EVEXIAEvexia Lifecare Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $34,54 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹8,94 Mr | ₹8,75 Mr | ₹8,48 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,42 Mr | ₹2,24 Mr | ₹2,24 Mr | ₹2,08 Mr | ₹2,19 Mr | ₹1,12 Mr | ₹739,98 Mn | ₹602,35 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹6,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹4,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹4,60 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹3,75 Mr | ₹6,82 Mr | ₹7,05 Mr | ₹57,91 Mn | ₹67,76 Mn | ₹71,20 Mn | ₹55,92 Mn | ₹72,19 Mn | ₹35,12 Mn | ₹94,22 Mn | ₹46,55 Mn | ₹25,40 Mn |
| Net Borç† | ₹3,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | ₹865,90 Mn | ₹562,70 Mn | ₹695,52 Mn | ₹755,13 Mn | ₹1,07 Mr | ₹1,00 Mr | ₹1,05 Mr | ₹740,93 Mn | ₹1,78 Mr | ₹339,64 Mn | ₹6,20 Mn | ₹7,43 Mn |
| Brüt Kâr | ₹30,43 Mn | ₹46,25 Mn | ₹26,41 Mn | ₹43,24 Mn | ₹31,88 Mn | ₹14,51 Mn | ₹2,55 Mn | ₹20,29 Mn | ₹18,23 Mn | ₹3,62 Mn | -₹858.100 | -₹4,00 Mn |
| FAVÖK | ₹16,33 Mn | ₹18,28 Mn | ₹5,84 Mn | ₹24,18 Mn | -₹722,71 Mn | -₹63,02 Mn | -₹8,09 Mn | ₹2,79 Mn | ₹12,86 Mn | ₹2,00 Mn | -₹415.840 | -₹3,45 Mn |
| Net Kâr | ₹4,13 Mn | ₹13,79 Mn | ₹9,04 Mn | ₹8,64 Mn | ₹12,83 Mn | ₹34,70 Mn | ₹15,65 Mn | ₹4,83 Mn | ₹8,96 Mn | ₹1,65 Mn | ₹1,07 Mn | ₹700.324 |
| Hisse Başı Kâr | 0,00 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,06 | 0,03 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,01 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | — | ₹173,74 Mn | -₹47,33 Mn | -₹82,07 Mn | ₹15,28 Mn | -₹33,88 Mn | -₹2,60 Mn | -₹181,90 Mn | -₹1,16 Mr | ₹110,96 Mn | ₹9,90 Mn | -₹24,58 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 41,9% | 77,9% | 83,2% | 4,6% | 4,8% | 3,2% | 2,5% | 3,5% | 1,6% | 8,4% | 6,3% | 4,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,10 | 0,06 | 0,08 | 0,59 | 0,75 | 0,45 | 0,47 | 0,36 | 0,81 | 0,30 | 0,01 | 0,01 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,19 | 0,12 | 0,15 | 0,16 | 0,23 | 0,22 | 0,23 | 0,16 | 0,39 | 0,07 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 3,5% | 8,2% | 3,8% | 5,7% | 3,0% | 1,4% | 0,2% | 2,7% | 1,0% | 1,1% | -13,8% | -53,8% |
| FAVÖK Marjı | 1,9% | 3,2% | 0,8% | 3,2% | -67,8% | -6,3% | -0,8% | 0,4% | 0,7% | 0,6% | -6,7% | -46,5% |
| Net Kâr Marjı | 0,5% | 2,5% | 1,3% | 1,1% | 1,2% | 3,5% | 1,5% | 0,7% | 0,5% | 0,5% | 17,2% | 9,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | 30,9% | -6,8% | -10,9% | 1,4% | -3,4% | -0,2% | -24,6% | -65,4% | 32,7% | 159,7% | -330,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |