FILMEFilmcity Media Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $712.210 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹36,05 Mn | ₹36,26 Mn | ₹31,74 Mn | ₹34,05 Mn | ₹34,04 Mn | ₹34,08 Mn | ₹34,13 Mn | ₹34,18 Mn | ₹34,23 Mn | ₹47,13 Mn | ₹36,75 Mn | ₹72,64 Mn | ₹72,69 Mn | ₹36,15 Mn | ₹47,51 Mn | ₹178,12 Mn | ₹205,61 Mn | ₹237,17 Mn | ₹128,29 Mn | ₹108,25 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹71.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹10,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹25,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹125.000 | ₹175.000 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹28,75 Mn | ₹30,75 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹18,81 Mn | ₹13,81 Mn | ₹2,00 Mn | ₹1,01 Mn |
| Net Borç† | -₹71.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹0,00 | ₹12,48 Mn | ₹20,10 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹2,21 Mn | ₹53,38 Mn | ₹17,90 Mn | ₹2,38 Mn | ₹7,21 Mn | ₹487.500 | ₹2,28 Mn | ₹5,66 Mn | ₹9,78 Mn | ₹20,70 Mn | ₹19,85 Mn | ₹17,41 Mn |
| Brüt Kâr | -₹19.000 | ₹259.000 | ₹9,77 Mn | -₹24.000 | -₹39.000 | -₹50.000 | -₹51.000 | -₹52.000 | ₹355.000 | ₹483.250 | -₹177.000 | -₹273.386 | ₹243.356 | ₹13.609 | -₹130,46 Mn | -₹4,55 Mn | ₹7,16 Mn | ₹7,45 Mn | ₹3,80 Mn | -₹4,17 Mn |
| FAVÖK | -₹2,67 Mn | -₹1,54 Mn | ₹884.000 | -₹3,67 Mn | -₹1,01 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | -₹1.000 | ₹52.000 | ₹159.030 | -₹459.000 | -₹544.620 | -₹551.340 | -₹1,02 Mn | -₹130,76 Mn | -₹5,69 Mn | ₹3,27 Mn | ₹4,18 Mn | ₹3,10 Mn | -₹4,10 Mn |
| Net Kâr | -₹2,66 Mn | -₹1,53 Mn | ₹912.000 | -₹3,70 Mn | -₹1,05 Mn | -₹50.000 | -₹52.000 | -₹53.000 | ₹0,00 | ₹74.629 | -₹492.000 | -₹588.800 | -₹671.983 | -₹1,15 Mn | -₹131,81 Mn | ₹1,28 Mn | ₹505.869 | ₹1,41 Mn | ₹2,07 Mn | -₹5,07 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,09 | -0,05 | 0,03 | -0,12 | -0,03 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | -0,02 | -0,02 | -0,04 | -39,18 | 0,00 | 0,00 | 0,09 | 0,35 | -0,79 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹28.000 | -₹83.000 | ₹90.000 | -₹305.000 | ₹0,00 | ₹0,00 | -₹1.000 | -₹1.000 | -₹12,71 Mn | ₹87.580 | — | ₹1,62 Mn | -₹30,54 Mn | — | -₹90.630 | -₹473.630 | -₹16,40 Mn | -₹17,51 Mn | -₹11,84 Mn | -₹8,34 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,4% | 0,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 39,6% | 42,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 9,1% | 5,8% | 1,6% | 0,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,34 | 0,63 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,06 | 1,13 | 0,49 | 0,03 | 0,10 | 0,01 | 0,05 | 0,03 | 0,05 | 0,09 | 0,15 | 0,16 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,48 | 0,77 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,09 | 2,05 | 0,69 | 0,09 | 0,28 | 0,02 | 0,09 | 0,22 | 0,38 | 0,80 | 0,76 | 0,67 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | 2,1% | 48,6% | — | — | — | — | — | 16,1% | 0,9% | -1,0% | -11,5% | 3,4% | 2,8% | -5.721,9% | -80,4% | 73,2% | 36,0% | 19,1% | -24,0% |
| FAVÖK Marjı | — | -12,4% | 4,4% | — | — | — | — | — | 2,4% | 0,3% | -2,6% | -22,8% | -7,6% | -210,2% | -5.735,3% | -100,6% | 33,4% | 20,2% | 15,6% | -23,6% |
| Net Kâr Marjı | — | -12,2% | 4,5% | — | — | — | — | — | 0,0% | 0,1% | -2,7% | -24,7% | -9,3% | -235,8% | -5.781,2% | 22,6% | 5,2% | 6,8% | 10,4% | -29,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | -0,7% | 0,4% | — | — | — | — | — | -575,2% | 0,2% | — | 67,8% | -423,6% | — | -4,0% | -8,4% | -167,7% | -84,6% | -59,7% | -47,9% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |