GCMCOMMGCM Commodity & Derivatives Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $326.263 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹180,48 Mn | ₹186,63 Mn | ₹152,42 Mn | ₹304,38 Mn | ₹267,88 Mn | ₹252,83 Mn | ₹251,64 Mn | ₹259,00 Mn | ₹270,03 Mn | ₹273,94 Mn | ₹279,51 Mn | ₹278,75 Mn | ₹282,40 Mn | ₹94,98 Mn | ₹40,88 Mn | ₹41,16 Mn | ₹37,95 Mn | ₹49,17 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹26,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹147,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹32,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹26,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | -₹28,91 Mn | -₹33,14 Mn | ₹43,13 Mn | ₹2,58 Mn | ₹1,96 Mn | ₹1,03 Mn | ₹1,14 Mn | -₹2,68 Mn | ₹18,04 Mn | ₹5,20 Mn | ₹6,21 Mn | ₹5,06 Mn | ₹263,38 Mn | ₹2,85 Mn | ₹1,38 Mn | ₹1,31 Mn | ₹285.000 | ₹159.000 |
| Brüt Kâr | -₹30,77 Mn | -₹33,49 Mn | ₹1,79 Mn | ₹10,09 Mn | ₹940.000 | ₹2,99 Mn | -₹1,79 Mn | -₹2,26 Mn | ₹8,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | -₹31,77 Mn | -₹40,92 Mn | -₹2,85 Mn | ₹7,17 Mn | -₹816.000 | ₹817.900 | -₹5,74 Mn | -₹10,13 Mn | -₹588.870 | ₹1,31 Mn | ₹1,42 Mn | ₹1,36 Mn | ₹2,71 Mn | ₹2,15 Mn | ₹1,21 Mn | ₹1,12 Mn | ₹229.000 | -₹35.000 |
| Net Kâr | -₹31,84 Mn | -₹44,07 Mn | -₹10,13 Mn | ₹7,04 Mn | -₹891.000 | ₹796.811 | -₹5,78 Mn | -₹10,11 Mn | -₹692.481 | ₹758.281 | ₹940.359 | ₹936.258 | ₹267.096 | ₹1,28 Mn | -₹54.000 | ₹345.000 | -₹167.000 | -₹617.000 |
| Hisse Başı Kâr | -4,29 | -5,93 | -1,36 | 0,95 | -0,12 | 0,11 | -0,78 | -1,36 | -0,09 | 0,10 | 0,13 | 0,13 | 0,04 | 0,17 | -0,01 | 0,05 | -0,02 | -0,08 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹4,35 Mn | ₹32,94 Mn | ₹19,17 Mn | -₹14,72 Mn | -₹49,14 Mn | ₹10,46 Mn | -₹14,94 Mn | -₹4,66 Mn | -₹18,12 Mn | -₹15,58 Mn | -₹8,23 Mn | -₹2,52 Mn | ₹1,73 Mn | -₹52,52 Mn | -₹3,98 Mn | -₹2,85 Mn | ₹1,99 Mn | -₹30,73 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | -0,16 | -0,18 | 0,28 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | -0,01 | 0,07 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,93 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,01 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -0,88 | -1,01 | 1,32 | 0,08 | 0,06 | 0,03 | 0,03 | -0,08 | 0,55 | 0,16 | 0,19 | 0,15 | 8,05 | 0,09 | 0,04 | 0,04 | 0,01 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 106,4% | 101,1% | 4,1% | 391,4% | 48,0% | 290,4% | -158,0% | 84,3% | 46,2% | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 109,9% | 123,5% | -6,6% | 278,2% | -41,7% | 79,5% | -506,1% | 377,8% | -3,3% | 25,2% | 22,9% | 26,9% | 1,0% | 75,3% | 87,8% | 85,4% | 80,4% | -22,0% |
| Net Kâr Marjı | 110,1% | 133,0% | -23,5% | 273,0% | -45,5% | 77,4% | -508,9% | 376,9% | -3,8% | 14,6% | 15,1% | 18,5% | 0,1% | 45,0% | -3,9% | 26,2% | -58,6% | -388,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -15,0% | -99,4% | 44,5% | -570,7% | -2.508,3% | 1.016,3% | -1.316,4% | 173,6% | -100,4% | -299,9% | -132,5% | -49,7% | 0,7% | -1.844,7% | -288,3% | -216,6% | 698,9% | -19.324,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 746,25 | +%1,64 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6832,70 | +%1,73 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3367,05 | +%5,30 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,63 | +%0,90 |