GINISILKGini Silk Mills Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,34 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹637,96 Mn | ₹619,62 Mn | ₹644,61 Mn | ₹610,66 Mn | ₹598,41 Mn | ₹520,84 Mn | ₹540,07 Mn | ₹542,18 Mn | ₹514,96 Mn | ₹516,54 Mn | ₹471,56 Mn | ₹460,99 Mn | ₹301,30 Mn | ₹289,62 Mn | ₹277,05 Mn | ₹275,02 Mn | ₹245,18 Mn | ₹198,47 Mn | ₹168,93 Mn | ₹149,04 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹119,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹518,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹33,65 Mn | ₹42,41 Mn | ₹87,07 Mn | ₹84,74 Mn | ₹85,56 Mn | ₹50,24 Mn | ₹57,37 Mn | ₹67,93 Mn | ₹93,84 Mn | ₹129,83 Mn | ₹111,25 Mn | ₹86,54 Mn | ₹287.008 | ₹6,03 Mn | ₹15,64 Mn | ₹11,69 Mn | ₹4,23 Mn | ₹11,92 Mn | ₹14,21 Mn | ₹11,78 Mn |
| Net Borç† | -₹33,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹390,43 Mn | ₹400,26 Mn | ₹437,33 Mn | ₹461,87 Mn | ₹308,94 Mn | ₹168,07 Mn | ₹362,01 Mn | ₹366,20 Mn | ₹394,25 Mn | ₹391,16 Mn | ₹407,49 Mn | ₹401,15 Mn | ₹348,90 Mn | ₹324,67 Mn | ₹328,34 Mn | ₹358,12 Mn | ₹214,09 Mn | ₹216,47 Mn | ₹172,13 Mn | ₹234,33 Mn |
| Brüt Kâr | ₹12,95 Mn | ₹21,17 Mn | ₹36,49 Mn | ₹27,44 Mn | -₹705.000 | -₹12,52 Mn | ₹34,13 Mn | ₹26,96 Mn | ₹37,61 Mn | ₹43,54 Mn | ₹50,56 Mn | ₹44,15 Mn | ₹25,21 Mn | ₹22,80 Mn | ₹31,99 Mn | ₹65,35 Mn | -₹94,45 Mn | -₹25,22 Mn | -₹38,68 Mn | ₹51,61 Mn |
| FAVÖK | ₹12,08 Mn | ₹15,70 Mn | ₹26,25 Mn | ₹22,98 Mn | -₹3,05 Mn | -₹12,55 Mn | ₹23,76 Mn | ₹10,32 Mn | ₹30,74 Mn | ₹34,04 Mn | ₹42,39 Mn | ₹23,66 Mn | ₹11,03 Mn | ₹9,48 Mn | ₹12,95 Mn | ₹40,63 Mn | -₹115,99 Mn | -₹71,32 Mn | -₹94,43 Mn | ₹15,20 Mn |
| Net Kâr | ₹15,86 Mn | ₹18,04 Mn | ₹30,36 Mn | ₹15,31 Mn | ₹3,78 Mn | -₹5,62 Mn | ₹18,78 Mn | ₹10,68 Mn | ₹21,47 Mn | ₹23,80 Mn | ₹18,04 Mn | ₹24,30 Mn | ₹17,40 Mn | ₹16,62 Mn | ₹19,86 Mn | ₹39,75 Mn | ₹50,45 Mn | ₹24,93 Mn | ₹16,26 Mn | ₹7,88 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,84 | 3,23 | 5,43 | 2,73 | 0,67 | -1,00 | 3,36 | 1,91 | 3,84 | 4,26 | 3,23 | 4,35 | 3,11 | 2,97 | 3,55 | 7,11 | 9,02 | 4,30 | 2,91 | 1,41 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹21,83 Mn | ₹2,08 Mn | ₹35,61 Mn | ₹639.000 | -₹62,88 Mn | -₹3,30 Mn | ₹23,11 Mn | -₹9,84 Mn | ₹7,54 Mn | ₹37,60 Mn | -₹51,46 Mn | -₹45,75 Mn | ₹25,80 Mn | ₹18,58 Mn | -₹80,73 Mn | -₹15,78 Mn | ₹17,72 Mn | ₹6,25 Mn | -₹4,49 Mn | -₹16,62 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹2,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,3% | 6,8% | 13,5% | 13,9% | 14,3% | 9,6% | 10,6% | 12,5% | 18,2% | 25,1% | 23,6% | 18,8% | 0,1% | 2,1% | 5,6% | 4,2% | 1,7% | 6,0% | 8,4% | 7,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,61 | 0,65 | 0,68 | 0,76 | 0,52 | 0,32 | 0,67 | 0,68 | 0,77 | 0,76 | 0,86 | 0,87 | 1,16 | 1,12 | 1,19 | 1,30 | 0,87 | 1,09 | 1,02 | 1,57 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,75 | 0,77 | 0,84 | 0,89 | 0,60 | 0,32 | 0,70 | 0,71 | 0,76 | 0,76 | 0,79 | 0,77 | 0,67 | 0,63 | 0,63 | 0,69 | 0,41 | 0,42 | 0,33 | 0,45 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 3,3% | 5,3% | 8,3% | 5,9% | -0,2% | -7,5% | 9,4% | 7,4% | 9,5% | 11,1% | 12,4% | 11,0% | 7,2% | 7,0% | 9,7% | 18,2% | -44,1% | -11,7% | -22,5% | 22,0% |
| FAVÖK Marjı | 3,1% | 3,9% | 6,0% | 5,0% | -1,0% | -7,5% | 6,6% | 2,8% | 7,8% | 8,7% | 10,4% | 5,9% | 3,2% | 2,9% | 3,9% | 11,3% | -54,2% | -32,9% | -54,9% | 6,5% |
| Net Kâr Marjı | 4,1% | 4,5% | 6,9% | 3,3% | 1,2% | -3,3% | 5,2% | 2,9% | 5,4% | 6,1% | 4,4% | 6,1% | 5,0% | 5,1% | 6,0% | 11,1% | 23,6% | 11,5% | 9,4% | 3,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,6% | 0,5% | 8,1% | 0,1% | -20,4% | -2,0% | 6,4% | -2,7% | 1,9% | 9,6% | -12,6% | -11,4% | 7,4% | 5,7% | -24,6% | -4,4% | 8,3% | 2,9% | -2,6% | -7,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |