GARGFURGarg Furnace Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $13,47 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,65 Mr | ₹779,17 Mn | ₹609,60 Mn | ₹587,77 Mn | ₹498,38 Mn | ₹438,98 Mn | ₹479,25 Mn | ₹582,01 Mn | ₹820,96 Mn | ₹929,45 Mn | ₹1,14 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,11 Mr | ₹1,09 Mr | ₹950,22 Mn | ₹655,55 Mn | ₹600,33 Mn | ₹536,48 Mn | ₹676,30 Mn | ₹431,28 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹91,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹336,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹176,09 Mn | ₹14,01 Mn | ₹14,96 Mn | ₹47,59 Mn | ₹102,69 Mn | ₹77,70 Mn | ₹92,62 Mn | ₹387,26 Mn | ₹731,98 Mn | ₹746,58 Mn | ₹751,96 Mn | ₹536,27 Mn | ₹428,90 Mn | ₹429,59 Mn | ₹353,20 Mn | ₹209,00 Mn | ₹134,97 Mn | ₹128,93 Mn | ₹132,70 Mn | ₹71,67 Mn |
| Net Borç† | ₹84,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,95 Mr | ₹2,62 Mr | ₹2,58 Mr | ₹2,38 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,19 Mr | ₹985,22 Mn | ₹1,12 Mr | ₹655,82 Mn | ₹535,31 Mn | ₹900,17 Mn | ₹1,46 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,94 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,62 Mr | ₹1,62 Mr |
| Brüt Kâr | ₹385,66 Mn | ₹72,31 Mn | ₹52,65 Mn | ₹72,30 Mn | ₹66,79 Mn | ₹11,14 Mn | -₹71,37 Mn | -₹64,28 Mn | -₹36,82 Mn | -₹121,96 Mn | -₹54,86 Mn | ₹73,54 Mn | ₹88,72 Mn | ₹83,18 Mn | ₹43,99 Mn | ₹41,30 Mn | ₹43,37 Mn | ₹25,36 Mn | ₹27,39 Mn | ₹21,34 Mn |
| FAVÖK | ₹132,61 Mn | ₹78,35 Mn | ₹60,30 Mn | ₹77,00 Mn | ₹74,67 Mn | ₹1,32 Mn | -₹64,36 Mn | -₹57,64 Mn | -₹44,01 Mn | -₹113,47 Mn | -₹46,89 Mn | ₹83,74 Mn | ₹95,22 Mn | ₹86,33 Mn | ₹44,01 Mn | ₹40,66 Mn | ₹39,62 Mn | ₹27,58 Mn | ₹29,00 Mn | ₹22,25 Mn |
| Net Kâr | ₹104,45 Mn | ₹76,36 Mn | ₹55,58 Mn | ₹59,40 Mn | ₹63,23 Mn | -₹47,05 Mn | ₹35,83 Mn | ₹51,05 Mn | -₹1,30 Mn | -₹135,51 Mn | -₹132,27 Mn | ₹5,35 Mn | ₹9,37 Mn | ₹9,31 Mn | ₹16,29 Mn | ₹12,33 Mn | ₹13,21 Mn | ₹9,59 Mn | ₹7,37 Mn | ₹4,78 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 16,60 | 14,11 | 11,60 | 14,82 | 15,77 | -11,74 | 8,94 | 12,74 | -0,32 | -33,81 | -33,00 | 1,34 | 2,34 | 2,32 | 4,06 | 3,08 | 3,29 | 2,59 | 2,12 | 1,39 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹487,21 Mn | ₹19,66 Mn | -₹138,90 Mn | ₹61,63 Mn | -₹16,92 Mn | ₹25,47 Mn | ₹216,62 Mn | ₹295,33 Mn | ₹18,49 Mn | ₹19,31 Mn | -₹242,68 Mn | -₹130,10 Mn | -₹7,81 Mn | -₹42,20 Mn | -₹143,85 Mn | -₹80,29 Mn | -₹34,96 Mn | -₹5,17 Mn | -₹65,13 Mn | ₹8,01 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹350,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,7% | 1,8% | 2,5% | 8,1% | 20,6% | 17,7% | 19,3% | 66,5% | 89,2% | 80,3% | 66,2% | 35,9% | 38,5% | 39,4% | 37,2% | 31,9% | 22,5% | 24,0% | 19,6% | 16,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,79 | 3,36 | 4,23 | 4,05 | 3,58 | 2,72 | 2,06 | 1,92 | 0,80 | 0,58 | 0,79 | 0,98 | 1,33 | 1,78 | 2,02 | 2,67 | 2,45 | 2,74 | 2,39 | 3,76 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,25 | 2,00 | 1,97 | 1,82 | 1,36 | 0,91 | 0,75 | 0,85 | 0,50 | 0,41 | 0,69 | 1,12 | 1,13 | 1,48 | 1,46 | 1,34 | 1,12 | 1,12 | 1,23 | 1,24 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,1% | 2,8% | 2,0% | 3,0% | 3,7% | 0,9% | -7,2% | -5,7% | -5,6% | -22,8% | -6,1% | 5,0% | 6,0% | 4,3% | 2,3% | 2,4% | 2,9% | 1,7% | 1,7% | 1,3% |
| FAVÖK Marjı | 4,5% | 3,0% | 2,3% | 3,2% | 4,2% | 0,1% | -6,5% | -5,2% | -6,7% | -21,2% | -5,2% | 5,7% | 6,4% | 4,4% | 2,3% | 2,3% | 2,7% | 1,9% | 1,8% | 1,4% |
| Net Kâr Marjı | 3,5% | 2,9% | 2,2% | 2,5% | 3,5% | -3,9% | 3,6% | 4,6% | -0,2% | -25,3% | -14,7% | 0,4% | 0,6% | 0,5% | 0,8% | 0,7% | 0,9% | 0,7% | 0,5% | 0,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -16,5% | 0,8% | -5,4% | 2,6% | -0,9% | 2,1% | 22,0% | 26,4% | 2,8% | 3,6% | -27,0% | -8,9% | -0,5% | -2,2% | -7,5% | -4,6% | -2,4% | -0,4% | -4,0% | 0,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |