GALAGEXGalaxy Agrico Exports Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $16,10 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹559,24 Mn | ₹63,69 Mn | ₹63,15 Mn | ₹65,09 Mn | ₹69,21 Mn | ₹56,41 Mn | ₹48,44 Mn | ₹54,29 Mn | ₹54,77 Mn | ₹58,99 Mn | ₹64,13 Mn | ₹69,30 Mn | ₹92,03 Mn | ₹95,84 Mn | ₹102,66 Mn | ₹83,34 Mn | ₹84,04 Mn | ₹86,37 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹6,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹552,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹100.000 | ₹18,28 Mn | ₹16,32 Mn | ₹10,56 Mn | ₹8,61 Mn | ₹3,12 Mn | ₹2,74 Mn | ₹709.000 | ₹0,00 | ₹6,54 Mn | ₹12,78 Mn | ₹22,50 Mn | ₹30,03 Mn | ₹33,13 Mn | ₹30,23 Mn | ₹14,62 Mn | ₹17,17 Mn | ₹15,48 Mn |
| Net Borç† | -₹2,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹26,20 Mn | ₹35,90 Mn | ₹73,24 Mn | ₹57,12 Mn | ₹69,00 Mn | ₹48,67 Mn | ₹31,33 Mn | ₹51,90 Mn | ₹58,47 Mn | ₹55,22 Mn | ₹56,63 Mn | ₹43,37 Mn | ₹52,18 Mn | ₹49,17 Mn | ₹53,01 Mn | ₹44,65 Mn | ₹52,85 Mn | ₹68,72 Mn |
| Brüt Kâr | -₹2,93 Mn | ₹953.000 | -₹4,59 Mn | ₹12,66 Mn | ₹6,72 Mn | ₹6,09 Mn | -₹5,36 Mn | ₹1,96 Mn | ₹4,50 Mn | ₹22,78 Mn | ₹5,93 Mn | -₹14,08 Mn | -₹276.883 | -₹6,82 Mn | ₹1,57 Mn | ₹2,69 Mn | ₹2,83 Mn | ₹13,93 Mn |
| FAVÖK | -₹9,31 Mn | ₹1,41 Mn | -₹1,66 Mn | ₹16,18 Mn | ₹8,08 Mn | ₹6,54 Mn | -₹4,15 Mn | ₹3,08 Mn | ₹6,27 Mn | ₹5,35 Mn | ₹12,93 Mn | ₹1,40 Mn | ₹1,08 Mn | -₹5,50 Mn | ₹2,01 Mn | ₹4,02 Mn | ₹4,09 Mn | ₹3,53 Mn |
| Net Kâr | ₹38,14 Mn | ₹816.000 | -₹5,59 Mn | ₹14,47 Mn | ₹6,25 Mn | ₹6,59 Mn | -₹9,59 Mn | -₹580.000 | ₹2,02 Mn | ₹125.625 | ₹4,25 Mn | -₹10,01 Mn | -₹1,26 Mn | -₹8,36 Mn | ₹1,27 Mn | ₹736.274 | -₹3,92 Mn | ₹696.909 |
| Hisse Başı Kâr | 1,03 | 0,22 | -1,53 | 3,96 | 1,71 | 1,80 | -2,62 | -0,16 | 0,55 | 0,04 | 1,17 | -2,74 | -0,34 | -2,29 | 0,35 | 0,20 | -1,07 | 0,19 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹463,97 Mn | -₹2,19 Mn | -₹7,40 Mn | ₹5,83 Mn | -₹5,10 Mn | -₹6,20 Mn | -₹3,16 Mn | -₹5,96 Mn | ₹10,67 Mn | ₹1,99 Mn | ₹9,45 Mn | ₹923.570 | ₹2,60 Mn | -₹4,02 Mn | -₹13,26 Mn | -₹6,38 Mn | — | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹31.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 28,7% | 25,8% | 16,2% | 12,4% | 5,5% | 5,6% | 1,3% | 0,0% | 11,1% | 19,9% | 32,5% | 32,6% | 34,6% | 29,5% | 17,5% | 20,4% | 17,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,05 | 0,56 | 1,16 | 0,88 | 1,00 | 0,86 | 0,65 | 0,96 | 1,07 | 0,94 | 0,88 | 0,63 | 0,57 | 0,51 | 0,52 | 0,54 | 0,63 | 0,80 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,05 | 0,06 | 0,13 | 0,10 | 0,12 | 0,09 | 0,06 | 0,09 | 0,11 | 0,10 | 0,10 | 0,08 | 0,09 | 0,09 | 0,10 | 0,08 | 0,10 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -11,2% | 2,7% | -6,3% | 22,2% | 9,7% | 12,5% | -17,1% | 3,8% | 7,7% | 41,2% | 10,5% | -32,5% | -0,5% | -13,9% | 3,0% | 6,0% | 5,4% | 20,3% |
| FAVÖK Marjı | -35,5% | 3,9% | -2,3% | 28,3% | 11,7% | 13,4% | -13,2% | 5,9% | 10,7% | 9,7% | 22,8% | 3,2% | 2,1% | -11,2% | 3,8% | 9,0% | 7,7% | 5,1% |
| Net Kâr Marjı | 145,6% | 2,3% | -7,6% | 25,3% | 9,1% | 13,5% | -30,6% | -1,1% | 3,4% | 0,2% | 7,5% | -23,1% | -2,4% | -17,0% | 2,4% | 1,6% | -7,4% | 1,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1.770,7% | -6,1% | -10,1% | 10,2% | -7,4% | -12,7% | -10,1% | -11,5% | 18,3% | 3,6% | 16,7% | 2,1% | 5,0% | -8,2% | -25,0% | -14,3% | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 746,25 | +%1,64 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6832,70 | +%1,73 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3367,05 | +%5,30 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,63 | +%0,90 |