GENNEXGennex Laboratories Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $24,14 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,49 Mr | ₹2,56 Mr | ₹2,30 Mr | ₹1,32 Mr | ₹685,34 Mn | ₹593,28 Mn | ₹572,95 Mn | ₹517,31 Mn | ₹504,66 Mn | ₹492,11 Mn | ₹417,91 Mn | ₹392,04 Mn | ₹395,89 Mn | ₹364,36 Mn | ₹344,49 Mn | ₹296,52 Mn | ₹301,86 Mn | ₹357,26 Mn | ₹325,74 Mn | ₹199,24 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹516,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹793,61 Mn | ₹271,12 Mn | ₹189,37 Mn | ₹10,54 Mn | ₹101,24 Mn | ₹73,62 Mn | ₹49,84 Mn | ₹45,39 Mn | ₹24,70 Mn | ₹38,37 Mn | ₹24,28 Mn | ₹38,43 Mn | ₹31,83 Mn | ₹24,14 Mn | ₹19,01 Mn | ₹15,53 Mn | ₹18,76 Mn | ₹15,62 Mn | ₹10,92 Mn | ₹13,94 Mn |
| Net Borç† | ₹269,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,73 Mr | ₹1,38 Mr | ₹867,14 Mn | ₹656,03 Mn | ₹612,14 Mn | ₹596,49 Mn | ₹556,57 Mn | ₹557,55 Mn | ₹437,75 Mn | ₹418,90 Mn | ₹385,17 Mn | ₹318,63 Mn | ₹349,52 Mn | ₹299,04 Mn | ₹245,37 Mn | ₹191,43 Mn | ₹150,37 Mn | ₹149,58 Mn | ₹219,34 Mn | ₹109,91 Mn |
| Brüt Kâr | ₹267,95 Mn | ₹227,14 Mn | ₹204,74 Mn | ₹101,42 Mn | ₹102,36 Mn | ₹107,43 Mn | ₹75,71 Mn | ₹90,77 Mn | ₹58,50 Mn | ₹84,25 Mn | ₹212,58 Mn | ₹38,42 Mn | ₹41,72 Mn | ₹27,70 Mn | ₹31,12 Mn | ₹26,24 Mn | ₹25,45 Mn | ₹4,16 Mn | ₹8,28 Mn | ₹13,16 Mn |
| FAVÖK | ₹220,09 Mn | ₹169,45 Mn | ₹173,86 Mn | ₹47,33 Mn | ₹54,76 Mn | ₹66,60 Mn | ₹34,07 Mn | ₹40,23 Mn | ₹22,69 Mn | ₹45,70 Mn | ₹41,97 Mn | ₹19,94 Mn | ₹15,89 Mn | ₹15,07 Mn | ₹17,80 Mn | ₹15,25 Mn | ₹14,36 Mn | ₹10,80 Mn | ₹13,86 Mn | ₹20,96 Mn |
| Net Kâr | ₹209,79 Mn | ₹181,23 Mn | ₹131,75 Mn | ₹49,21 Mn | ₹39,23 Mn | ₹40,38 Mn | ₹18,56 Mn | ₹22,21 Mn | ₹8,36 Mn | ₹27,04 Mn | ₹23,37 Mn | ₹6,54 Mn | ₹2,06 Mn | ₹3,96 Mn | ₹3,75 Mn | ₹4,08 Mn | -₹7,00 Mn | ₹2,99 Mn | ₹7,54 Mn | ₹7,08 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,86 | 0,80 | 0,71 | 0,34 | 0,30 | 0,30 | 0,14 | 0,17 | 0,06 | 0,20 | 0,18 | 0,05 | 0,02 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | -0,06 | 0,02 | 0,06 | 0,07 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹726,51 Mn | -₹87,12 Mn | -₹459,68 Mn | -₹148,02 Mn | ₹44,69 Mn | -₹22,06 Mn | -₹26,40 Mn | ₹874.000 | ₹17,51 Mn | -₹17,87 Mn | ₹16,45 Mn | -₹4,71 Mn | -₹7,46 Mn | -₹25,80 Mn | ₹12,71 Mn | ₹13,68 Mn | -₹4,79 Mn | -₹4,95 Mn | -₹4,22 Mn | ₹694.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹119,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 22,8% | 10,6% | 8,2% | 0,8% | 14,8% | 12,4% | 8,7% | 8,8% | 4,9% | 7,8% | 5,8% | 9,8% | 8,0% | 6,6% | 5,5% | 5,2% | 6,2% | 4,4% | 3,4% | 7,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,50 | 0,54 | 0,38 | 0,50 | 0,89 | 1,01 | 0,97 | 1,08 | 0,87 | 0,85 | 0,92 | 0,81 | 0,88 | 0,82 | 0,71 | 0,65 | 0,50 | 0,42 | 0,67 | 0,55 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,74 | 0,59 | 0,37 | 0,28 | 0,26 | 0,26 | 0,24 | 0,24 | 0,19 | 0,18 | 0,17 | 0,14 | 0,15 | 0,13 | 0,11 | 0,08 | 0,06 | 0,06 | 0,09 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,5% | 16,5% | 23,6% | 15,5% | 16,7% | 18,0% | 13,6% | 16,3% | 13,4% | 20,1% | 55,2% | 12,1% | 11,9% | 9,3% | 12,7% | 13,7% | 16,9% | 2,8% | 3,8% | 12,0% |
| FAVÖK Marjı | 12,7% | 12,3% | 20,0% | 7,2% | 8,9% | 11,2% | 6,1% | 7,2% | 5,2% | 10,9% | 10,9% | 6,3% | 4,5% | 5,0% | 7,3% | 8,0% | 9,6% | 7,2% | 6,3% | 19,1% |
| Net Kâr Marjı | 12,1% | 13,1% | 15,2% | 7,5% | 6,4% | 6,8% | 3,3% | 4,0% | 1,9% | 6,5% | 6,1% | 2,1% | 0,6% | 1,3% | 1,5% | 2,1% | -4,7% | 2,0% | 3,4% | 6,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -42,1% | -6,3% | -53,0% | -22,6% | 7,3% | -3,7% | -4,7% | 0,2% | 4,0% | -4,3% | 4,3% | -1,5% | -2,1% | -8,6% | 5,2% | 7,1% | -3,2% | -3,3% | -1,9% | 0,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |