FINELINEFine-Line Circuits Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,12 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹217,37 Mn | ₹178,51 Mn | ₹179,45 Mn | ₹184,92 Mn | ₹161,20 Mn | ₹149,88 Mn | ₹164,56 Mn | ₹182,62 Mn | ₹162,78 Mn | ₹142,24 Mn | ₹143,65 Mn | ₹126,87 Mn | ₹117,43 Mn | ₹130,38 Mn | ₹116,52 Mn | ₹124,80 Mn | ₹114,77 Mn | ₹137,79 Mn | ₹136,80 Mn | ₹140,81 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹7,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹126,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹91,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹74,67 Mn | ₹58,01 Mn | ₹60,34 Mn | ₹63,16 Mn | ₹36,28 Mn | ₹40,32 Mn | ₹58,14 Mn | ₹64,80 Mn | ₹45,54 Mn | ₹33,44 Mn | ₹30,28 Mn | ₹15,52 Mn | ₹5,69 Mn | ₹13,90 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹66,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹331,77 Mn | ₹303,70 Mn | ₹242,79 Mn | ₹274,49 Mn | ₹300,26 Mn | ₹223,27 Mn | ₹260,57 Mn | ₹308,44 Mn | ₹281,06 Mn | ₹255,21 Mn | ₹252,92 Mn | ₹236,84 Mn | ₹248,11 Mn | ₹253,17 Mn | ₹221,37 Mn | ₹240,49 Mn | ₹202,72 Mn | ₹281,59 Mn | ₹245,94 Mn | ₹320,36 Mn |
| Brüt Kâr | ₹39,58 Mn | ₹41,14 Mn | ₹36,03 Mn | ₹37,97 Mn | ₹40,44 Mn | ₹24,99 Mn | ₹23,47 Mn | ₹29,70 Mn | ₹35,46 Mn | ₹39,70 Mn | ₹30,74 Mn | ₹30,75 Mn | ₹30,56 Mn | ₹33,23 Mn | ₹11,27 Mn | ₹29,63 Mn | ₹22,92 Mn | ₹31,34 Mn | ₹30,18 Mn | ₹71,15 Mn |
| FAVÖK | ₹11,83 Mn | ₹10,50 Mn | ₹8,49 Mn | ₹5,41 Mn | ₹14,22 Mn | ₹4,71 Mn | ₹2,42 Mn | ₹5,25 Mn | ₹7,99 Mn | ₹11,84 Mn | ₹7,32 Mn | ₹5,56 Mn | ₹5,41 Mn | ₹8,30 Mn | -₹6,70 Mn | ₹8,41 Mn | -₹47.460 | ₹3,84 Mn | ₹8,25 Mn | ₹38,36 Mn |
| Net Kâr | ₹152.000 | ₹1,97 Mn | ₹1,07 Mn | ₹718.000 | ₹8,80 Mn | ₹529.000 | -₹870.000 | ₹1,64 Mn | ₹928.000 | ₹356.000 | ₹851.655 | ₹767.644 | ₹2,16 Mn | ₹775.707 | -₹27,88 Mn | ₹719.196 | -₹7,12 Mn | -₹10,01 Mn | -₹4,10 Mn | ₹25,95 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,03 | 0,41 | 0,22 | 0,15 | 1,83 | 0,11 | -0,18 | 0,34 | 0,19 | 0,07 | 0,18 | 0,16 | 0,45 | 0,16 | -5,80 | 0,15 | -1,48 | -2,08 | -0,85 | 5,40 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹2,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹18,32 Mn | ₹5,00 Mn | -₹26,95 Mn | -₹10,30 Mn | ₹1,05 Mn | ₹18,42 Mn | ₹7,88 Mn | -₹9,59 Mn | -₹2,02 Mn | -₹14,40 Mn | -₹8,83 Mn | -₹4,20 Mn | ₹6,51 Mn | -₹15,67 Mn | ₹2,16 Mn | -₹2,19 Mn | ₹3,43 Mn | -₹1,93 Mn | -₹2,74 Mn | ₹1,22 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹15,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 34,4% | 32,5% | 33,6% | 34,2% | 22,5% | 26,9% | 35,3% | 35,5% | 28,0% | 23,5% | 21,1% | 12,2% | 4,8% | 10,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,53 | 1,70 | 1,35 | 1,48 | 1,86 | 1,49 | 1,58 | 1,69 | 1,73 | 1,79 | 1,76 | 1,87 | 2,11 | 1,94 | 1,90 | 1,93 | 1,77 | 2,04 | 1,80 | 2,28 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,63 | 3,32 | 2,66 | 3,00 | 3,29 | 2,44 | 2,85 | 3,38 | 3,08 | 2,79 | 2,77 | 2,59 | 2,72 | 2,77 | 2,42 | 2,63 | 2,22 | 3,08 | 2,69 | 3,51 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,9% | 13,5% | 14,8% | 13,8% | 13,5% | 11,2% | 9,0% | 9,6% | 12,6% | 15,6% | 12,2% | 13,0% | 12,3% | 13,1% | 5,1% | 12,3% | 11,3% | 11,1% | 12,3% | 22,2% |
| FAVÖK Marjı | 3,6% | 3,5% | 3,5% | 2,0% | 4,7% | 2,1% | 0,9% | 1,7% | 2,8% | 4,6% | 2,9% | 2,3% | 2,2% | 3,3% | -3,0% | 3,5% | -0,0% | 1,4% | 3,4% | 12,0% |
| Net Kâr Marjı | 0,0% | 0,6% | 0,4% | 0,3% | 2,9% | 0,2% | -0,3% | 0,5% | 0,3% | 0,1% | 0,3% | 0,3% | 0,9% | 0,3% | -12,6% | 0,3% | -3,5% | -3,6% | -1,7% | 8,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -5,5% | 1,6% | -11,1% | -3,8% | 0,4% | 8,3% | 3,0% | -3,1% | -0,7% | -5,6% | -3,5% | -1,8% | 2,6% | -6,2% | 1,0% | -0,9% | 1,7% | -0,7% | -1,1% | 0,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |