EKANSHEkansh Concepts Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $31,54 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,15 Mr | ₹655,53 Mn | ₹1,13 Mr | ₹1,11 Mr | ₹1,78 Mr | ₹1,31 Mr | ₹696,20 Mn | ₹699,39 Mn | ₹964,10 Mn | ₹894,38 Mn | ₹1,19 Mr | ₹2,86 Mr | ₹391,85 Mn | ₹376,59 Mn | ₹365,09 Mn | ₹57,10 Mn | ₹62,13 Mn | ₹75,93 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹690,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹454,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹260,71 Mn | ₹111,32 Mn | ₹540,84 Mn | ₹434,22 Mn | ₹315,90 Mn | ₹204,04 Mn | ₹202,45 Mn | ₹259,19 Mn | ₹29,74 Mn | ₹5,28 Mn | ₹5,78 Mn | ₹10,72 Mn | ₹15,00 Mn | ₹2,25 Mn | ₹3,00 Mn | ₹47.378 | ₹1,36 Mn | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹258,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹269,37 Mn | ₹393,18 Mn | ₹421,63 Mn | ₹673,25 Mn | ₹338,59 Mn | ₹517,15 Mn | ₹541,58 Mn | ₹104,63 Mn | ₹198,77 Mn | ₹129,33 Mn | ₹190,88 Mn | ₹448,11 Mn | ₹434,16 Mn | ₹311,49 Mn | ₹46,49 Mn | ₹2,76 Mn | ₹2,71 Mn | ₹2,75 Mn |
| Brüt Kâr | ₹8,24 Mn | ₹49,84 Mn | ₹64,30 Mn | ₹376,76 Mn | ₹64,38 Mn | ₹438,98 Mn | ₹437,66 Mn | ₹27,33 Mn | ₹727.000 | ₹11,21 Mn | ₹13,29 Mn | ₹16,97 Mn | ₹17,11 Mn | ₹15,94 Mn | ₹5,78 Mn | ₹602.382 | ₹1,61 Mn | — |
| FAVÖK | -₹22,53 Mn | ₹16,35 Mn | ₹16,50 Mn | ₹335,61 Mn | ₹21,68 Mn | ₹397,63 Mn | ₹329,51 Mn | -₹5,87 Mn | -₹14,97 Mn | ₹2,84 Mn | -₹12,12 Mn | ₹8,18 Mn | ₹10,96 Mn | ₹10,60 Mn | ₹2,84 Mn | ₹202.240 | ₹1,10 Mn | ₹889.740 |
| Net Kâr | -₹30,42 Mn | ₹19,18 Mn | -₹32,98 Mn | ₹75,08 Mn | ₹74,00 Mn | ₹74,35 Mn | -₹66,70 Mn | -₹60,15 Mn | ₹10,49 Mn | ₹11,07 Mn | ₹4,21 Mn | ₹10,22 Mn | ₹8,74 Mn | ₹8,40 Mn | ₹3,05 Mn | ₹379.582 | ₹531.773 | ₹861.716 |
| Hisse Başı Kâr | -2,01 | 1,27 | -2,18 | 4,96 | 4,89 | 4,92 | -4,41 | -3,98 | 0,69 | 0,73 | 0,28 | 0,68 | 0,58 | 0,56 | 0,31 | 0,07 | 0,10 | 0,16 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹144,83 Mn | ₹231,46 Mn | -₹411,23 Mn | -₹456,50 Mn | ₹117,39 Mn | ₹292,96 Mn | ₹113,16 Mn | -₹189,00 Mn | ₹214,18 Mn | ₹13,76 Mn | -₹1,87 Mr | ₹2,44 Mr | -₹31,39 Mn | -₹39,14 Mn | -₹22,14 Mn | -₹3,49 Mn | -₹15,04 Mn | -₹5,35 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹11,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 22,8% | 17,0% | 47,9% | 39,2% | 17,7% | 15,5% | 29,1% | 37,1% | 3,1% | 0,6% | 0,5% | 0,4% | 3,8% | 0,6% | 0,8% | 0,1% | 2,2% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,24 | 0,60 | 0,37 | 0,61 | 0,19 | 0,39 | 0,78 | 0,15 | 0,21 | 0,14 | 0,16 | 0,16 | 1,11 | 0,83 | 0,13 | 0,05 | 0,04 | 0,04 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,59 | 0,87 | 0,93 | 1,48 | 0,75 | 1,14 | 1,19 | 0,23 | 0,44 | 0,28 | 0,42 | 0,99 | 0,96 | 0,69 | 0,10 | 0,01 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 3,1% | 12,7% | 15,3% | 56,0% | 19,0% | 84,9% | 80,8% | 26,1% | 0,4% | 8,7% | 7,0% | 3,8% | 3,9% | 5,1% | 12,4% | 21,9% | 59,4% | — |
| FAVÖK Marjı | -8,4% | 4,2% | 3,9% | 49,8% | 6,4% | 76,9% | 60,8% | -5,6% | -7,5% | 2,2% | -6,4% | 1,8% | 2,5% | 3,4% | 6,1% | 7,3% | 40,5% | 32,3% |
| Net Kâr Marjı | -11,3% | 4,9% | -7,8% | 11,2% | 21,9% | 14,4% | -12,3% | -57,5% | 5,3% | 8,6% | 2,2% | 2,3% | 2,0% | 2,7% | 6,6% | 13,8% | 19,6% | 31,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -53,8% | 58,9% | -97,5% | -67,8% | 34,7% | 56,6% | 20,9% | -180,6% | 107,8% | 10,6% | -978,5% | 544,5% | -7,2% | -12,6% | -47,6% | -126,8% | -554,5% | -194,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |