GARNETGarnet Construction Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $7,38 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,15 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,63 Mr | ₹1,63 Mr | ₹1,68 Mr | ₹1,86 Mr | ₹1,82 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,91 Mr | ₹1,97 Mr | ₹2,14 Mr | ₹2,08 Mr | ₹1,97 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,70 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,24 Mr | ₹417,48 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹726,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,42 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹90,50 Mn | ₹85,84 Mn | ₹105,47 Mn | ₹147,00 Mn | ₹159,71 Mn | ₹202,04 Mn | ₹280,61 Mn | ₹467,21 Mn | ₹368,55 Mn | ₹349,67 Mn | ₹419,33 Mn | ₹560,01 Mn | ₹341,39 Mn | ₹432,55 Mn | ₹430,07 Mn | ₹1,28 Mn | ₹24,03 Mn | ₹29,36 Mn | ₹27,80 Mn | ₹3,23 Mn |
| Net Borç† | ₹89,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹828,24 Mn | ₹160,91 Mn | ₹111,30 Mn | ₹20,14 Mn | ₹55,66 Mn | ₹668,58 Mn | ₹683,67 Mn | ₹73,03 Mn | ₹58,24 Mn | ₹113,52 Mn | ₹462,56 Mn | ₹285,67 Mn | ₹59,32 Mn | ₹210,21 Mn | ₹57,42 Mn | ₹16,80 Mn | ₹11,70 Mn | ₹5,80 Mn | ₹790,21 Mn | ₹307,69 Mn |
| Brüt Kâr | ₹602,53 Mn | ₹111,69 Mn | ₹2,08 Mn | ₹4,34 Mn | ₹5,65 Mn | ₹239,46 Mn | ₹171,42 Mn | ₹18,54 Mn | ₹40,53 Mn | ₹43,65 Mn | ₹62,70 Mn | ₹63,39 Mn | ₹33,01 Mn | ₹52,33 Mn | ₹30,45 Mn | ₹56,77 Mn | -₹4,70 Mn | -₹4,58 Mn | ₹43,43 Mn | ₹86,63 Mn |
| FAVÖK | ₹508,63 Mn | ₹78,21 Mn | -₹18,33 Mn | -₹11,93 Mn | -₹10,50 Mn | ₹164,44 Mn | ₹123,95 Mn | ₹12,62 Mn | ₹33,75 Mn | ₹38,33 Mn | ₹58,54 Mn | ₹59,25 Mn | ₹18,37 Mn | ₹38,94 Mn | ₹13,09 Mn | — | — | -₹26,40 Mn | — | — |
| Net Kâr | ₹394,81 Mn | ₹74,06 Mn | ₹29,40 Mn | ₹2,92 Mn | ₹5,10 Mn | ₹126,48 Mn | ₹68,94 Mn | ₹8,11 Mn | ₹12,04 Mn | ₹13,42 Mn | ₹21,55 Mn | ₹6,60 Mn | ₹22,89 Mn | ₹10,90 Mn | ₹13,12 Mn | -₹22,68 Mn | -₹14,43 Mn | -₹32,12 Mn | ₹25,80 Mn | ₹55,94 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 28,40 | 5,33 | 2,12 | 0,21 | 0,37 | 9,10 | 4,96 | 0,58 | 0,87 | 0,97 | 1,55 | 0,47 | 1,65 | 0,78 | 0,94 | -1,63 | -1,12 | -4,06 | 3,27 | 7,08 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹4,04 Mn | ₹19,46 Mn | ₹28,89 Mn | ₹4,00 Mn | -₹8,33 Mn | ₹108,69 Mn | ₹220,22 Mn | -₹113,92 Mn | -₹33,62 Mn | ₹71,02 Mn | ₹82,30 Mn | -₹205,31 Mn | ₹29,57 Mn | -₹106,96 Mn | -₹250,21 Mn | -₹279,88 Mn | -₹168,09 Mn | -₹82,44 Mn | -₹53,54 Mn | -₹44,33 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹21,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,2% | 4,9% | 6,5% | 9,0% | 9,5% | 10,8% | 15,4% | 24,6% | 21,3% | 18,3% | 21,3% | 26,2% | 16,4% | 22,0% | 22,5% | 0,1% | 1,6% | 2,5% | 2,3% | 0,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,39 | 0,09 | 0,07 | 0,01 | 0,03 | 0,36 | 0,38 | 0,04 | 0,03 | 0,06 | 0,23 | 0,13 | 0,03 | 0,11 | 0,03 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,64 | 0,74 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,58 | 0,11 | 0,08 | 0,01 | 0,04 | 0,47 | 0,48 | 0,05 | 0,04 | 0,08 | 0,32 | 0,20 | 0,04 | 0,15 | 0,04 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,56 | 0,22 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 72,7% | 69,4% | 1,9% | 21,5% | 10,2% | 35,8% | 25,1% | 25,4% | 69,6% | 38,4% | 13,6% | 22,2% | 55,7% | 24,9% | 53,0% | 337,8% | -40,2% | -78,9% | 5,5% | 28,2% |
| FAVÖK Marjı | 61,4% | 48,6% | -16,5% | -59,3% | -18,9% | 24,6% | 18,1% | 17,3% | 58,0% | 33,8% | 12,7% | 20,7% | 31,0% | 18,5% | 22,8% | — | — | -455,1% | — | — |
| Net Kâr Marjı | 47,7% | 46,0% | 26,4% | 14,5% | 9,2% | 18,9% | 10,1% | 11,1% | 20,7% | 11,8% | 4,7% | 2,3% | 38,6% | 5,2% | 22,8% | -134,9% | -123,4% | -553,8% | 3,3% | 18,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,5% | 12,1% | 26,0% | 19,9% | -15,0% | 16,3% | 32,2% | -156,0% | -57,7% | 62,6% | 17,8% | -71,9% | 49,8% | -50,9% | -435,8% | -1.665,5% | -1.436,8% | -1.421,5% | -6,8% | -14,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |