GHVINFRAGHV Infra Projects Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $208,93 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹5,93 Mr | ₹2,21 Mr | ₹60.000 | ₹27.000 | ₹27.000 | ₹429.554 | ₹1,13 Mn | ₹2,35 Mn | ₹2,31 Mn | ₹3,58 Mn | ₹5,17 Mn | ₹5,09 Mn | ₹5,38 Mn | ₹7,29 Mn | ₹7,26 Mn | ₹7,22 Mn | ₹3,79 Mn | ₹3,38 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹89,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹4,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,92 Mr | ₹309,29 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹150.000 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹2,50 Mn | ₹2,57 Mn | ₹2,50 Mn | ₹2,82 Mn | ₹2,78 Mn | ₹2,77 Mn | ₹2,76 Mn | ₹260.000 | ₹27.000 |
| Net Borç† | ₹1,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹6,15 Mr | ₹1,85 Mr | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹631.820 | ₹600.000 | ₹483.500 | ₹431.000 | ₹377.000 | ₹319.000 | ₹157.650 | ₹256.602 | ₹141.000 | ₹185.000 | ₹260.000 | ₹350.824 |
| Brüt Kâr | ₹1,08 Mr | ₹269,86 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | — | — | ₹441.500 | ₹379.800 | ₹357.000 | ₹319.000 | — | ₹74.102 | ₹7.500 | ₹38.000 | ₹65.000 | ₹19.219 |
| FAVÖK | ₹987,17 Mn | ₹249,31 Mn | -₹4,35 Mn | -₹1,56 Mn | -₹1,93 Mn | -₹1,18 Mn | ₹9.410 | ₹77.790 | ₹7.250 | ₹10.890 | ₹13.060 | ₹22.050 | -₹111.120 | -₹72.630 | -₹55.610 | -₹34.420 | -₹24.160 | -₹2.660 |
| Net Kâr | ₹490,18 Mn | ₹171,46 Mn | -₹4,35 Mn | -₹1,56 Mn | -₹2,02 Mn | -₹1,19 Mn | ₹8.045 | ₹58.534 | ₹4.885 | ₹7.358 | ₹8.849 | ₹14.326 | ₹27.867 | ₹25.382 | ₹44.943 | ₹41.518 | ₹37.047 | ₹51.130 |
| Hisse Başı Kâr | 6,59 | 7,09 | -1,24 | -0,45 | -0,58 | -0,34 | 0,00 | 0,02 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹876,55 Mn | -₹557,71 Mn | ₹33.000 | — | -₹4.000 | -₹194.230 | ₹46.290 | -₹193.840 | ₹18.570 | ₹1,38 Mn | ₹5.140 | ₹618.320 | ₹1,95 Mn | ₹9.230 | -₹30.420 | -₹125.950 | ₹398.940 | ₹1.090 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹33,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 32,4% | 14,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 34,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 69,8% | 49,7% | 49,1% | 52,4% | 38,2% | 38,2% | 38,2% | 6,9% | 0,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,04 | 0,83 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,56 | 0,25 | 0,21 | 0,12 | 0,07 | 0,06 | 0,03 | 0,04 | 0,02 | 0,03 | 0,07 | 0,10 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,68 | 1,41 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,6% | 14,6% | — | — | — | — | — | — | 91,3% | 88,1% | 94,7% | 100,0% | — | 28,9% | 5,3% | 20,5% | 25,0% | 5,5% |
| FAVÖK Marjı | 16,0% | 13,5% | — | — | — | — | 1,5% | 13,0% | 1,5% | 2,5% | 3,5% | 6,9% | -70,5% | -28,3% | -39,4% | -18,6% | -9,3% | -0,8% |
| Net Kâr Marjı | 8,0% | 9,3% | — | — | — | — | 1,3% | 9,8% | 1,0% | 1,7% | 2,3% | 4,5% | 17,7% | 9,9% | 31,9% | 22,4% | 14,2% | 14,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -14,2% | -30,2% | — | — | — | — | 7,3% | -32,3% | 3,8% | 320,8% | 1,4% | 193,8% | 1.237,7% | 3,6% | -21,6% | -68,1% | 153,4% | 0,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 734,20 | -%4,90 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6716,35 | -%4,11 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3197,70 | -%6,57 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 71,98 | -%12,33 |