GBLINFRAGlobal Infratech & Finance Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,58 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹201,63 Mn | ₹209,56 Mn | ₹240,18 Mn | ₹236,68 Mn | ₹397,82 Mn | ₹419,09 Mn | ₹399,45 Mn | ₹383,02 Mn | ₹380,14 Mn | ₹406,75 Mn | ₹556,13 Mn | ₹641,80 Mn | ₹721,35 Mn | ₹566,76 Mn | ₹209,03 Mn | ₹37,29 Mn | ₹37,29 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹64,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹16,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹185,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹15,94 Mn | ₹15,44 Mn | ₹22,21 Mn | ₹22,54 Mn | ₹13,90 Mn | ₹12,64 Mn | ₹28,12 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹2,61 Mn | ₹3,64 Mn | ₹468.000 | ₹48,54 Mn | ₹92,08 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹48,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | ₹15,11 Mn | ₹191,57 Mn | ₹0,00 | ₹40,38 Mn | ₹19,52 Mn | ₹161,44 Mn | ₹19,53 Mn | ₹38,90 Mn | ₹46,43 Mn | ₹160,15 Mn | ₹127,73 Mn | ₹353,88 Mn | ₹248,71 Mn | ₹151,16 Mn | ₹18,12 Mn | ₹889.802 | ₹70.000 |
| Brüt Kâr | ₹587.000 | -₹23,56 Mn | ₹5,91 Mn | -₹135,76 Mn | -₹2,81 Mn | -₹13,65 Mn | ₹13,70 Mn | ₹23,96 Mn | -₹2,17 Mn | -₹7,97 Mn | -₹2,35 Mn | -₹13,28 Mn | ₹26,73 Mn | ₹19,33 Mn | ₹994.881 | — | — |
| FAVÖK | -₹8,14 Mn | -₹32,74 Mn | ₹3,83 Mn | -₹136,35 Mn | -₹3,24 Mn | -₹24,87 Mn | -₹1,89 Mn | ₹711.000 | -₹36,07 Mn | -₹12,26 Mn | -₹9,13 Mn | -₹16,25 Mn | ₹23,45 Mn | ₹15,56 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | -₹8,14 Mn | -₹32,74 Mn | ₹3,83 Mn | -₹136,27 Mn | -₹3,24 Mn | -₹25,14 Mn | -₹3,74 Mn | -₹3.000 | -₹15,70 Mn | -₹13,00 Mn | ₹153.000 | ₹7,56 Mn | ₹16,12 Mn | ₹10,51 Mn | ₹796.782 | ₹690.521 | ₹27.483 |
| Hisse Başı Kâr | -5,76 | -23,15 | 14,60 | -519,32 | -12,35 | -95,81 | -14,26 | -0,01 | -60,00 | -50,00 | 0,58 | 30,00 | 61,43 | 40,06 | 5,17 | 17,93 | 0,71 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹63,87 Mn | — | -₹2,09 Mn | -₹2,22 Mn | -₹2,89 Mn | — | — | ₹73.000 | ₹4,41 Mn | -₹2,12 Mn | -₹6,02 Mn | ₹7,53 Mn | ₹37,36 Mn | -₹232,34 Mn | -₹159,31 Mn | ₹694.330 | ₹31.500 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹194.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,9% | 7,4% | 9,2% | 9,5% | 3,5% | 3,0% | 7,0% | 0,0% | 0,0% | 0,6% | 0,7% | 0,1% | 6,7% | 16,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,07 | 0,91 | 0,00 | 0,17 | 0,05 | 0,39 | 0,05 | 0,10 | 0,12 | 0,39 | 0,23 | 0,55 | 0,34 | 0,27 | 0,09 | 0,02 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,08 | 1,03 | 0,00 | 0,22 | 0,11 | 0,87 | 0,11 | 0,21 | 0,25 | 0,86 | 0,69 | 1,91 | 1,34 | 0,82 | 0,10 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 3,9% | -12,3% | — | -336,2% | -14,4% | -8,5% | 70,2% | 61,6% | -4,7% | -5,0% | -1,8% | -3,8% | 10,7% | 12,8% | 5,5% | — | — |
| FAVÖK Marjı | -53,9% | -17,1% | — | -337,7% | -16,6% | -15,4% | -9,7% | 1,8% | -77,7% | -7,7% | -7,2% | -4,6% | 9,4% | 10,3% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -53,9% | -17,1% | — | -337,5% | -16,6% | -15,6% | -19,2% | -0,0% | -33,8% | -8,1% | 0,1% | 2,1% | 6,5% | 7,0% | 4,4% | 77,6% | 39,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 422,6% | — | — | -5,5% | -14,8% | — | — | 0,2% | 9,5% | -1,3% | -4,7% | 2,1% | 15,0% | -153,7% | -879,3% | 78,0% | 45,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 734,20 | -%4,90 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6716,35 | -%4,11 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3197,70 | -%6,57 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 71,98 | -%12,33 |