FUNDVISERFundviser Capital (India) Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $33,07 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹956,80 Mn | ₹545,53 Mn | ₹133,24 Mn | ₹65,37 Mn | ₹62,32 Mn | ₹64,41 Mn | ₹59,91 Mn | ₹57,93 Mn | ₹61,52 Mn | ₹60,21 Mn | ₹60,14 Mn | ₹42,80 Mn | ₹53,93 Mn | ₹71,95 Mn | ₹78,71 Mn | ₹73,82 Mn | ₹71,82 Mn | ₹68,21 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹116,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹257,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹699,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹30,75 Mn | ₹17,58 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹3,65 Mn | ₹1,94 Mn | ₹4,00 Mn | ₹1,26 Mn | ₹4,19 Mn | ₹8,16 Mn | ₹13,59 Mn | ₹12,86 Mn | ₹11,36 Mn | ₹12,41 Mn |
| Net Borç† | -₹85,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,31 Mr | ₹336,98 Mn | ₹9,74 Mn | ₹2,22 Mn | ₹1,98 Mn | ₹8,38 Mn | ₹2,90 Mn | ₹2,85 Mn | ₹3,82 Mn | ₹4,86 Mn | ₹0,00 | ₹35,74 Mn | ₹32,00 Mn | ₹100,96 Mn | ₹110,12 Mn | ₹93,74 Mn | ₹89,03 Mn | ₹84,87 Mn |
| Brüt Kâr | ₹75,88 Mn | ₹92,01 Mn | ₹9,69 Mn | ₹2,19 Mn | ₹1,95 Mn | — | ₹2,90 Mn | ₹2,80 Mn | ₹3,78 Mn | ₹4,81 Mn | -₹68.742 | -₹4,50 Mn | -₹2,95 Mn | ₹2,41 Mn | ₹1,85 Mn | ₹4,76 Mn | ₹8,39 Mn | ₹20,41 Mn |
| FAVÖK | ₹32,62 Mn | ₹28,67 Mn | ₹5,98 Mn | -₹79.700 | -₹100.900 | ₹6,38 Mn | ₹651.350 | -₹53.180 | ₹11.640 | ₹957.900 | -₹3,45 Mn | -₹2,14 Mn | -₹6,19 Mn | -₹331.070 | -₹2,30 Mn | ₹2,08 Mn | ₹4,80 Mn | ₹2,30 Mn |
| Net Kâr | ₹32,45 Mn | ₹26,65 Mn | ₹4,43 Mn | -₹100.900 | -₹329.700 | ₹5,24 Mn | ₹204.637 | ₹709.615 | -₹311.988 | ₹167.684 | -₹5,65 Mn | -₹4,81 Mn | -₹7,25 Mn | ₹3,08 Mn | ₹731.913 | ₹1,30 Mn | ₹1,30 Mn | ₹897.284 |
| Hisse Başı Kâr | 2,96 | 4,50 | 0,99 | -0,03 | -0,09 | 1,42 | 0,06 | 0,19 | -0,08 | 0,05 | -1,53 | -1,30 | -1,97 | 0,83 | 0,20 | 0,35 | 0,35 | 0,24 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹414,85 Mn | -₹44,75 Mn | -₹25,52 Mn | — | — | — | ₹1,64 Mn | — | ₹129.690 | -₹1,92 Mn | -₹616.670 | ₹5,99 Mn | ₹3,22 Mn | ₹6,18 Mn | -₹1,33 Mn | -₹6,24 Mn | ₹4,99 Mn | ₹3,52 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹7,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,2% | 3,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 5,9% | 3,2% | 6,7% | 2,9% | 7,8% | 11,3% | 17,3% | 17,4% | 15,8% | 18,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,37 | 0,62 | 0,07 | 0,03 | 0,03 | 0,13 | 0,05 | 0,05 | 0,06 | 0,08 | 0,00 | 0,83 | 0,59 | 1,40 | 1,40 | 1,27 | 1,24 | 1,24 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,88 | 0,48 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,05 | 0,05 | 0,14 | 0,16 | 0,13 | 0,13 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 5,8% | 27,3% | 99,5% | 98,5% | 98,4% | — | 100,0% | 98,1% | 98,8% | 98,9% | — | -12,6% | -9,2% | 2,4% | 1,7% | 5,1% | 9,4% | 24,1% |
| FAVÖK Marjı | 2,5% | 8,5% | 61,4% | -3,6% | -5,1% | 76,1% | 22,5% | -1,9% | 0,3% | 19,7% | — | -6,0% | -19,3% | -0,3% | -2,1% | 2,2% | 5,4% | 2,7% |
| Net Kâr Marjı | 2,5% | 7,9% | 45,5% | -4,5% | -16,7% | 62,5% | 7,1% | 24,9% | -8,2% | 3,4% | — | -13,5% | -22,7% | 3,0% | 0,7% | 1,4% | 1,5% | 1,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -31,6% | -13,3% | -262,1% | — | — | — | 56,5% | — | 3,4% | -39,4% | — | 16,8% | 10,1% | 6,1% | -1,2% | -6,7% | 5,6% | 4,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |