EMMESSAEmmessar Biotech & Nutrition Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,24 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹97,80 Mn | ₹94,18 Mn | ₹87,43 Mn | ₹79,43 Mn | ₹72,14 Mn | ₹78,07 Mn | ₹61,31 Mn | ₹51,65 Mn | ₹39,15 Mn | ₹32,19 Mn | ₹22,74 Mn | ₹24,48 Mn | ₹22,46 Mn | ₹49,21 Mn | ₹49,64 Mn | ₹44,91 Mn | ₹30,19 Mn | ₹27,65 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹335.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹16,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹81,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹1,09 Mn | ₹821.000 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹717.366 | ₹0,00 | ₹17.558 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹73,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹3,71 Mn | ₹6,11 Mn | ₹5,55 Mn | ₹10,19 Mn | ₹3,65 Mn | ₹69,91 Mn | ₹33,96 Mn | ₹6,30 Mn | ₹12,53 Mn | ₹26,33 Mn | ₹19,74 Mn | ₹21,90 Mn | ₹13,69 Mn | ₹5,80 Mn | ₹32,00 Mn | ₹38,94 Mn | ₹57,81 Mn | ₹55,33 Mn |
| Brüt Kâr | -₹9,47 Mn | -₹6,52 Mn | -₹7,43 Mn | -₹3,48 Mn | -₹6,57 Mn | ₹11,47 Mn | -₹1,55 Mn | -₹4,17 Mn | -₹2,17 Mn | ₹5,28 Mn | ₹2,11 Mn | ₹1,04 Mn | ₹781.161 | -₹537.966 | ₹1,29 Mn | -₹1,45 Mn | -₹193.399 | ₹928.695 |
| FAVÖK | -₹13,51 Mn | -₹9,34 Mn | -₹10,78 Mn | -₹6,84 Mn | -₹8,62 Mn | ₹8,48 Mn | -₹4,03 Mn | -₹6,39 Mn | -₹4,01 Mn | ₹2,40 Mn | ₹123.820 | -₹1,43 Mn | -₹536.770 | -₹1,93 Mn | -₹12.320 | -₹2,99 Mn | -₹1,50 Mn | -₹754.380 |
| Net Kâr | ₹4,36 Mn | ₹3,16 Mn | ₹7,50 Mn | ₹5,04 Mn | ₹4,75 Mn | ₹14,50 Mn | ₹7,54 Mn | ₹5,33 Mn | ₹9,13 Mn | ₹11,89 Mn | -₹4,65 Mn | -₹1,18 Mn | -₹3,07 Mn | -₹1,85 Mn | -₹260.895 | -₹2,79 Mn | -₹1,51 Mn | -₹483.422 |
| Hisse Başı Kâr | 0,87 | 0,63 | 1,50 | 1,01 | 0,95 | 2,90 | 1,51 | 1,07 | 1,83 | 2,38 | -0,93 | -0,24 | -0,61 | -0,37 | -0,05 | -0,56 | -0,30 | -0,10 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹6,50 Mn | ₹8,07 Mn | ₹9,59 Mn | ₹6,10 Mn | ₹21,04 Mn | ₹5,90 Mn | ₹12,09 Mn | ₹3,02 Mn | -₹397.580 | -₹565.350 | ₹4,18 Mn | -₹60.100 | -₹3.880 | -₹298.560 | -₹142.590 | -₹917.950 | -₹362.490 | ₹1,54 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹85.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 1,3% | 1,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,4% | 0,0% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,04 | 0,06 | 0,06 | 0,13 | 0,05 | 0,90 | 0,55 | 0,12 | 0,32 | 0,82 | 0,87 | 0,89 | 0,61 | 0,12 | 0,64 | 0,87 | 1,92 | 2,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,05 | 0,08 | 0,07 | 0,13 | 0,04 | 0,86 | 0,42 | 0,08 | 0,15 | 0,32 | 0,24 | 0,27 | 0,17 | 0,07 | 0,39 | 0,48 | 0,71 | 0,68 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -255,3% | -106,7% | -133,9% | -34,1% | -180,1% | 16,4% | -4,6% | -66,3% | -17,3% | 20,1% | 10,7% | 4,8% | 5,7% | -9,3% | 4,0% | -3,7% | -0,3% | 1,7% |
| FAVÖK Marjı | -364,2% | -152,9% | -194,1% | -67,1% | -236,1% | 12,1% | -11,9% | -101,5% | -32,0% | 9,1% | 0,6% | -6,5% | -3,9% | -33,3% | -0,0% | -7,7% | -2,6% | -1,4% |
| Net Kâr Marjı | 117,5% | 51,7% | 135,0% | 49,4% | 130,3% | 20,7% | 22,2% | 84,7% | 72,9% | 45,1% | -23,6% | -5,4% | -22,4% | -31,8% | -0,8% | -7,2% | -2,6% | -0,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 175,3% | 132,1% | 172,7% | 59,9% | 576,4% | 8,4% | 35,6% | 48,0% | -3,2% | -2,1% | 21,2% | -0,3% | -0,0% | -5,1% | -0,4% | -2,4% | -0,6% | 2,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |