | 8,8% | 11,2% | 22,5% | -6,5% | — | — | — | — | — | — | — | -28,9% | -53,8% | — | 2,3% | -1,1% | 0,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -14,9% | -1,2% | -9,2% | 0,5% | -138,0% | -5,3% | — | — | — | — | — | — | — | — | -164,8% | — | -0,1% | -0,8% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |