GEMSIGemstone Investments Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,08 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹534,04 Mn | ₹250,46 Mn | ₹245,19 Mn | ₹241,69 Mn | ₹239,74 Mn | ₹237,94 Mn | ₹244,08 Mn | ₹263,36 Mn | ₹270,71 Mn | ₹239,84 Mn | ₹231,42 Mn | ₹246,91 Mn | ₹231,57 Mn | ₹229,94 Mn | ₹216,79 Mn | ₹239,07 Mn | ₹280,50 Mn | ₹188,44 Mn | ₹32,91 Mn | ₹30,36 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹36,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹497,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹35,53 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹344.368 | ₹982.918 | ₹11,50 Mn | ₹29,69 Mn | ₹5,83 Mn | ₹3,25 Mn | ₹18,54 Mn | ₹11,25 Mn | ₹10,17 Mn | ₹699.538 | ₹880.180 | ₹1,10 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹33,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹22,34 Mn | ₹12,46 Mn | ₹21,05 Mn | ₹11,88 Mn | ₹9,06 Mn | ₹20,33 Mn | ₹20,05 Mn | ₹22,27 Mn | ₹18,95 Mn | ₹20,79 Mn | ₹19,66 Mn | ₹18,22 Mn | ₹10,90 Mn | ₹16,25 Mn | ₹18,23 Mn | ₹22,77 Mn | ₹8,79 Mn | ₹808.949 | ₹2,85 Mn | ₹2,30 Mn |
| Brüt Kâr | ₹20,91 Mn | ₹12,03 Mn | ₹20,74 Mn | ₹11,59 Mn | ₹8,68 Mn | ₹19,76 Mn | ₹18,11 Mn | ₹17,64 Mn | ₹9,54 Mn | ₹13,80 Mn | — | ₹13,51 Mn | — | ₹11,67 Mn | ₹13,22 Mn | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | ₹7,49 Mn | ₹4,70 Mn | ₹4,97 Mn | ₹2,78 Mn | ₹3,88 Mn | ₹5,86 Mn | ₹11,06 Mn | ₹11,79 Mn | ₹8,34 Mn | ₹9,40 Mn | ₹5,31 Mn | ₹7,47 Mn | ₹2,12 Mn | ₹4,95 Mn | ₹9,61 Mn | ₹3,32 Mn | ₹5,68 Mn | -₹659.410 | — | ₹446.460 |
| Net Kâr | ₹4,04 Mn | ₹3,16 Mn | ₹3,52 Mn | ₹2,30 Mn | ₹2,09 Mn | ₹3,90 Mn | ₹5,92 Mn | ₹6,45 Mn | ₹4,98 Mn | ₹6,07 Mn | ₹3,07 Mn | ₹4,12 Mn | ₹1,85 Mn | ₹2,94 Mn | ₹3,96 Mn | ₹2,06 Mn | ₹4,11 Mn | -₹659.408 | ₹1,72 Mn | -₹125.603 |
| Hisse Başı Kâr | 0,05 | 0,04 | 0,05 | 0,03 | 0,03 | 0,05 | 0,08 | 0,09 | 0,07 | 0,08 | 0,04 | 0,06 | 0,02 | 0,04 | 0,05 | 0,03 | 0,07 | -0,02 | 0,06 | -0,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹3,98 Mn | ₹7,90 Mn | ₹15,78 Mn | -₹931.260 | ₹5,86 Mn | ₹3,48 Mn | ₹7,72 Mn | ₹6,85 Mn | -₹26,81 Mn | ₹687.380 | ₹13,70 Mn | -₹37,62 Mn | -₹61,45 Mn | — | ₹26,74 Mn | ₹39,45 Mn | -₹49,58 Mn | -₹97,61 Mn | -₹10,55 Mn | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹306.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,4% | 4,4% | 11,0% | 2,4% | 1,4% | 7,5% | 4,9% | 4,4% | 0,3% | 0,4% | 0,4% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,04 | 0,05 | 0,09 | 0,05 | 0,04 | 0,09 | 0,08 | 0,08 | 0,07 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,05 | 0,07 | 0,08 | 0,10 | 0,03 | 0,00 | 0,09 | 0,08 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,04 | 0,03 | 0,04 | 0,02 | 0,02 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,02 | 0,03 | 0,04 | 0,05 | 0,02 | 0,00 | 0,01 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 93,6% | 96,6% | 98,5% | 97,5% | 95,8% | 97,2% | 90,3% | 79,2% | 50,3% | 66,4% | — | 74,1% | — | 71,8% | 72,5% | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 33,5% | 37,7% | 23,6% | 23,4% | 42,8% | 28,8% | 55,2% | 52,9% | 44,0% | 45,2% | 27,0% | 41,0% | 19,5% | 30,5% | 52,7% | 14,6% | 64,6% | -81,5% | — | 19,4% |
| Net Kâr Marjı | 18,1% | 25,4% | 16,7% | 19,3% | 23,1% | 19,2% | 29,5% | 29,0% | 26,3% | 29,2% | 15,6% | 22,6% | 16,9% | 18,1% | 21,7% | 9,0% | 46,8% | -81,5% | 60,6% | -5,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 17,8% | 63,4% | 75,0% | -7,8% | 64,7% | 17,1% | 38,5% | 30,8% | -141,4% | 3,3% | 69,7% | -206,5% | -563,8% | — | 146,7% | 173,3% | -564,2% | -12.066,6% | -370,7% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |