GGPLGala Global Products Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $778.650 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹824,95 Mn | ₹1,37 Mr | ₹1,09 Mr | ₹1,16 Mr | ₹891,46 Mn | ₹622,62 Mn | ₹548,61 Mn | ₹552,07 Mn | ₹437,47 Mn | ₹263,94 Mn | ₹87,94 Mn | ₹53,93 Mn | ₹41,35 Mn | ₹39,45 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹91.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹515,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹309,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹323,37 Mn | ₹290,09 Mn | ₹257,10 Mn | ₹243,16 Mn | ₹191,35 Mn | ₹44,92 Mn | ₹123,55 Mn | ₹81,84 Mn | ₹62,75 Mn | ₹9,40 Mn | ₹16,22 Mn | ₹13,49 Mn | ₹17,71 Mn | ₹20,27 Mn |
| Net Borç† | ₹323,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | ₹183,54 Mn | ₹417,83 Mn | ₹753,01 Mn | ₹844,82 Mn | ₹1,03 Mr | ₹1,05 Mr | ₹999,11 Mn | ₹996,48 Mn | ₹833,53 Mn | ₹613,99 Mn | ₹216,73 Mn | ₹138,78 Mn | ₹46,76 Mn | ₹33,69 Mn |
| Brüt Kâr | -₹22,91 Mn | -₹8,65 Mn | ₹2,59 Mn | ₹25,76 Mn | ₹58,80 Mn | ₹68,90 Mn | ₹91,12 Mn | ₹71,70 Mn | ₹68,04 Mn | ₹23,12 Mn | ₹6,93 Mn | ₹5,55 Mn | ₹4,53 Mn | ₹4,84 Mn |
| FAVÖK | -₹23,11 Mn | -₹12,03 Mn | -₹658.000 | ₹18,08 Mn | ₹28,00 Mn | ₹46,82 Mn | ₹47,11 Mn | ₹52,61 Mn | ₹56,08 Mn | ₹19,84 Mn | ₹4,50 Mn | ₹3,44 Mn | ₹4,34 Mn | ₹2,49 Mn |
| Net Kâr | -₹71,01 Mn | -₹44,94 Mn | ₹2,10 Mn | ₹288.818 | ₹13,11 Mn | ₹23,21 Mn | ₹19,70 Mn | ₹21,21 Mn | ₹25,81 Mn | ₹5,86 Mn | ₹1,33 Mn | ₹1,07 Mn | ₹147.497 | ₹415.831 |
| Hisse Başı Kâr | -1,30 | -0,82 | 0,04 | 0,01 | 0,24 | 0,42 | 0,36 | 0,39 | 0,23 | 0,18 | 0,14 | 0,19 | 0,01 | 0,04 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | — | ₹160,97 Mn | -₹13,86 Mn | — | -₹147,04 Mn | ₹43,65 Mn | -₹30,29 Mn | ₹22,12 Mn | ₹13,49 Mn | — | -₹33,23 Mn | -₹16,64 Mn | — | -₹26,05 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹219,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 39,2% | 21,2% | 23,7% | 21,0% | 21,5% | 7,2% | 22,5% | 14,8% | 14,3% | 3,6% | 18,4% | 25,0% | 42,8% | 51,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,22 | 0,30 | 0,69 | 0,73 | 1,16 | 1,68 | 1,82 | 1,80 | 1,91 | 2,33 | 2,46 | 2,57 | 1,13 | 0,85 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,59 | 1,35 | 2,43 | 2,73 | 3,34 | 3,39 | 3,23 | 3,22 | 2,69 | 1,98 | 0,70 | 0,45 | 0,15 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -12,5% | -2,1% | 0,3% | 3,0% | 5,7% | 6,6% | 9,1% | 7,2% | 8,2% | 3,8% | 3,2% | 4,0% | 9,7% | 14,4% |
| FAVÖK Marjı | -12,6% | -2,9% | -0,1% | 2,1% | 2,7% | 4,5% | 4,7% | 5,3% | 6,7% | 3,2% | 2,1% | 2,5% | 9,3% | 7,4% |
| Net Kâr Marjı | -38,7% | -10,8% | 0,3% | 0,0% | 1,3% | 2,2% | 2,0% | 2,1% | 3,1% | 1,0% | 0,6% | 0,8% | 0,3% | 1,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | 38,5% | -1,8% | — | -14,2% | 4,2% | -3,0% | 2,2% | 1,6% | — | -15,3% | -12,0% | — | -77,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |