GEEGEE Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $69,09 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,18 Mr | ₹3,12 Mr | ₹3,25 Mr | ₹3,21 Mr | ₹2,98 Mr | ₹2,64 Mr | ₹2,54 Mr | ₹2,50 Mr | ₹2,27 Mr | ₹2,17 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,08 Mr | ₹829,60 Mn | ₹528,83 Mn | ₹352,03 Mn | ₹258,84 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹7,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹609,61 Mn | ₹751,23 Mn | ₹816,14 Mn | ₹871,62 Mn | ₹769,46 Mn | ₹601,45 Mn | ₹590,16 Mn | ₹654,59 Mn | ₹556,59 Mn | ₹478,02 Mn | ₹430,76 Mn | ₹529,59 Mn | ₹472,46 Mn | ₹518,81 Mn | ₹616,40 Mn | ₹464,06 Mn | ₹344,77 Mn | ₹170,40 Mn | ₹88,68 Mn | ₹151,10 Mn |
| Net Borç† | ₹601,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹3,69 Mr | ₹3,33 Mr | ₹3,69 Mr | ₹3,95 Mr | ₹3,23 Mr | ₹2,51 Mr | ₹2,70 Mr | ₹2,73 Mr | ₹2,14 Mr | ₹1,98 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,80 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,86 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,22 Mr | ₹736,05 Mn | ₹398,54 Mn |
| Brüt Kâr | ₹542,25 Mn | ₹245,30 Mn | ₹445,28 Mn | ₹444,94 Mn | ₹395,15 Mn | ₹319,79 Mn | ₹310,30 Mn | ₹235,89 Mn | ₹217,70 Mn | ₹238,92 Mn | ₹245,81 Mn | ₹227,88 Mn | ₹218,70 Mn | ₹224,24 Mn | ₹260,49 Mn | ₹271,51 Mn | ₹260,76 Mn | ₹88,10 Mn | ₹76,51 Mn | ₹30,67 Mn |
| FAVÖK | ₹333,60 Mn | ₹12,03 Mn | ₹286,40 Mn | ₹249,92 Mn | ₹277,04 Mn | ₹257,77 Mn | ₹205,27 Mn | ₹135,83 Mn | ₹114,57 Mn | ₹133,85 Mn | ₹145,41 Mn | ₹146,44 Mn | ₹159,14 Mn | ₹157,63 Mn | ₹188,30 Mn | ₹192,60 Mn | ₹169,45 Mn | ₹85,74 Mn | ₹66,93 Mn | ₹30,49 Mn |
| Net Kâr | ₹129,99 Mn | -₹92,40 Mn | ₹128,56 Mn | ₹85,09 Mn | ₹150,75 Mn | ₹126,62 Mn | ₹98,05 Mn | ₹27,66 Mn | ₹34,26 Mn | ₹34,56 Mn | ₹45,73 Mn | ₹23,66 Mn | ₹42,78 Mn | ₹46,40 Mn | ₹71,44 Mn | ₹92,12 Mn | ₹92,59 Mn | ₹38,87 Mn | ₹33,72 Mn | ₹11,76 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,47 | -1,78 | 2,47 | 1,64 | 3,03 | 2,44 | 1,89 | 0,53 | 0,66 | 0,66 | 0,88 | 0,45 | 0,82 | 0,89 | 1,37 | 1,77 | 1,78 | 0,75 | 0,76 | 0,38 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹290,89 Mn | ₹32,37 Mn | ₹35,92 Mn | -₹84,94 Mn | -₹100,29 Mn | -₹26,43 Mn | ₹162,99 Mn | -₹96,42 Mn | -₹79,85 Mn | -₹44,62 Mn | ₹76,02 Mn | — | ₹58,16 Mn | ₹120,19 Mn | -₹96,83 Mn | -₹114,65 Mn | -₹173,46 Mn | -₹63,07 Mn | -₹11,33 Mn | -₹125,47 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹128,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,2% | 24,1% | 25,1% | 27,2% | 25,8% | 22,8% | 23,2% | 26,1% | 24,5% | 22,0% | 30,3% | 38,7% | 38,8% | 41,1% | 47,7% | 43,1% | 41,6% | 32,2% | 25,2% | 58,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,16 | 1,07 | 1,13 | 1,23 | 1,08 | 0,95 | 1,06 | 1,09 | 0,95 | 0,91 | 1,33 | 1,31 | 1,37 | 1,48 | 1,34 | 1,37 | 1,55 | 2,30 | 2,09 | 1,54 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,72 | 1,55 | 1,72 | 1,84 | 1,51 | 1,17 | 1,26 | 1,27 | 1,00 | 0,92 | 0,88 | 0,84 | 0,78 | 0,87 | 0,81 | 0,69 | 0,60 | 0,57 | 0,34 | 0,19 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,7% | 7,4% | 12,1% | 11,3% | 12,2% | 12,7% | 11,5% | 8,6% | 10,2% | 12,1% | 13,0% | 12,7% | 13,1% | 12,0% | 15,0% | 18,4% | 20,3% | 7,2% | 10,4% | 7,7% |
| FAVÖK Marjı | 9,0% | 0,4% | 7,8% | 6,3% | 8,6% | 10,2% | 7,6% | 5,0% | 5,3% | 6,8% | 7,7% | 8,1% | 9,5% | 8,5% | 10,9% | 13,1% | 13,2% | 7,0% | 9,1% | 7,7% |
| Net Kâr Marjı | 3,5% | -2,8% | 3,5% | 2,2% | 4,7% | 5,0% | 3,6% | 1,0% | 1,6% | 1,7% | 2,4% | 1,3% | 2,6% | 2,5% | 4,1% | 6,3% | 7,2% | 3,2% | 4,6% | 3,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,9% | 1,0% | 1,0% | -2,2% | -3,1% | -1,1% | 6,0% | -3,5% | -3,7% | -2,3% | 4,0% | — | 3,5% | 6,5% | -5,6% | -7,8% | -13,5% | -5,2% | -1,5% | -31,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 738,20 | +%0,54 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6744,50 | +%0,42 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3323,90 | +%3,95 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 75,57 | +%4,99 |