FLEXFOFlex Foods Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,00 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹4,28 Mr | ₹4,07 Mr | ₹4,09 Mr | ₹3,89 Mr | ₹3,02 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,14 Mr | ₹1,07 Mr | ₹837,01 Mn | ₹809,57 Mn | ₹741,24 Mn | ₹754,01 Mn | ₹802,43 Mn | ₹764,02 Mn | ₹755,14 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹19,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹4,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹92,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹3,08 Mr | ₹2,80 Mr | ₹2,63 Mr | ₹2,36 Mr | ₹1,49 Mr | ₹153,84 Mn | ₹174,98 Mn | ₹268,64 Mn | ₹313,80 Mn | ₹364,40 Mn | ₹400,10 Mn | ₹246,42 Mn | ₹259,04 Mn | ₹140,31 Mn | ₹141,67 Mn | ₹109,31 Mn | ₹140,38 Mn | ₹189,52 Mn | ₹237,37 Mn | ₹276,52 Mn |
| Net Borç† | ₹3,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,90 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,09 Mr | ₹1,00 Mr | ₹779,07 Mn | ₹817,69 Mn | ₹877,24 Mn | ₹814,17 Mn | ₹796,02 Mn | ₹713,13 Mn | ₹657,62 Mn | ₹519,33 Mn | ₹485,60 Mn | ₹439,17 Mn | ₹358,91 Mn | ₹431,05 Mn | ₹400,67 Mn | ₹342,07 Mn |
| Brüt Kâr | ₹201,41 Mn | ₹5,79 Mn | -₹5,10 Mn | ₹189,24 Mn | ₹292,03 Mn | ₹275,54 Mn | ₹178,93 Mn | ₹251,89 Mn | ₹249,88 Mn | ₹273,56 Mn | ₹273,98 Mn | ₹283,97 Mn | ₹251,68 Mn | ₹154,51 Mn | ₹125,39 Mn | ₹92,71 Mn | ₹102,73 Mn | ₹198,14 Mn | ₹182,18 Mn | ₹142,16 Mn |
| FAVÖK | ₹150,06 Mn | -₹26,02 Mn | -₹24,00 Mn | ₹79,02 Mn | ₹175,66 Mn | ₹187,56 Mn | ₹91,64 Mn | ₹144,78 Mn | ₹138,57 Mn | ₹170,36 Mn | ₹154,73 Mn | ₹175,83 Mn | ₹156,54 Mn | ₹86,65 Mn | ₹72,43 Mn | ₹44,31 Mn | ₹66,86 Mn | ₹107,64 Mn | ₹109,76 Mn | ₹88,21 Mn |
| Net Kâr | -₹317,92 Mn | -₹324,97 Mn | -₹259,32 Mn | -₹105,98 Mn | ₹91,16 Mn | ₹119,95 Mn | ₹67,89 Mn | ₹110,33 Mn | ₹68,08 Mn | ₹78,45 Mn | ₹80,86 Mn | ₹94,13 Mn | ₹103,49 Mn | ₹55,82 Mn | ₹41,76 Mn | ₹34,38 Mn | ₹38,38 Mn | ₹83,87 Mn | ₹70,62 Mn | ₹46,43 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -25,54 | -26,10 | -20,83 | -8,51 | 7,32 | 9,63 | 5,45 | 8,86 | 5,47 | 6,30 | 6,49 | 7,56 | 8,31 | 4,49 | 3,36 | 2,76 | 3,08 | 6,74 | 5,68 | 3,73 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹262,01 Mn | -₹168,92 Mn | -₹275,18 Mn | -₹965,15 Mn | -₹1,29 Mr | ₹94,73 Mn | ₹122,77 Mn | ₹59,09 Mn | ₹34,65 Mn | ₹9,54 Mn | -₹12,10 Mn | ₹2,25 Mn | -₹30,44 Mn | ₹34,04 Mn | ₹10,28 Mn | ₹76,76 Mn | ₹49,62 Mn | -₹77,15 Mn | ₹114,70 Mn | ₹10,98 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹44,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 71,9% | 68,9% | 64,3% | 60,6% | 49,2% | 10,2% | 12,6% | 19,1% | 22,2% | 25,5% | 28,6% | 21,7% | 24,2% | 16,8% | 17,5% | 14,7% | 18,6% | 23,6% | 31,1% | 36,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,44 | 0,36 | 0,29 | 0,29 | 0,36 | 0,67 | 0,56 | 0,58 | 0,62 | 0,57 | 0,57 | 0,63 | 0,61 | 0,62 | 0,60 | 0,59 | 0,48 | 0,54 | 0,52 | 0,45 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 20,57 | 16,03 | 12,86 | 12,24 | 11,82 | 10,89 | 8,45 | 8,87 | 9,51 | 8,83 | 8,63 | 7,73 | 7,13 | 5,63 | 5,27 | 4,76 | 3,89 | 4,68 | 4,35 | 3,71 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,6% | 0,4% | -0,4% | 16,8% | 26,8% | 27,5% | 23,0% | 30,8% | 28,5% | 33,6% | 34,4% | 39,8% | 38,3% | 29,8% | 25,8% | 21,1% | 28,6% | 46,0% | 45,5% | 41,6% |
| FAVÖK Marjı | 7,9% | -1,8% | -2,0% | 7,0% | 16,1% | 18,7% | 11,8% | 17,7% | 15,8% | 20,9% | 19,4% | 24,7% | 23,8% | 16,7% | 14,9% | 10,1% | 18,6% | 25,0% | 27,4% | 25,8% |
| Net Kâr Marjı | -16,8% | -22,0% | -21,9% | -9,4% | 8,4% | 12,0% | 8,7% | 13,5% | 7,8% | 9,6% | 10,2% | 13,2% | 15,7% | 10,7% | 8,6% | 7,8% | 10,7% | 19,5% | 17,6% | 13,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -13,8% | -11,4% | -23,2% | -85,5% | -118,5% | 9,4% | 15,8% | 7,2% | 3,9% | 1,2% | -1,5% | 0,3% | -4,6% | 6,6% | 2,1% | 17,5% | 13,8% | -17,9% | 28,6% | 3,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |