FORTISMLRFortis Malar Hospitals Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,13 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹376,03 Mn | ₹368,32 Mn | ₹1,16 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,94 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,12 Mr | ₹1,01 Mr | ₹913,55 Mn | ₹1,19 Mr | ₹526,51 Mn | ₹498,17 Mn | ₹389,47 Mn | ₹302,92 Mn | ₹268,73 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹31,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹32,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹343,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹463,98 Mn | ₹534,15 Mn | ₹571,75 Mn | ₹643,39 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹77,12 Mn | ₹90,59 Mn | ₹164,69 Mn | ₹100,10 Mn | ₹23,17 Mn | ₹53,96 Mn |
| Net Borç† | -₹358,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹511.000 | ₹0,00 | ₹590,09 Mn | ₹859,30 Mn | ₹861,78 Mn | ₹692,44 Mn | ₹1,11 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,08 Mr | ₹974,43 Mn | ₹947,15 Mn | ₹832,67 Mn | ₹641,40 Mn | ₹333,01 Mn | ₹186,83 Mn | ₹128,98 Mn |
| Brüt Kâr | -₹755.000 | ₹0,00 | -₹54,98 Mn | -₹11,06 Mn | -₹35,84 Mn | -₹125,76 Mn | -₹25,25 Mn | ₹58,35 Mn | ₹118,43 Mn | ₹96,69 Mn | ₹128,33 Mn | ₹139,15 Mn | ₹153,15 Mn | ₹176,21 Mn | ₹208,57 Mn | ₹151,51 Mn | ₹106,38 Mn | ₹185,40 Mn | ₹20,88 Mn | ₹23,19 Mn |
| FAVÖK | -₹15,76 Mn | -₹21,39 Mn | -₹12,03 Mn | ₹45,51 Mn | ₹34,38 Mn | -₹63,37 Mn | -₹36,47 Mn | -₹24,98 Mn | ₹19,36 Mn | ₹14,30 Mn | ₹65,78 Mn | ₹73,85 Mn | ₹83,05 Mn | ₹120,13 Mn | ₹138,16 Mn | ₹118,78 Mn | ₹95,78 Mn | ₹41,27 Mn | ₹37,77 Mn | ₹36,96 Mn |
| Net Kâr | ₹41,37 Mn | ₹3,92 Mn | ₹453,25 Mn | -₹154,81 Mn | -₹82,73 Mn | -₹78,69 Mn | -₹88,94 Mn | ₹20,55 Mn | ₹33,22 Mn | ₹31,14 Mn | ₹64,17 Mn | ₹78,62 Mn | ₹87,76 Mn | ₹434,78 Mn | ₹77,59 Mn | ₹54,43 Mn | ₹35,03 Mn | -₹17,57 Mn | ₹5,10 Mn | ₹5,81 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,21 | 0,21 | 24,18 | -8,26 | -4,41 | -4,20 | -4,75 | 1,09 | 1,77 | 1,66 | 3,43 | 4,21 | 4,72 | 23,32 | 4,17 | 2,92 | 1,88 | -0,95 | 0,27 | 0,42 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹23,74 Mn | ₹40,45 Mn | -₹26,19 Mn | ₹95,36 Mn | ₹139,62 Mn | ₹55,59 Mn | ₹56,94 Mn | -₹136,69 Mn | ₹199,92 Mn | -₹95,41 Mn | ₹76,38 Mn | ₹89,50 Mn | ₹132,91 Mn | -₹659,85 Mn | -₹1,99 Mn | ₹67,34 Mn | -₹76,01 Mn | -₹62,65 Mn | ₹295.550 | ₹4,73 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 33,6% | 33,2% | 33,8% | 33,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 6,5% | 17,2% | 33,1% | 25,7% | 7,7% | 20,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,00 | 0,51 | 0,62 | 0,54 | 0,41 | 0,57 | 0,95 | 1,00 | 1,07 | 1,00 | 1,05 | 1,06 | 1,07 | 0,80 | 1,58 | 1,29 | 0,86 | 0,62 | 0,48 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,00 | 1,72 | 2,50 | 2,51 | 2,02 | 3,23 | 4,20 | 4,34 | 4,09 | 3,77 | 3,43 | 3,14 | 2,84 | 2,76 | 2,42 | 1,87 | 0,97 | 0,54 | 0,38 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -147,7% | — | -9,3% | -1,3% | -4,2% | -18,2% | -2,3% | 4,0% | 7,9% | 6,9% | 9,9% | 11,8% | 14,2% | 18,1% | 22,0% | 18,2% | 16,6% | 55,7% | 11,2% | 18,0% |
| FAVÖK Marjı | -3.083,8% | — | -2,0% | 5,3% | 4,0% | -9,2% | -3,3% | -1,7% | 1,3% | 1,0% | 5,1% | 6,3% | 7,7% | 12,3% | 14,6% | 14,3% | 14,9% | 12,4% | 20,2% | 28,7% |
| Net Kâr Marjı | 8.096,7% | — | 76,8% | -18,0% | -9,6% | -11,4% | -8,0% | 1,4% | 2,2% | 2,2% | 5,0% | 6,7% | 8,1% | 44,6% | 8,2% | 6,5% | 5,5% | -5,3% | 2,7% | 4,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4.646,2% | — | -4,4% | 11,1% | 16,2% | 8,0% | 5,1% | -9,5% | 13,4% | -6,8% | 5,9% | 7,6% | 12,3% | -67,7% | -0,2% | 8,1% | -11,9% | -18,8% | 0,2% | 3,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |