GARWAOFFSGarware Offshore Services Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $13,80 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,06 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,43 Mr | ₹2,50 Mr | ₹5,46 Mr | ₹5,80 Mr | ₹6,29 Mr | ₹9,86 Mr | ₹14,78 Mr | ₹16,89 Mr | ₹17,95 Mr | ₹16,69 Mr | ₹16,84 Mr | ₹13,40 Mr | ₹10,02 Mr | ₹9,41 Mr | ₹7,89 Mr | ₹8,60 Mr | ₹4,80 Mr | ₹3,08 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹25,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹812,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,25 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹645,05 Mn | ₹295,50 Mn | ₹373,66 Mn | ₹1,57 Mr | ₹6,99 Mr | ₹6,78 Mr | ₹10,43 Mr | ₹11,55 Mr | ₹10,86 Mr | ₹11,23 Mr | ₹11,33 Mr | ₹10,17 Mr | ₹10,99 Mr | ₹8,46 Mr | ₹6,74 Mr | ₹6,04 Mr | ₹5,03 Mr | ₹6,54 Mr | ₹2,65 Mr | ₹1,85 Mr |
| Net Borç† | ₹551,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹357,25 Mn | ₹327,50 Mn | ₹392,11 Mn | ₹510,14 Mn | ₹649,75 Mn | ₹776,70 Mn | ₹1,22 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,62 Mr | ₹3,66 Mr | ₹3,81 Mr | ₹3,52 Mr | ₹2,31 Mr | ₹2,24 Mr | ₹1,97 Mr | ₹2,12 Mr | ₹1,63 Mr | ₹909,38 Mn | ₹523,78 Mn |
| Brüt Kâr | -₹29,97 Mn | ₹871.000 | -₹68,10 Mn | -₹349,41 Mn | -₹254,56 Mn | -₹290,18 Mn | ₹20,00 Mn | -₹1,19 Mr | -₹1,04 Mr | -₹933,42 Mn | ₹566,88 Mn | ₹1,04 Mr | ₹1,11 Mr | ₹718,83 Mn | ₹583,13 Mn | ₹516,11 Mn | ₹797,79 Mn | — | ₹406,41 Mn | — |
| FAVÖK | ₹93,45 Mn | ₹188,21 Mn | ₹6,86 Mn | -₹133,57 Mn | ₹32,08 Mn | -₹78,29 Mn | -₹24,54 Mn | -₹799,30 Mn | -₹752,21 Mn | -₹371,36 Mn | ₹1,12 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,06 Mr | ₹944,05 Mn | ₹841,85 Mn | ₹1,09 Mr | ₹964,05 Mn | ₹513,75 Mn | ₹295,59 Mn |
| Net Kâr | -₹92,89 Mn | ₹36,49 Mn | ₹358,34 Mn | ₹3,16 Mr | -₹622,21 Mn | ₹2,18 Mr | -₹348,32 Mn | -₹4,94 Mr | -₹1,93 Mr | -₹1,14 Mr | -₹112,55 Mn | ₹443,89 Mn | ₹381,70 Mn | ₹520,26 Mn | ₹240,13 Mn | ₹222,24 Mn | ₹414,92 Mn | ₹411,49 Mn | ₹340,04 Mn | ₹155,83 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -3,02 | 1,19 | 14,49 | 127,65 | -25,16 | 88,20 | -14,09 | -199,69 | -77,89 | -46,17 | -4,55 | 18,28 | 15,72 | 21,43 | 9,94 | 9,33 | 17,42 | 17,28 | 17,56 | 8,25 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹696,96 Mn | -₹21,09 Mn | -₹50,32 Mn | -₹126,84 Mn | ₹45,56 Mn | ₹37,96 Mn | -₹671,98 Mn | -₹114,30 Mn | -₹264,51 Mn | -₹150,66 Mn | -₹1,11 Mr | ₹564,00 Mn | -₹2,48 Mr | -₹2,71 Mr | ₹72,24 Mn | -₹873,51 Mn | ₹342,45 Mn | -₹2,98 Mr | -₹1,28 Mr | -₹1,20 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹742,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 31,3% | 16,5% | 26,2% | 62,7% | 127,9% | 116,9% | 165,8% | 117,2% | 73,4% | 66,5% | 63,1% | 60,9% | 65,3% | 63,2% | 67,2% | 64,2% | 63,8% | 76,1% | 55,2% | 60,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,17 | 0,18 | 0,27 | 0,20 | 0,12 | 0,13 | 0,19 | 0,13 | 0,09 | 0,10 | 0,20 | 0,23 | 0,21 | 0,17 | 0,22 | 0,21 | 0,27 | 0,19 | 0,19 | 0,17 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,29 | 0,26 | 0,31 | 0,41 | 0,52 | 0,62 | 0,98 | 1,02 | 1,09 | 1,30 | 2,93 | 3,05 | 2,81 | 1,85 | 1,80 | 1,58 | 1,70 | 1,31 | 0,73 | 0,42 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -8,4% | 0,3% | -17,4% | -68,5% | -39,2% | -37,4% | 1,6% | -92,7% | -76,9% | -57,7% | 15,5% | 27,4% | 31,5% | 31,1% | 26,0% | 26,2% | 37,6% | — | 44,7% | — |
| FAVÖK Marjı | 26,2% | 57,5% | 1,7% | -26,2% | 4,9% | -10,1% | -2,0% | -62,5% | -55,4% | -23,0% | 30,6% | 41,1% | 45,7% | 45,7% | 42,1% | 42,8% | 51,4% | 59,1% | 56,5% | 56,4% |
| Net Kâr Marjı | -26,0% | 11,1% | 91,4% | 618,8% | -95,8% | 280,8% | -28,6% | -386,4% | -141,9% | -70,6% | -3,1% | 11,6% | 10,9% | 22,5% | 10,7% | 11,3% | 19,5% | 25,2% | 37,4% | 29,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -195,1% | -6,4% | -12,8% | -24,9% | 7,0% | 4,9% | -55,1% | -8,9% | -19,5% | -9,3% | -30,3% | 14,8% | -70,6% | -117,1% | 3,2% | -44,4% | 16,1% | -182,3% | -140,4% | -229,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |