ESCORPEscorp Asset Management Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $13,15 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹729,25 Mn | ₹704,45 Mn | ₹517,14 Mn | ₹460,59 Mn | ₹369,68 Mn | ₹260,06 Mn | ₹161,14 Mn | ₹157,26 Mn | ₹150,36 Mn | ₹112,26 Mn | ₹144.000 | ₹121.000 | ₹118.000 | ₹122.000 | ₹122.000 |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹198,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹33,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹695,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹26,50 Mn | ₹13.000 | ₹13.000 | ₹12.000 | ₹12.000 | ₹20.000 |
| Net Borç† | -₹198,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||
| Ciro | ₹44,19 Mn | ₹195,97 Mn | ₹197,91 Mn | ₹23,58 Mn | ₹63,29 Mn | ₹1,74 Mn | ₹1,57 Mn | ₹2,47 Mn | ₹2,91 Mn | ₹5,12 Mn | ₹26.000 | ₹5.000 | ₹0,00 | ₹15.000 | ₹7.000 |
| Brüt Kâr | ₹42,67 Mn | ₹195,00 Mn | ₹197,27 Mn | ₹23,37 Mn | ₹63,12 Mn | ₹1,45 Mn | ₹1,42 Mn | ₹2,26 Mn | ₹1,52 Mn | ₹4,67 Mn | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | ₹39,10 Mn | ₹193,08 Mn | ₹195,69 Mn | ₹19,83 Mn | ₹61,73 Mn | ₹187.000 | ₹93.000 | -₹727.000 | ₹1,29 Mn | ₹3,97 Mn | ₹23.000 | ₹1.000 | ₹0,00 | ₹6.000 | ₹3.000 |
| Net Kâr | ₹29,81 Mn | ₹162,84 Mn | ₹172,52 Mn | ₹17,55 Mn | ₹58,56 Mn | ₹27.000 | ₹31.000 | -₹759.000 | ₹799.000 | ₹1,81 Mn | ₹16.000 | ₹1.000 | ₹0,00 | ₹4.000 | ₹2.000 |
| Hisse Başı Kâr | 2,68 | 14,65 | 15,52 | 1,58 | 5,27 | 0,00 | 0,00 | -0,07 | 0,07 | 0,24 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹21,12 Mn | ₹160,27 Mn | ₹173,26 Mn | ₹15,49 Mn | ₹61,28 Mn | ₹671.000 | -₹330.000 | ₹1,01 Mn | -₹2,13 Mn | -₹1,12 Mn | ₹1.000 | ₹4.000 | ₹0,00 | -₹7.000 | -₹10.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹33.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 23,6% | 9,0% | 10,7% | 10,2% | 9,8% | 16,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,06 | 0,28 | 0,38 | 0,05 | 0,17 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,02 | 0,05 | 0,18 | 0,04 | 0,00 | 0,12 | 0,06 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,06 | 0,28 | 0,28 | 0,03 | 0,09 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 96,6% | 99,5% | 99,7% | 99,1% | 99,7% | 83,6% | 90,3% | 91,6% | 52,3% | 91,2% | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 88,5% | 98,5% | 98,9% | 84,1% | 97,5% | 10,8% | 5,9% | -29,4% | 44,3% | 77,5% | 88,5% | 20,0% | — | 40,0% | 42,9% |
| Net Kâr Marjı | 67,5% | 83,1% | 87,2% | 74,4% | 92,5% | 1,6% | 2,0% | -30,7% | 27,5% | 35,3% | 61,5% | 20,0% | — | 26,7% | 28,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 47,8% | 81,8% | 87,5% | 65,7% | 96,8% | 38,7% | -21,0% | 41,1% | -73,0% | -21,9% | 3,8% | 80,0% | — | -46,7% | -142,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |